• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ja sa šinjama od pruge imam loše iskustvo, šinju od male pruge sam iskoristio za "polugu" za utovaranje sa zadnjim hidraulikom, i mana joj je ; šta puca na varu kao "staklo" , zato ovu zadnju koju imam , nisam nigdje vario - pojačavao , samo kroz sredinu izbušene rupe fi 20,7 mm i spiga se (savine) ali ju poslje nagazim traktorom i čekićem od 7 kg izravnam ! nadam se da će tvoja na tim mjestima držati dobro !

to pa nebi nikad rekel da se piga tak lako šinja od pruge.. ja sam mislil da je to dosta jako i tvrdo pošto ipak treba izdržati velke terete a da se ne vine između onih betona ili drva kaj drže šinje
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592
dečki, običan čelik (ova obična željezarija za oprikolice, hale, hangare i sl) uobičajeno se radi od najobičnijeg čelika (čvrstoća 240Mpa), a po potrebi ima i čvršćih (do 355Mpa)
Čvrstoće preko tog su za specijalne radove. (od 400 do 1800Mpa)
Armaturni čelik ima čvrstoću 400-500Mpa.
a čelik za tračnice 700-1100Mpa.
e sad, običnim elektrolučnim varanjem se vari čelik čvrstoče do 500Mpa, za sve čvršće čelike vijci, zakovice i specijalna varenja. zato se npr dalekovodi spajaju samo vijcima( ne znam koja je točno čvrstoća tog čelika, ali je puno tvrđi od običnog).

ovo sve se odnosi na čelik za konstrukcije,a ne za ostale čelike (za alat, oružje i sl)
 
Posljednje uređivanje:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
dečki, običan čelik (ova obična željezarija za oprikolice, hale, hangare i sl) uobičajeno se radi od najobičnijeg čelika (čvrstoća 240Mpa), a po potrebi ima i čvršćih (do 400Mpa)
Čvrstoće preko tog su za specijalne radove.
Armaturni čelik ima čvrstoću 400-500Mpa.
a čelim za šine 700-1100Mpa.
e sad, običnim elektrolučnim varanjem se vari čelik čvrstoče do 500Mpa, za sve čvršće čelike vijsci, zakovice i specijalna varenja. zato se nspr dalekovodi spajaju samo vijcima( ne znam koja je točno čvrstoća tog čelika, ali je puno tvrđi od običnog)
to sigurno da je puno tvrđi od običnog ipak treba izdržat tu dužinu da visi..a i dalekovodi se rade od alučela tj.čelik drži žicu da ne pukne a aluminij je oko te čelične "sajle" da bi bilo suprotno tj. da kad je toplo se ne rastegne previše a kad je prezima ne stegne jer željezo se rasteže na toplom a skuplja kad je hladno.. mada to več svi sigurno znate..
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592
mislio sam na L profile od kojih se radi stup a ne žice za struju.
uglavnom, susjed je išao nešto radit od tih L profila, i brusilica jednostavno ne ide u to, moraš pritiskat ko životinjia i spalit 2-3put više bruseva da prerežeš.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
mislio sam na L profile od kojih se radi stup a ne žice za struju.
uglavnom, susjed je išao nešto radit od tih L profila, i brusilica jednostavno ne ide u to, moraš pritiskat ko životinjia i spalit 2-3put više bruseva da prerežeš.

onda isprika od moje strane..krivo sam shvatio..;)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Moguće je ali ne klasično jer se zna čime se šinje vare

Šinje se vare topljenjem mekanog željeza u kalupu (kokile) a šinja ima nekoliko tvrdoća kruna najtvrđa itd broj na šinji ni je tvrdoča nego težina po dužnom metru .:drinkers:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Šinje se vare topljenjem mekanog željeza u kalupu (kokile) a šinja ima nekoliko tvrdoća kruna najtvrđa itd broj na šinji ni je tvrdoča nego težina po dužnom metru .:drinkers:
Kad smo več kod toga, nekad sam nabavil (navodno za varenje šina) kutijice sa jedne strane crne (tu se nalazila nekakva strugotina), a sa druge strane bijele (tu je bil neki prah, navodno fosfor). To se izmješalo i pripalilo.
Jel znaš kaj o tome?
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Kad smo več kod toga, nekad sam nabavil (navodno za varenje šina) kutijice sa jedne strane crne (tu se nalazila nekakva strugotina), a sa druge strane bijele (tu je bil neki prah, navodno fosfor). To se izmješalo i pripalilo.
Jel znaš kaj o tome?

to ti je izgleda ono u videu što je stavio mali plavi,pogledaj ako nisi..:partyman:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
A ne, ovo su bile male kutijice. Ko kutija šibica samo okrugle ;)
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
tu gdje smo stali tak sad je, rastepli smo na Case-u prednji hraj pa sad to slažemo , imal je lufta, pa semeringi procurili , pa pike ove pa pikse one i nakutilo se toga, dok se to složi onda se ide dalje na prikolicu , a opet i zavisi kakvo bude vrijeme, treba još cilindar nekakav kupit.
 
B

bosniahos

Guest
.

Čuvajte se termita ko šejtana,nije ga lako nabavit,jedino ako ima neka zaliha iz Siska.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kad smo več kod toga, nekad sam nabavil (navodno za varenje šina) kutijice sa jedne strane crne (tu se nalazila nekakva strugotina), a sa druge strane bijele (tu je bil neki prah, navodno fosfor). To se izmješalo i pripalilo.
Jel znaš kaj o tome?
to je služilo za zavarit sajlu koja treba za APB jedna šinja je povratni vod druga za APB automatski pružni blok tj kontrola gdje je vlak rade li putni prelazi itd .
 

Najnoviji postovi

Na vrh