• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci (tvornički i homemade)

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Verovajno ovaj što prodaje ni sam nezna kako je malo mjesta za kugle,ove kaj sam jih ja vidio su montirane bez kugli.Pozadi može ali kod rukavca ima mjesta samo za goli plosnati profil.
 

kuzma

Član
Tu od
8 Tra 2014
Poruka
40
Da, vjerojatno je tako, ili postoji da im se zamijene mjesta- kugle iz vana a spaner iznutra...kao sto suajed uradio.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Kulagic1509

Član
Tu od
3 Sij 2015
Poruka
113
Nebi se slozio, bas mjerio na susjedovom i nema sanse da mu kugle stanu

Kako imam TV 420, poluge sa kuglama nema sanse da stanu... Jedino s vanjske strane a stabilizatorski lanci s unutrasnje... Bilo je o tome rijeci ranije...
Clan Batekk je o tome pisao, napravio je adaptere za prihvat
21374703.jpg

21187747.jpg

20668041.jpg


Ovo od masive je dzabalucine, ja sam poluge od serije 7 platio 175 evropskih novcanica...
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Kod mog kolege smo ovako uradili i on zadovoljan.Na te poluge kači kiblu,cikular za drva i ruku za tovarenje i vuču drva.Ne sve odjednom jedan po jedan:icon_lol:


Kod mene su poluge sa vanjske strane.


Adapter.

Inverzija.



Leptir-Gonilo

3T priklop

3T možeš sam napravit-

Potreba za inverziju zavisi od priključka (smijer vrtnje)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
mtd001
ja i abarth nismo blizanci pa da nam spajaš postove.:icon_rolleyes:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755

@Mladen i @zagorje hvala na sugestiji, već sam naručil, javili su mi se telefonom odmah u jutro, dostava će biti 30 kn, sve skupa oko 570 kn, sutra će biti na kućnom pragu, plaćanje pouzećem....

Evo skidam kapu radnicima Masive i to na brzini i ekspeditivnosti. u jutro sam naručil putem weba i već je poslano.... Tako treba delati....
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Već drugi put u žurbi...:mur:-važne su infoooo.... na forumu:icon_thumright::icon_razz::icon_scratch:
:(handshake):
Nemože bliže traktoru.:icon_axe::mur::icon_razz:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Hehe,na tim vilama su bila dva... teška 197kg i skakali- ništa - Tomo miran:icon_pai:
Sve je isto kao prije, mogu napravit 3 kopčanja-(pardon 3X3) mogu obrnit kopčanje od vila gore i obrnuto) zavisi od vrste tereta-danas napravio nosač (na postojeći okvir) za utovarnu (hidrauličku ruku za drva itd....) bit će slike.
 
Posljednje uređivanje:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Osnova neka bi bila, sve kritike (pametne iz iskustva - prihvatam)i ostale:(handshake):
Španeri jaki, lijevo desno ništa-na vrhu imam origi kopčalice ..........:icon_eyes:




 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zašto nisi i za vile i za to (za šumu) išao nekom logikom sistema viljuškara , uglavnom vertikalno dizanje .

moj kolega ima tak za pravi traktor (533) sklepao za jedno popodne i jako mu pomaže ... akad ga digne taman ima prostor za rudu čeze
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
:(clap):kad budem imao pravi traktor - razmislit ću:icon_keel:ma zekim se:(handshake):za vile trebaju dvije ruke-za šumu i još puno toga jedna ruka??.:mur::icon_razz::icon_axe:
Ovo sam ja što štema ciglu-nikad mi nije jasno ko je sa druge strane.?
 
Posljednje uređivanje:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Ja mislim da ti nisi to napravio za u šumu....bliža se novo leto pa če morat neko svinjče da visi na ovom:icon_hang::icon_thumright:
 

Najnoviji postovi

Na vrh