• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
to je odlično. 20 su već dosta visoki.

Ja sad planiramjednu manju napravit s balonkama 12" ili eventualno 15.3
Videl sam već neki dan, to je posel, ali bogme imaš ti puno vožnje sa traktorom kak si napisal, ni te policije strah?

Isto kao čezu delaš ili sa stranicama?
Zakaj misliš policije? Nisu me nikad dirali a nije da baš ne prolazim pored njih.

Kod nas policija dira jedino ako je neka pi*darija ali onda samo recimo dobiješ kaznu za nedostatak osvijetljenja a to sam riješio onim kompletom koji je već gotov, samo natakneš i uštekaš.

Ova druga je nekako u planu s podom i starnicama ali više za tomicu odnosno izvažanje drva iz teških terena i recimo razvažanje stajnjaka po vinogradu.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa mislim kad nije registrirana, ne gleda policija prikolice kod vas? A veliš imaš daleko do šume vožnje. Jesi počel ovu manju delat već?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo ja danas počel sa izradom šasije.
Čak sam moral deti u pogon ovaj plasma rezač 20kw.



Radi ovoga kaj mi smetalo na cijevima, to u sekundi odreže.





Znači šasiju delam od cijevi 100x100x5mm, onak kak je struka rekla i glavni inžinjer.

Gerung rezanje.








I sve je skrojeno, sad nisam stignul pošvasat danas ali budem ove dane, naravno sve kak struka odredi da mora biti.













Samo da je meni zdravlja ja bi to složil kroz par dana.


Kak got jeftinija bu nek da sam ju kupil.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Sve ja to znam prijatelj, ali kaj kad ja nekad nemam cajta da si kavu običnu popijem u miru, stalno nekod posla. Ali stalno. Ali od ovog posla nebum odustal, prikolica bu dost brzo gotova nadam se.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
I ja počinjem lagano . Odmah pjeskarenje i farbanje da me ne prozivate :hahah:
Morao dam srcad ubacivati jer imam osovine sa nekim blentavim rasponom rupa da ni od čeg ne odgovara.

20210125_184944.jpg
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,706
Imam LJUTOMER prikolicu i imam sranje!
Ekscentar u oba kotača je na krutoj osovini i ne može se podešavati "po kotaču"!
Mislim da ču ugraditi za svaki kotač kočioni cilindar,
 

Zhaba

Član
Tu od
9 Stu 2014
Poruka
142
Ima možda netko sliku na kojoj se vidi kak izgledaju ekscentri i pakne kod Tehnostroj/Imt prikolica?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Ekipa zna li slučajno netko koga da ima registriranu imt kipericu ili da je bila,ali onu koja kipa samo nazad? Trebam jedan info da mogu dalje u rješavanje papira.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Ima netko u susjednom selu, ali ne znam tko. Napiši na PP kaj te zanima.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Ekipa zna li slučajno netko koga da ima registriranu imt kipericu ili da je bila,ali onu koja kipa samo nazad? Trebam jedan info da mogu dalje u rješavanje papira.
Reci, imam kolegu koji ima dvije.
Možeš i na pp ako je problem javno
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Čije su trostrani kiper?
Joc ne pita za trostrani kiper a ja kolega imam više
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Mislil sam na Juru, kad spominješ dvije. A još bolje ak znaš za još koju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh