• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
ispravak netočno navoda, ne važi ovo pravilo za seriju 800 ;)
tko ju ne maže ona se ni ne trpi jer zapeće pa se ne okreće
zna to član joekiki :finga::finga::finga:

Al sad imam srednji trap kao nov, ni zere lufta...uvija se kao u priči!:lol:
Al dok sam ga rastavio...auuuu, bilo je:madmana::madmana::madmana:
Čini mi se, da je još neko od forumaša imao zapečen srednji trap na 800...:finga:

pozzz joe!:mrgreen:
 
G

GROF

Guest
., moj narode!, malo akcije rezačine i cipačine drv!

., evo kodmene u mojoj Liki - Jezerani!, naveliko počela akcija oko zbrinjavanja drv za NOVU zimu!., nisu zabadav rekli znalci za nas Ličane!, kako smo mi dobri jeb..i - čitaj; ljubavnici!!!., pol godine imamo jeba...u - čitaj; vodjenje ljubavi sa drvi., a pol godine sa snigom!.- :supz: ...

plesidrva2011139.jpg


plesidrva2011140.jpg


plesidrva2011141.jpg


plesidrva2011142.jpg


plesidrva2011143.jpg


., evo moji ljudi u akciji!, rezanja i cipanja drv.- :mrgreen: ...
 
G

GROF

Guest
., ove dvi slikice su mi najače!!!

plesidrva2011161.jpg


plesidrva2011162.jpg


., legendarni kum POPILJ!, nećak FRANKO i MIRO, buraz ŠTEF, neponovljivi, orginalni, jedan - jedini rodjo i prijatelj VranićD!!!...

., glavni glumci! žage ŠTIL, traktorići ZEKAN i TOMA!!!...
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Grofe zašto je izgorjela trava tamo okolo? Benzin kriv? piva? drva?
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav prijatelju Grof.
Vidim radite na puno, naoružani ste sa motorkama Stihl. Ma jesu dobre one, kraljice u motorkama. Imam jednu staru, jako staru, nisam je upotrebijo da ne pamtim kad je bilo poslednji put ali se sječam da je bila dobra. Vjerovatno je nisam upotrebijo od početka 90ih kad se nabavilo Dolmar. I ta je dobra. Radi mi skroz do danas :D.
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo he je sve vidit,,,kako su se dali u delao,,,,i na kraju lipo jilo i pilo.......

Uvijerija san se ča je sthil,,,nakon ove godine ča san je uza,,,majka,svih pila....:supz:

A vidin i kalač je sa strane,,pomalo čeka delo,,,i on.
 
G

GROF

Guest
Grofe zašto je izgorjela trava tamo okolo? Benzin kriv? piva? drva?

., lip TI pozdrav prijatelju mrga!...

., NE, NE, NE., to ni trava., TO JE SLAMA!., ovo ča je pod slamom to sam napravil sa mojom družinom nasip - branu kako bi se moja obitelj i ja obranili od poplava.-
., ovaj mali potočić - voda ča se lipo vidi na sličica, JARUGA se zove i naraste oko 4 - 5 m - digne se iz korita, dojde mi skroz do štale i celi vrtal nam poplavi., sto problemčića! ... :weedman:
Znači kako sam napisal?, da je vo brana - nasip napravljena od kamena i materijala iz tunela Mala Kapela!., bilo je jedno jako ružno sivilo., nimam odkud dopeljat zemlje dok se nebude kopalo korito od naše Jaruge., pa sam onda preko kamena - nasipa dopeljal sa družinom 10 samoutovarni prikolic slame i razbacal!!!., nadam se da sam ti pojasnil!., :? ... a popilo se puno pive, rakije, vina, soka, ..., a o jilu da nedivanim!., ko i o znoju!!!...

., TOČNO!, forumašu danek!, u mojoj Liki!, Štilovke su zakon - van o van!!!., moja obitelj dela sa štilovkami od 1968. godine., tako sam onda i ja sebi kupil jednu, da se tradicija neprekine., DOBRE SU! :prayer: ...

., ivane33!., eh da, DA, TOČNO! prijatelju, u pravu si apsolutno!.- :p ...

., firemanpetar!., prijatelju moj!, dela se punom parom oko drv., nažalost., jako puno slikanoga materijala mi je propalo iz šume, sječe, vuče - teglenja, vožnje - utovara - istovara,..., biće neki drugi put!... ., eh DA štil je dobra pila!... :prayer: ...

., prijatelju moj BAGERISTA!., evo ko ča vidiš da se i kodmene dela punom parom na svim strana., e DA, uz rezačinu odma smo i cipali drva.-

., narode moj!, Bog!, čitamo se ...
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ma dečki ko za štilov kalendar, samo ne znam iz koje godine:lol:
 
G

GROF

Guest
Ma dečki ko za štilov kalendar, samo ne znam iz koje godine:lol:

., e ova TI je DOBRA forumašu jeffy!

., točno ko za štilov kalendar!!! :rolfer:... , jedino bi godina morala bit neka liveee; 6666.g. :? ...

., aj Bog!, čitamo se moj narode!, dok nedojdedu nove slikice?!...
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Ma dečki ko za štilov kalendar, samo ne znam iz koje godine:lol:

kalendar??? :scratch
ja imam stihl kalendar na kojem su dvije plavuse blizanke i treca crnka, rodica njihova......jos nisam naletio na kalendar s brkom
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Brko je samo na "special editionu" ili ti ga, 13. mjesec:rolfer::rolfer:
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
pozdravljam vrijedni narod sa foruma napokon su mi radovi malo utišali ali ne i stali pa se malo posvetio forumu ,pitam se hoće li naši hrvatski konstuktori smisliti traktor koji če raditi bez popravaka barem 2000 sati a ne kao onaj moj hittner samo što je prošao 1000 dva puta sam otvarao i prednji i zadnji kraj mjenjao ležajeve jer pametnjakovići ne stavljaju kvalitetne ležajeve čak ni istog proizvođača skf talijanski codex njemački i neki koji nisam mogao pročitati odakle je ,
ali sve u svemu drago mi je čitati vas sve skupa....pozdrav...
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pa ti si super sa 1000 sati:mrgreen:
Na mog TV je prvi put otvarana getriba na 300 sati:madmana:, pa drugi put na 1300, zadnji trap nikada otvaran nije,freze nikada nije video,a sada se bojim da je prikacim , bojim se od rusfajta u getriba.
Nisam strucnjak mehanike, ali kakve god kvalitetne lezaleve i da stavis on ce da ih opet polomi, to tako mislam zasto lezajevi su jednostavno premali za snaga koja moze isporacati traktor recimo na kardan.
Ako nisu mogli u tvornice da naprave drugacija modernija sinhro getriba zasto opravdanje im je cena proizvodnja, bar da ugraduju veci lezajevi, to ne bi mnogo uticalo na cjena...
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Pa ti si super sa 1000 sati:mrgreen:
Na mog TV je prvi put otvarana getriba na 300 sati:madmana:, pa drugi put na 1300, zadnji trap nikada otvaran nije,freze nikada nije video,a sada se bojim da je prikacim , bojim se od rusfajta u getriba.
Nisam strucnjak mehanike, ali kakve god kvalitetne lezaleve i da stavis on ce da ih opet polomi, to tako mislam zasto lezajevi su jednostavno premali za snaga koja moze isporacati traktor recimo na kardan.
Ako nisu mogli u tvornice da naprave drugacija modernija sinhro getriba zasto opravdanje im je cena proizvodnja, bar da ugraduju veci lezajevi, to ne bi mnogo uticalo na cjena...


ma je ali ti si to natukao kroz deset godina a ja za manje od dvije i konstatno radi nešto i uz današnju tehnologiju i znanje trebalo bi to ipak izdržati više.....
 
G

GROF

Guest
dsc00852j.jpg


dsc00853l.jpg


dsc00854l.jpg


dsc00857jp.jpg


., evo još ovi par slikic moj narode!, odmene iz akcije brananja - drljanja!

., ej prijatelju Žuti!, možda TI ove slikice moredu pomoć - predočit kako to izgljeda u stvarnosti!!!., ovde su brane u starome izdanju., ove dane ide kompletan remont i obnavljanje!!!...
., aj Bog!, moj narode!, čitamo se ...
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
ma je ali ti si to natukao kroz deset godina a ja za manje od dvije i konstatno radi nešto i uz današnju tehnologiju i znanje trebalo bi to ipak izdržati više.....
uuu potpunosti se slazem sa tobom ...........
 

Najnoviji postovi

Na vrh