• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci (tvornički i homemade)

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
Kako haubu dignes sad kad je ralica tako blizu zato pitam kako gorivo točiš hehe ili tv tocis jednom godisnje :p:

Zavisi sta imas u planu
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Pozz Krk
Ivek, otkopčam gornji dio -izvučem nosač i točim.:icon_eyes::mur::(handshake):
Nosač ralice i nosač cilindra bilo je iz jednog dijela , skratio sam nosač i razdvojio nosač cilindra da mogu tankat.
Ebga ovo je origi od serije 800-nisam mogao propustit sve komplet za 200€
 
Posljednje uređivanje:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
To je jeftino steta bilo propustit, skuzio sam sada al nije mi bilo jasno na prvu sliku jer vidi da je ful blizu samo sta ne struze po haubi,al dobro koliko ti ralica treba vjerujem da sve odradis sa jednom rezervarom...steta sta je ac siri od tv inace bi si i ja pripaso jednu kod mene ga nema puno ali cisto iz fore da se malo provozam po snjegu,ja imam iza limenu ranvu,koliko treba odradi super, sve je bolje od lopate heh
 

kistraktor

Novi član
Tu od
4 Ožu 2011
Poruka
13
Poštovani Kolege, interesuje me , dali neko ima sliku vučenog atomizera od 500-600 lit za TV 700 seriju. Hteo bi da nabavim takav atomizer samo je problem kopčanje jer je ruda ispod kardana, i nigde nisam dosada našao sliku kako je rešeno vuča atomizera.
Vuceni-atomizer-za-voce-600-litara-article-21.htm

Hvala na pomoć

http://www.agronmag.rs/Vuceni-atomizer-za-voce-600-litara-article-21.htm

Ovaj tip atomizera bi uzeo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Mogu ti poslikati kako to izgleda kod mene na seriji 400,,,
radi se o vucenom atomizeru cca 400 litara,,,
 

dzomba

Član
Tu od
22 Sij 2016
Poruka
35
Prikolica iz kucne radinosti, dimenizaj 2,1x1,3x0,33, napravljena mogucnost postavljanja klipa za kipanje nekad kroz vrijeme kad se kupi klip...

IMG_20161030_163735_1280x720.jpg


IMG_20161030_163748_1280x720.jpg


Imam neki mjenjac od passata 3, dali bi se mozda mogao iskoristiti za neko manje vitlo ili frezu? Prenos mu je u rikvercu 1:8, prva 1:7 do pete- 1:1.
Dal bi mogao da trpi ikakvo opterecenje na vitlu ili frezi?
 

kuzma

Član
Tu od
8 Tra 2014
Poruka
40
Takvog ces teso prikopcat na tv...previsoko mu pumpa. Slikam ti ja nas, home made.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,147
dzomba
Zatvarači stranica su svjetski:(rofl):mogli bi skinuti i kojeg biciklistu
Za ostalo svaka čast
 

dzomba

Član
Tu od
22 Sij 2016
Poruka
35
bane1978
Ma napravio je i to stari juce, ali nisam slikao :) bice jos koja slika... :) treba sad nekom bojom lakirati...
 

kistraktor

Novi član
Tu od
4 Ožu 2011
Poruka
13
ZUTI 800 litara talijansaki na prodaji je
SIVI 660 litara stari AGROMEHANIKA
 
Posljednje uređivanje:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ova mi je srednja ruka čista hrastovina.:icon_rolleyes::mur::icon_razz:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Eh bane, i ovako je veselo oko gnoja kad se ručno tovari-malo rakije malo piva i veselo-:icon_anal: šta hoćeš reć da neće hrastovina izdržat.:icon_rolleyes::icon_scratch::mur:
 

Najnoviji postovi

Na vrh