• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
za one koji bi radili svoju prikolicu, imam dvije jače glavčine za prodati.......nisam 100% siguran od čega su.......



 
B

bosniahos

Guest
svaka čast,imaš slika sa gradnje,a mogal bi stavit više da vidimo detalja.
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
za one koji bi radili svoju prikolicu, imam dvije jače glavčine za prodati.......nisam 100% siguran od čega su.......




Nisam siguran , medjutim ja sam takve glavcine skinuo s jednog starog kompresora atlas kopko jos prije 15 godina , isti je mislim imao torzionu osovinu na kojoj su bile te glavcine .
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
za one koji bi radili svoju prikolicu, imam dvije jače glavčine za prodati.......nisam 100% siguran od čega su.......


Ove glavcine bi mi sjele ko budali samar,hocu da pravim prikolicu za bale a ovko nesto bi mi bas odgovaralo,
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
plava boja me asocirala na OLT, pa sam pomislio da su možda od neke velike OLTove tanjurače......
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
evo i moje prikolice dim. 3500x1750x600,ali vec se polako krece radit druga da bude kipera to cu trebat malo vasu pomoc ;)
 

Prilozi

  • IMG_0041.jpg
    IMG_0041.jpg
    45.8 KB · Pregleda: 433
  • IMG_0115.jpg
    IMG_0115.jpg
    57.5 KB · Pregleda: 389
  • IMG_0116.jpg
    IMG_0116.jpg
    55.1 KB · Pregleda: 477
  • IMG_0117.jpg
    IMG_0117.jpg
    55.2 KB · Pregleda: 367

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Bratić radi trenutno šumsku.

DSC_0001Kopiraj.jpg


Varovi

DSC_0002Kopiraj.jpg


DSC_0003Kopiraj.jpg


DSC_0004Kopiraj.jpg


DSC_0005Kopiraj.jpg
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Ako mogu po slici osuditi mislim da je ovo C 12, duzine oko 4 m,i lijepi varovi,.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Slabo se bude usrečio s tim novima U profilima, tak su mekani da je to strašno.
Nebi se usudio raditi prikolicu z toga.
Radija stara šasija od samoutovarne ili od manjeg kamiončića, to je zakon, žilavo, a lagano!!
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
:prayer:
Slabo se bude usrečio s tim novima U profilima, tak su mekani da je to strašno.
Nebi se usudio raditi prikolicu z toga.
Radija stara šasija od samoutovarne ili od manjeg kamiončića, to je zakon, žilavo, a lagano!!

šteta što nema opciju "sviđa mi se" kao na "F" pa da stisnem,,

potpisujem izrečeno ali ima dosta prečki i rudo do osovine pa će vjerojatno biti OK, neće smjeti visoko /puno) trpati
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
:prayer:


šteta što nema opciju "sviđa mi se" kao na "F" pa da stisnem,,

potpisujem izrečeno ali ima dosta prečki i rudo do osovine pa će vjerojatno biti OK, neće smjeti visoko /puno) trpati

Ima samo ne vidiš , nalazi se ispod avatara u vidu jedne zvjezdice koja podsjeća na medalju :roll:
 

mando

Član
Tu od
17 Stu 2009
Poruka
194
Ja mislim tako nešto radit.Mislita da su ti profili slabi?Koliki su to profili i kalika je dimenzija te prikolice?
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
evo i moje prikolice dim. 3500x1750x600,ali vec se polako krece radit druga da bude kipera to cu trebat malo vasu pomoc ;)

Prikolica je za pet! :prayer: Od čega je podvozje? Je li možda za prodaju? :weedman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh