• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Prijevoz traktora

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
536
trebao bih nekog da mi prebaci traktor Torpedo 4506 iz Garešnice u Varaždin. Ima cca 120 km u jednom smjeru. Može i neka povratna ruta, samo da nije skupo.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,673
Pa sjedni na njega i teraj... 120km je macji kasalj...

jedno 5 sati vožnje, a vjerujem da nitko sa vučnom neče ići ispod 100 eurića na tolke km, a goriva tolko nemože ni pol potrošiti sigurno...
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
536
jedno 5 sati vožnje, a vjerujem da nitko sa vučnom neče ići ispod 100 eurića na tolke km, a goriva tolko nemože ni pol potrošiti sigurno...

Ma traže i daleko više od 100 jureka. :(
 
B

Bobo

Guest
Bar sam se ja traktorom navozao po cjeloj sredisnjoj Hrvatskoj... vjeruj mi nije problem uopce sjesti i odvest ga u jednom pravcu 120km... a tih 100-150€ ulozis u traktor...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
cuj,natoci ti lijepo puni rezevar,daj mi jos jedan karnister u kabinu za rezervu i ja ti ga besplatno otpelam ;)
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
po takvome ti si iz štefanca,meni je trebalo iz križevci do sv. ilije 2 sata
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
natoči ga i deri, to ti je nekih 5h drndanja al isplati se.

ja sam bez problema deal 35km rutu u 2 smjera i to nazad pod dosta teškim teretom....
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
dečki pričate gluposti čovjeku. lako je s novim New Holandom iz Puščina doći na kraj svijeta, ima kabinu,grijanje,komfor. a s torpedom još ako je bez kabine od garešnice do vž mogu padat sjekire s snjegom, a kvar negde na pol puta...dovoljno da ode guma. zato prijatelju, moj savjet ti je plati prijevoz nekome i sjedi pored njega bez nepotrebnih briga u toplome.
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
dečki pričate gluposti čovjeku. lako je s novim New Holandom iz Puščina doći na kraj svijeta, ima kabinu,grijanje,komfor. a s torpedom još ako je bez kabine od garešnice do vž mogu padat sjekire s snjegom, a kvar negde na pol puta...dovoljno da ode guma. zato prijatelju, moj savjet ti je plati prijevoz nekome i sjedi pored njega bez nepotrebnih briga u toplome.

nije ni tisuću kuna lako zaraditi neko radi pola mjeseca za njih a on bi trebao 6h
da se malo drnda. ako ima kabinu nije problem
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
Bar sam se ja traktorom navozao po cjeloj sredisnjoj Hrvatskoj... vjeruj mi nije problem uopce sjesti i odvest ga u jednom pravcu 120km... a tih 100-150€ ulozis u traktor...
ispod 150 jureka nebuga došlo ako na putu vrisne guma(vanjska), nije to novi traktor.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
nije ni tisuću kuna lako zaraditi neko radi pola mjeseca za njih a on bi trebao 6h
da se malo drnda. ako ima kabinu nije problem
bez zamjere prijatelju, pričaš bedastoće. sve je dobro ak se niš ne desi. 1. ti traktori su poznati po slabim tj. nikakvim kočnicama, nedaj bože da napravi saobračajku. vj. ni traktor nije registriran, stoga sagledaj posljedice a onda pričaj ne o jednoj nego o više tisuća kuna. 2. garešnica nije u nizini, nedaj bože da mu u nizbrdici izbaci iz brzine,,tu niti kune neće pomoći..u pitanju će biti nečiji život. moje mišljenje je da ni 2000 kn nije puno za bezbrižan prevoz.
p.s. da netko ne shvati da se ja nudim za prevoz...nemam ja s ćime. samo realno razmišljam.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
bez zamjere prijatelju, pričaš bedastoće. sve je dobro ak se niš ne desi. 1. ti traktori su poznati po slabim tj. nikakvim kočnicama, nedaj bože da napravi saobračajku. vj. ni traktor nije registriran, stoga sagledaj posljedice a onda pričaj ne o jednoj nego o više tisuća kuna. 2. garešnica nije u nizini, nedaj bože da mu u nizbrdici izbaci iz brzine,,tu niti kune neće pomoći..u pitanju će biti nečiji život. moje mišljenje je da ni 2000 kn nije puno za bezbrižan prevoz.
p.s. da netko ne shvati da se ja nudim za prevoz...nemam ja s ćime. samo realno razmišljam.

potpisujem sve tri stavke!
 

panther

Član
Tu od
14 Sij 2008
Poruka
43
Ma kakvo drndanje.A,što kada odeš sa njim na polje pa se drndaš pet,šest sati bez prestanka.
 

Najnoviji postovi

Na vrh