• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice za razbacivanje stajnjaka

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Njih sam sredio kad i pod pa sad ne vise al kad se opet istegnu budu isli novi!!
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Ista toj novoj ili,sory nisam uoćio razliku osim tih nastavaka,i tu ste uzeli ili?
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
23uvor6.jpg

15sa1ax.jpg

10dwizp.jpg

300a743.jpg

165fea.jpg

Malo smo se ponovili stara đubretara ode u mirovinu.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Nadam se da ne ovaj zekan na kojem je skapcena, tome je na knap i da ju preseli po dvoristu :)
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Uh,prava je.Koliko kubika ima i koliko je teska prazna a koliko moze biti puna,to ima hidraulicno istovarivanje,jel tak ?Jeste ju probali,kak rade ti diskovi? :(hi):
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Decki lanci kad e mjenjaju kolika je to investicija i gdje nabavit za Tehnostrojku 4.2 t + sarafi.
Kompletnu sam pretresao i ofarbao pa da nebi bilo nisam znao,najradje bi i njih promjenio.
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Hvala na čestitkama traktor na slikama je od bivšeg vlasnika kao i slike .
Mi ćemo je vući sa traktorom od 120 KS.
Pod je na hidrauliku a razbacivač je na kardan. Probali smo ju razbacuje oko 20 metara širine radi fenomenalno
Nosivost je 13000 kg komplet a ona teži oko 4000 kg znači trebala bi nositi neto 9000 kg .
Ova prikolica ima i nastavke stranica tako da se može dobro natovariti.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Znam ja,čovjek je 2 sela dalje od mene.Bavi se tovom bikova i malo je u problemima pa rasprodaje strojeve da namiri dugove.Ispravna je sigurno.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Ova sip orion je prva liga prikolica, dosta povoljna ak je ispravna, al treba dosta teski traktor za nju, znam covjeka koji ima takvu, veli dok je puna, ide milina, al kad nagura do pol prikolice, dize mu zadnji kraj lamborghinija od 4 tone, ima teski mehanizam otraga, osovine su dosta naprijed i u manjem brdu moze se slikat, samo klizi lijevo desno traktor jer mu takav raspored tereta digne prikolicu na rudu i traktor nema grip
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Je, odlicna prikolica dok nekaj ne pode po zlu, kak je ovom kojeg znam, pukel lanc, pa zamijenil, odmah je zamjenil i srafe od kojih jedan pukel nakon 5 minut, svinulo mu letvu i namotalo na valjke, puklo kuciste, osli lageri, zupcanici, plus oprt svi novi srafi, 1000 € stete samo na dijelovima
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Ma prikolica je odlična, ujak je kupio prije 8 godina istu, i još nikad nikakav problem, podmaži i teraj :)
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
kak mu kardan nije zaustavio havariju? Meni je to na kumovoj bilo da je puknuo vijak na letvi i čim je došla do valjaka nazad, kardan je počeo odrađivati, tak da je sve prošlo samo s slomljenim vijkom... i otrpavanjem prikolice.......
 

Najnoviji postovi

Na vrh