• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice za razbacivanje stajnjaka

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kolega jel i ostatak prikolice ide u remont ili lijepo sredena noga svaka cast to i mene ceka na mojoj!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
To je zapravo ujakova prikolica, sve ostalo je u ispravnom stanju, trebalo je samo taj nosač za nogu odraditi i to je to, evo danas i sutra je u pogonu, vozi se gnoj!

Ja još nikad nisam moju sredio, nadam se da u subotu bude i ona došla na red.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja moram na svojoj stranice popravit i nogu rijesit nosac je u banani pa nesmijes punu prikolicu otkopcit na nogu!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ova je tak i pala...trpala je susjeda gnoj, a djed joj je ostavio dan prije prikolicu na nozi i samo je pala, puko nosač koj ije tak i tak bil slab i sav strgan...zato je sve prerađeno i sad nema da mrdne nekud :)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
I ja sam kanil ove zime na svojoj promjeniti lance, reko budem dok se vrijeme proljepsa i eto sad se proljepsalo, i dosli drugi poslovi i cini mi se da budem jos sad izvozio sa starima i molio Boga da ne pukne koji..
Ovoga ljeta definitivno moram promjeniti lance i lancanike..
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Jebate poljoprivreda lipik tolko zarađuje da stalno kupuje nove strojeve, kod njih nema krize!

Inače super prikolica i baš lijepo izgleda, možeš još samo reči kolko je koštala?
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
506
Mi započeli radit nadogradnju sad još treba samo zadnju stranicu napravit na otvaranje i to je to desna strana je povišena zbog toga jer kad siliramo da necuri preko van silaža to čemo i na drugoj prikolici napravit tak..Inače visina je 145 cm ukupno.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Za šta če vam tolka povišenja, jesi siguran da bude prikolica mogla nositi tolko gnoja?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Jel ti uopće čitaš prije komentara,to radi za silažu.:icon_rolleyes:
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
506
Pa nebudem gnoj nutra vozil nisam lud heh..
To bude za silažu,kukuruz u klipu i piljevinu.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
E sorry nisam uopče videl onaj dio sa silažom, kak to da ste se odlučili da budu tak u V stranice, a ne kak obično vidim na takvim nadograndnjama da su ravna povišenja.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Zato sta ti je to mala uska prikolica i ovak je dobio puno veci sanduk a kaj se tice tereta moze mala puno podnjet!!
Ovak ja svoju natovaram imam nastavke u visini uredaja za razbacivanje i ako je normalna godina s njima vozim gnoj ova je iz sume!!
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
506
Ovak sam dobil i veči sanduk i veču stabilnost nadogradnja je gore široka isto kak i trag kotača tak da sam dobil na stabilnosti....
@tinda imam poklopac iza ali ga ne koristim a i neda se starom uvjek silazit dolje s traktora da otvara...
 

Najnoviji postovi

Na vrh