• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci (tvornički i homemade)

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Evo sta sam danas sklepo i mogu vam reci vrlo korisna stvar da se nesto prenese:icon_razz:
imag0688.jpg

imag0684.jpg

imag0690.jpg
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Svak prema svoijim mogućnostima i ostalom. Bitno da je vlasnik zadovoljan i da njega služi, odnosno svrsi za koju je pravljeno.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Dobra idea samo dal ti to možeš tovar podič ili samo vučeš.Na slikama nije podignuto.Ja sam to radio ali sa pravim materialom i zavareno kak treba.Ovo ak svežeš sa gurtnom na kačenje top linka možda može i bit upotrebljivo.:(y):
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Složen je i prihvat svrdla,posle probe ču videt kak se sve skupa ponaša i radi.Prihvat je na variantu da kad se svrdlo negde zakači ili zablokira da odcvika mali vijak koji spaja svrdlo sa adapterom na dif.
photo hosting
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
:icon_rolleyes:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=UeSy_R5EzSg[/YT]
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=7lZl6F3o8qE[/YT]
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=XZlJYKC5HWw[/YT]
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=L8SM9mWz020[/YT]
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Đabe tvoji videi i slike od toga u stvarnosti nema ništ.Za koji dan ču ja izprobat to čudo u praksi na susjedinoj njivi pa ču tek tad videt nedostatke u izradi.Videi i slike su nešto što je poslikano u idealnim uvjetima ali to kod mene ne pali, ja hoču lično da vidim jel valja ili ne il treba dorada.Kod ovakvih stvari je dobro da se može sa brusilicom i švasaparatom to doradit kak treba.:icon_thumright:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ovo osiguranje vijkom ti neće biti dobro , pucače nemilice , to osiguranje si trebao napraviti na samom kardanu , i tamo će pucati ali če služiti svrsi , ali kao što kažeš proba će pokazati :(happy):
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,045
I ja tako mislim,ali nisam htjeo govorit prije probe,taj vijak mi izgleda salbo u odnosu na silu koja ce bit preko njega
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,663
Naročito ako se rupa razloha nakon nekoliko pucanja šerafa,ali to je prototip,nedostaci se riješavaju u hodu.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Danas skratio svrdlo tak da je sa špicom na 90cm i ovo osiguranje na lom ostavio isto ali sa pušama da mogu ič od m8 do m12 vijka.Sutra ak ne bude kiše če past proba i ak ovaj način osiguranja neče valjat bušim kroz svrdlo i prihvat i stavljam šraf direkt kroz osovinu.( crvena crta na sliki).
upload img
upload images
 

mladen_60

Član
Tu od
15 Ruj 2013
Poruka
62
Naletio sam na ovu sliku na internetu. Jel nije tomici ovo preteško?
 

Prilozi

  • ¸tanjuraće.jpg
    ¸tanjuraće.jpg
    10 KB · Pregleda: 235

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Zavisi kakva je zemlja, nekad mu je i ovo preteško.:icon_scratch:
22149329.jpg
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,631
Ne, nije mu preteško, zato jer stoji na mjestu, to je samo slika za katalog !
:(giggle):
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Dosta vas več ima te nosače za motorku,ja ga radim sad.Na prikolici imam kutiju i u nju stane sav alat za u šumu ali kad dođem u šumu prikolicu pustim na kraju za utovar drva i napred po šumi idem samo sa TVom a mesta za pilu nema.Kad izvlačiš komade sa granama uvek neka smeta a pila daleko i mislim da mali huskici je mesto na traktorčetu baš za takve stvari.:rolleyes:
image hosting 10mb limit
temp image upload
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja znam da to svi rade , ali ja ne bi pilu vozio na tako malom skakajučem traktoru držeči je za vodilicu .Pili je mjesto na sigurnom i udubnom
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Imaš prav,ni meni se ne sviđa kad je samo na vodilici ali ču probat uradit da bude i cevasta ručka naslonjena na neki gumi nosač i nekak zapeta.Do šume se ona vozi ko gospodin u boxu prikolice.:icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh