• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,913
danas sam postavljao stranice na prikolicu, nadam se da je sutra gotovo, bit ce slike
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,913
g5wy.jpg
http://imageshack.us/scaled/thumb/547/g5wy.jpg
g5wy.jpg


http://imageshack.us/scaled/thumb/854/dc2i.jpg
dc2i.jpg


fdj.jpg

fdj.jpg


an7q.jpg


slike su male neznam zasto, dosad je islo ok preko imageshack, sta je sad neznam
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
O pa ti si to dosta povisio tu sad stane puno tereta,svaka cast.:icon_pray:
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,913
ne planiram preko 5 t, a volumen je skoro pa 8m3, za lase terete moze puna, a ove teze ne do kraja, psenica kukuruz je nekih 700kg/m3, tako da puna je oko 5,5t,
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
slike su male neznam zasto, dosad je islo ok preko imageshack, sta je sad neznam

Imaegshack je baš počeo da zeza korisnike , sve u svrhu da se kupi paket premium
Ili podiži slike negdje drugo ili jednostavno ih stavljaj na PRILOŽE DATOTEKE , imaš dole opciju ispod editora za pisanje poruke


Bdw , nadstranice su lijepo legle :icon_winkle:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
čudno,ja sam danas baš podizal slike prek image shacka i nikakvi problemi..

@power bome prave su ti ove stranice za nadogradnju
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ako imas veci traktor i vidim da je konstrukcijski jaka to bi moral terat bez vece muke.
Kaj si na jos jednoj nadogradil stranice,kakva je ta i kaj mislis vozit u njoj?
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,913
ma donje stranice sam radio prije, u doinej stane 3m3, pa sam nasao ove al stranice i njih nadogradio, pa vozi se svasta, od uglja, kukuruz, psenica, ne puno, ali kad zatreba fino je da ima i da se ne mislim hoce li moci stati kad kombajn kipa, ovako njivu od 1ha dignem odjednom, ako je put ok,
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,913
bok...
-osovine i šasija izgleda odličo,sigurno može i nosivost biti veća,...kolike ćeš duboke staviti stranice
-vidim na slikama da imaš silos,pa bi te htjeo pitati kolka mu je zapremnina,gdje si ga kupio i cjena ako nije tajna(menibi trebalo tak nešto od 15 m3)


dobro bi mi dosle ovakve gume,
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
326
Kako si rijesio otvaranje? Donja stranica se otvara prema dolje kako je i bila, a gornja alu se otvara prema gore?
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,913
isao sam na jednostavniju varijantu, i gornje se otvaraju dole, ako bude problema preradit cu da zadnju otvaram odozdo ka gore, kao kod kamiona kipera
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pa nebi se smjelo upirat u zemlju,bar ne dok su žitarice,jer njima netreba jako veliki nagib jer lako iscure,ali za npr zemlju ili pjesak to je vec problem jer se od drži ,a nemože više podiči zbog stranica...
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
Kesten. Kad ga ispiliš netreba ga ni hoblati. Najbolje podnosi vlagu istalo. Tak ja barem mislim
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Do kestena je tesko doc.
Jela suha jeftina,a kad se sjebe zamjenis.
Inace ako su kola (gumenjak)pod krovom dugo traju.
A za vlagu i vodu postoji impregnacija za drvo i trajat ce jos duze.
 
B

bosniahos

Guest
Bolje od Jalse nema,jeftino i dostupno.Uradi šlic-utor između dasaka, isto uradi i sa stranicama i mogal bi vodu unjem vozat.Drvo zaštiti kombinacijom sirove nafte i podolita recimo,ako ti je dostupan i dugo si godina miran.
 

Najnoviji postovi

Na vrh