• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice za razbacivanje stajnjaka

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Staro,istroseno,,neodržavano ,pretovar..ako je mengele ne znači da je neuništivo.
Ako taj mehanizam nije sinhroniziran dolazi do toga..Ne znači da ne može još 1000 turi pod uvjetom da je dobro podešeno.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Kupuješ rabljeno i ne možeš očekivati da je kao novo. Treba vidjeti da li ima tih istrošenih dijelova za kupiti i popraviti.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Gdje su najeftiniji lanci za prikolicu za gnoj.
Ima kakve razlike još su orginal a jedna strana je duža od druge.
Pa radi problem pa sam mislio da zamjenim nove.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Ja sam kupovao u POD Dežanovac iz istog bunta pa se jedna strana istegla.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Kod mene je napred svaki za sebe lančanik i jedna opruga špana obje strane, zadnja osovina gdje su lančanici je skroz ravna.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Ma meni je kamen uletio pa pokrivio par letava.
Što možeš nevidi se iz traktora dok ne bude kasno.
Do sad sam gledao ima ferenčak i jakopić lance.
Al možda je tko kupovao tko zna kakva je kvaliteta.
E sad letve su zavarene dali variti ili ubacit one nosače na šaraf.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Po meni bolje zavarene. T vijci se pojedu, karike se rastegnu i izgube oblik pa vijak prodje kroz kariku. Kod mene je lanac 10x35 i kod Jakopica smo kupili. Kvaliteta je zasad ok. Obrati pozornost na potrebnu dužinu i kakav lanac trebaš. Meni su poslali krivi i kraći nego što sam tražio. A naplatili više.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Tako je, mi smo uzeli metar duže ukupno jer znam da oni to ne mjere precizno. Nije puno ni ostalo. Samo smo dvaput slagali jer nismo planirali mjenjati lance. Poslije smo vidjeli da preskaču i ne prate lančanike. Ponovno skidaj letve i prebacuj na novi lanac.
 

Prilozi

  • IMG_20230220_143609.jpg
    IMG_20230220_143609.jpg
    57.3 KB · Pregleda: 36

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Otišao naručit dijelove i pola već krivo.
Letve ne odgovaraju .
Lanac spojnica je duža od stare sad pitanje hoće i lanac odgovarati uopće.
 

Prilozi

  • IMG_20240125_090851.jpg
    IMG_20240125_090851.jpg
    29.2 KB · Pregleda: 46

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Pošto je bas o njima reč. Teško nekak s njima na zelenu granu.
Kod svake kupnje neki problem.
Pa npr.
Trebam nešto za Welger kažem org.kat.br. oću to i to dobio nešto drugo, skuzim o čemu je reč i javim im da imaju pobrkane kat.br. ali ne, oni znaju jer ipak se bave stim xy godina.
Preko web shopa naručim robu i za plaćanje tražim predračun jer nemam PayPal. Pa uz robu i konačni račun dobim nadoplatu jer to je bila cijena samo za webshop.
Ma svašta...
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Ja pak s njima zadovoljan oke. Malo trovanje teme ali izvinite. Ne naručujem nešto previše ali naručim, i stigne okej. Naručio jednom zadnje staklo za JD, stiglo cijelo i još mi naplatio manje nego je pisalo. Jedino sad zadnja narudžba dok sam za 6300 uzimao za servis, stigao Vapormatic remen i Granit filter što me malo razočaralo ali okej.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Ajoj i Granit filter....nemoj to. Bilo mi je da se vratim i bacim im ga na pult.
 

Najnoviji postovi

Na vrh