• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci (tvornički i homemade)

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,013
Evo par slikica u radu
P8310159.jpg
[/url] [/IMG]
:(rofl)::icon_thumright:
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,013
Poglej malo boje prva slika pa ćeš vidit stupić i žicu od pastira
Zadnji put je bilo prije 5-6 let kad su mi ga "očistile" u detalje iz jenega hektara san pobra 3 karijole :D:
I od onda ga struja čuva,ali mi znaju šojke delat štetu:(sweat):
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,013
Ne,nego s nogama :(shake):
Mislio čiko prije,kako će mu biti lakše poslije:icon_e_smile:
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,013
Puno sam razmišljao kako da izvedem kipanje,a da nije ručno,i onda se upalila lampica,jednostavno,a funkcionalno :icon_pidu:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
300 kg onak malo dalje od kraja pouga je dosta za njega ..a za pogon je uvjek bolji elektromotor
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Svaka čas bane, lipo si ti to sklepa i naprav dobro ti kreši to delo. U kojoj brzini bereš?
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,013
A čuj san se potrudi
A beren ovisno o zrelosti,di je dobro dozorio u 1 direktnoj,ako su još zelene stabljike onda u 4 spora
Jedino di gubiš vrime je pražnjenje koša jer ni velikog kapaciteta pa ga moraš češće praznit, a dok prazniš,ne bereš :icon_rolleyes:
Ali u odnosu na prijašnje godine(ručno),milina :8):
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
To je naprav dobro, pretel z jesnorednin mora brat u drugoj a ako je gusta i u prvoj sporoj z univerzalon. Moga si napravit i kiper na košu pa bi bilo još narednije, ma je dobro i tako.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,013
Ma razmišlja san stavit gornju hidrauličnu poteznicu i odmah je kiper,ali je dosta skupa pa možda neki drugi put,a nemam ni priključke za hidrauliku na traktoru,tako da bi me više to koštalo nego sve drugo :icon_e_sad:
A šta se brzine tiče uze san neke podatke sa neta od orginalnih berača(brzina raketa,brzina lanca),tako da nisan prespor,a ni prebrz
 

Najnoviji postovi

Na vrh