• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice za razbacivanje stajnjaka

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,505
Da moraš kratit obadva koliko karika na jednom toliko i na drugom,obavezno morašrezati po dve karike
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,505
pa napni labavog ako možeš a ako ne onda kratiš ali obadva i onda ih napneš
 

Branko59

Novi član
Tu od
7 Pro 2020
Poruka
7
Ima li tko iskustva sa STEIB prikolicama za stajnjak,gdje se za njih mogu naći dijelovi
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,143
Gdje ima djelova za Welger prikolice? Trebam vijke i podloške, širi su nego na sipovoj.. Trebao bi i letvu ako postoji takva, jer nije klasična od U profila..
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,143
Jedino mi on i pada napamet.. Ovih T vijaka bi moralo biti i po nekim drugim trgovinama..

Na Krone su zavarene letve za lance što je super stvar.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
Brzo je to i stiglo za 3 dana.
Ni za nju nemaju ni letava ni ničega samo po narudžbi pa letve sam ravnao 3.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,143
Jel to 4 t Welgerica ?
Ja sam ove godine kupio isto Welgera od 6 t. Radio sam 2 dana s njom, razbacuje ko luda, dosta brze vrti vitla i sire razbacuje od Sip Orion 60.

Možeš li mi provjeriti razmak letava na prikolici? Kod mene je 11 karika "praznih" od letve do letve u prosjeku, imam 16 letava i po onom što sam brojao trebalo bi biti 17 jer nije svuda isti razmak..
 

Bicko

Član
Tu od
29 Srp 2018
Poruka
40
Pitanje.... prikolica tajfun 2 vodoravna vitla stoji par godina i prije su se kolko se sjećam dala vitla okretati na prazno rukom a sad probavam i nejde jel to neki problem ili če krenut kad ju traktor pokrene na kardan.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,409
Da znam jer drugi je napet a ovaj labav.
Istu stvar imam i ja, drugi napet ne mogu ga skratiti, a ovaj labav bez brige bi ga 2 karike kratio. Lanci su promjeniti prije par godina i nisu do sad skraćivani. Nemam pojma šta da radim.
 

jsmilaj2

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
96
Bicko , u vezi tajfunove prikolice što su vitla blokirala , stvar je lagera oni su zapekli zahrđali zato se nedaju okrenuti rukom .
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
Pozdrav, interesira me dali je netko od Vas vozio kukuruz u zrnu na prikolici za stajnjak?
 
Posljednje uređivanje:

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,228
Na vitla stavis neke daske ili prednji dio zastite, ceradu unutra i rokaj, naravno istovar na zgance
 

Najnoviji postovi

Na vrh