• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,573
Valjda zato jer je tehnostrojka kiperica, a ti kažeš da to ne ćeš raditi.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Pa ja nebi, sad mi fali sa svake strane 25cm,al to bum doštukal.
Trebalo bi bit dobro, nebi nikak iznad kotača išel.

Meni se ovo sviđa.

 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
aaaa...ti bi htio kola bez prvog štelja... :hahah:

inače, na uzbrdici buš imal prve nogice u zraku, a na nizbrdici ti svakako treba plan evakuacije iz traktora!
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
to i kažem....stiskalo ga bu pod teretom i malo previše...sve ti bu na zadnjm kotačima od traktora...
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
U svakom slucaju ce lakse vuci jedno osovinku nego prikolicu sa dve osovine, bas to sto lezi teret na traktoru je plus a nikako minus
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
ima tak sličnu sused...tri metra je duga...
natrpal ju je punu pijeska, mali ursus i štorac 402 ju nisu mogli po zemljanom putu dignut na breg...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
ja imam i kiperašicu i šumsku prikolicu, obje su dužine 2.5 metara, i to je po meni optimalna dužina da ne zapinješ nigdje...
a kola su mi s platonom od 4 metra, za vangabaritne terete... 🤭
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Eh dragi ti dok je završiš tehnologija ce toliko ic napred da ce drva levitirat prilikom ukrcaja ko u FarmingSimulatoru tako da te visina nebi trebala toliko brinut :LOL:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Pa iskreno da mi treba odavno bi bila završena, ali evo imam vremena.
Imam onu malu koja mi je prevelika za sve moje poslove, meni je to ko neka zanimacija, neteba mi al ju hoću složit.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
e, sad se sjetih prikolice od pokojnog vujca...
kason 4x1.8 m...
kaj se je ta naprehitavala... :hahah:
a još je gore bilo (jer je bila kopčana na donju kuku) kaj je stalno nasjedala...
ak me razmeš. traktor u jedni jami, njezini kotači u drugoj, a ona leži na šasiji na zemlji.
inače, da nebi mislil da sam od onih koji stalno nekaj prehitavaju, niš drugo osim te prikolice nisam okrenul naopak...
sad je sretno udana jednom jugo švabi u vojniću...mislin da mi se često mame sjeti...🤭
 

Najnoviji postovi

Na vrh