• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,861
mi stavljamo na dno stelju ili slame kod pečenja šljive
 
G

GROF

Guest
A ča i na tebe su se počeli palit grofe..........:rolfer::rolfer::mrgreen:bit če koliko vidim ovdje tega špricanja do mile volje........:lol::lol:

., je da moj prijatelju BAGERISTA!., a ča si ti mislil?!, da je samo tvoja obitelj u prvome planu!., a ja moju obitelj slikam, keljim, ljepim već nekoliko godin!!! :mrgreen: ... ča misliš koliko je nji već špricalo nanju., a tek name ovako ružnoga NE!!! :evil: ..., a tek na moju dragu punicu NE!!! :butthead:

., narode moj!., SVE VAS BLAGOSLOVIO DRAGI BOG! ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Pa kada pečeš komovicu ( loza ) od grožđa , netreba mješati , jer se prilikom zagrijavanja , grožđe ( kom ) diže gore i nemože zagoriti , ako se kontrolira vatra .
E , a kada pečeš šljivu , prilikom zagrijavanja kom se spušta na dno , i obavezno je mješanje , jer ako se nemješa zagorit će 100 %
Tako ja radim

Postupak kod delanja od grtojza,,,odnosno od dropa dobivenog iz vina mi je jasan...a za šljivu i ostalo stvarno nis zna,,da se mora miješat,,makar neznam princip,,miješa do dna ili,,,preko one ručke.....:scratch
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Hvala Grof-e

A kak ide kom van ako je roba malo gušča (naprimjer trop)?

Ide dobro malo naliješ vode da razrijediš a čim počneš mješati sa mješalicom to ti odmah krene van i slavina ti je dosta velika možda preko 120mm neznam točno imam i ja takav sličan kotao kao Grof.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
mi stavljamo na dno stelju ili slame kod pečenja šljive

Pa moram priznati da za takav način pečenja još nisam čuo .
Ali , naj bitnije je da se ispeče , i da je dobra i onda :partyman::gitarist:
 
G

GROF

Guest
Grofe, kakva ti je ono prikolica sa zadnjih slika? Ili nisam dobro pratio forum ili ju prvi puta vidim?

., poštovanje moj dragi forumski prijatelju ivane33!

., ako si mislil na onu narandžastu prikolicu?!., to je moja mala prikolica ku je delal moj pokojni otac, /laka mu crna zemlja!/., znači! made in home!!! i ta prikolica ima preko 30 godin!!!., samo sam je malo pobitural - pofarbal i metnul sam osovine, felge, gume od golfa keca!

., a ako si mislil na vu sivu prikolicu?!., to je od moga kumića, susjeda - komšije - gazde od kotla za rakiju peć!!! :partyman:

Bog!., čitamo se ...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,861
Pa moram priznati da za takav način pečenja još nisam čuo .
Ali , naj bitnije je da se ispeče , i da je dobra i onda
ma toga se stavi tek da prekrije dno,pošto nije kotao s mješalicom kao grofov
 
B

BAGERISTA

Guest
., je da moj prijatelju BAGERISTA!., a ča si ti mislil?!, da je samo tvoja obitelj u prvome planu!., a ja moju obitelj slikam, keljim, ljepim već nekoliko godin!!! :mrgreen: ... ča misliš koliko je nji već špricalo nanju., a tek name ovako ružnoga NE!!! :evil: ..., a tek na moju dragu punicu NE!!! :butthead:

., i moj narode!., pošto sam ja munjen, zajebant, brbljavac, lajavac, volim puno tračat - ogovarat, srat u prazno, zeka - peka, bljuvator, muljator, sranje, gov*o, ..., ki zna još mene bolje od mene samoga! /mislim da punica sigurno zna!/, neka nastavi niz!!! ... u pič.. ma.....u! ..., a istodobno sam vjernik - katolik, hrvat, mali čovik, kako rastom?, tako i alatom! :rolfer:., ni ono ča mislite! /mislim na alat i stroje ke imam!., pa ipak je moj tome i bertolinka mali NE?!/., dužan sam ovdeka ovo javno napisat., a zač?., zato da VI svi skupa vidite i čitate!., o čemu se dela?., JA., da ja sam našega mladoga forumaša! 21yes!!!., jako izvredjal, provjeraval sam ga i miril sam ga!., i on se spravom name naljutil i popizdil!!!, čak me i sa razlogom isklevetal, malo povredil, pošpotal, pišem sa opravdanim razlogom!!!., istina i BOG!!!, ja sam se njemu tajno., tojest., putem privatne poruke voga dobroga foruma ispričal i molil za oprost!., čak sam mu pretil sa gazdama, šefovima, administratorima, modernatorima, ... da ću nji zvat u moju žaštitu!., onda sam odustal iz čistog razloga., zač?., pa zato jer ja nis *******., a verujte mi na pisanu reč., da, baš sam ispal takova *******!., i dobro mi je 21yes rekal da mi neće one bedastoće upućene meni obrisat!., isto tako mi je rekal - napisal da mu se više neobraćam i da mu nesmetam., i to je apsolutno točno!!!., ALI., taj jebeni ali me jebe i proganja pošto sam u tom i takovom duhu vere odgojen da nevolim JA patit., isto tako da nesmim dozvolit da bilo ki pati!., sam Bog! i SVETO PISMO nas sve skupa uči da moramo ljubiti i pomagati ljude oko sebe!!!., pa evo ovde ga ja javno!., po sada već PETI put MOLIM za OPROST moga sranja, evo javna ISPRIKA!., pružam ruku pomirenja! :D ..., jer narode moj imamo samo jedan život!., i ajmo ga živit!!!., pa forumašu moj mladi i dobri 21yes!!!., OPROSTI MI!!!...
., svi ljudi ki me znadu?., a zna me popriličan broj!., svi odreda znadu da sam munje, lud, otkačen, brbljavac, ... i da samo želim svima skupa kroz šalu, zajebanciju, zeku - peku, ... POMOĆ!!! ... sretno!.-

., narode moj!., SVE VAS BLAGOSLOVIO DRAGI BOG! ...


Stvarno si se napisa ovi put,,,mada nevidin razlog zbog čega biš se toliko rabi izvinjavat njemu,,,neznan ča ga je tako ufendilo...,ali mi nije ni drago kad neki ljudi pišu neke stvari za koje prvo,,,njima ni za pensat,,,,a pod drugo,,njih to ne rabi zanimat,,,i pod treče,,,da se prvo počiste svoj prag doma,,,a nokon tega neka gredu mišat tuđa g...na.
Ima ode osob kima se nemore tolerirat,,i ja osobno neču i neželin i ne rabin,,pa tako jednostavno se okrenem i ko da nis ni niš pročita,,mada me ždere jer sam budala,,,ki dozvolin da me niki sprovocira,,,ali ča češ takav san bija u takav ču ostat.....

Ja sam čovikod beside i držin svakega za riječ,,mada se nekima to nemore prepisat,,,i ča sad,,,ne rabi se svađat,,,več ako ne se more naj zajednički jezik,,onda svaki na svoju stranu......pa po meni je tako najbolje,,,a ne ispast još veče blago..

Pozdrav tebi i tvojima......
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,861
Stvarno si se napisa ovi put,,,mada nevidin razlog zbog čega biš se toliko rabi izvinjavat njemu,,,neznan ča ga je tako ufendilo...,ali mi nije ni drago kad neki ljudi pišu neke stvari za koje prvo,,,njima ni za pensat,,,,a pod drugo,,njih to ne rabi zanimat,,,i pod treče,,,da se prvo počiste svoj prag doma,,,a nokon tega neka gredu mišat tuđa g...na.

Ja sam čovikod beside i držin svakega za riječ,,mada se nekima to nemore prepisat,,,i ča sad,,,ne rabi se svađat,,,več ako ne se more naj zajednički jezik,,onda svaki na svoju stranu......pa po meni je tako najbolje,,,a ne ispast još veče blago..

Pozdrav tebi i tvojima......

ej bageru,sem ti miša,polomim jezik dok pročitam kaj napišeš
moram maznut..:drinkers:..tvoje rakijetine da te bolje razumim...:scratch
 
G

GROF

Guest
Stvarno si se napisa ovi put,,,mada nevidin razlog zbog čega biš se toliko rabi izvinjavat njemu,,,neznan ča ga je tako ufendilo...,ali mi nije ni drago kad neki ljudi pišu neke stvari za koje prvo,,,njima ni za pensat,,,,a pod drugo,,njih to ne rabi zanimat,,,i pod treče,,,da se prvo počiste svoj prag doma,,,a nokon tega neka gredu mišat tuđa g...na.
Ima ode osob kima se nemore tolerirat,,i ja osobno neču i neželin i ne rabin,,pa tako jednostavno se okrenem i ko da nis ni niš pročita,,mada me ždere jer sam budala,,,ki dozvolin da me niki sprovocira,,,ali ča češ takav san bija u takav ču ostat.....

Ja sam čovikod beside i držin svakega za riječ,,mada se nekima to nemore prepisat,,,i ča sad,,,ne rabi se svađat,,,več ako ne se more naj zajednički jezik,,onda svaki na svoju stranu......pa po meni je tako najbolje,,,a ne ispast još veče blago..

Pozdrav tebi i tvojima......

.,lipi pozdrav prijatelju moj BAGERISTA! tebi i tvojima!!!

., nevolim da neki pati zbog mene!, a ja sam se lipo munjeno zajebaval sa čovikom, ispričal sam mu se, ma znaš i sam, vidili smo se jedamput i odma si vidil koliki sam majmun i koliko sam munjen!., pital sam odma lipo čovika, oprosti!, ako ti smeta?, vo moje sračkanje., ili ću pobrisat, ili ću preformularat?., ON je lipo sve prihvatil ko pravi frajer i gospon NE!., ali su očito sastrane dušobrižnici moji, savjetnici moji, ... lipicaneri NE!., rekli ne!., pa kaj se ti daš jednom bedaku fort zjebavat., daj ga lipo i ti odreži ne!., neka i on vidi da se nemre ne, sa nami zekat ne!!!., lako je oganj - vatru palit!., ma treba je moj narode gasit!!!...

., aj Bog!., narode moj!., čitamo se ... ., p.s. sad mi je odma lakše kada sam se vako javno ispovidal., nemoram kod popa!.,hehehe :supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
ej bageru,sem ti miša,polomim jezik dok pročitam kaj napišeš
moram maznut..:drinkers:..tvoje rakijetine da te bolje razumim...:scratch

A ča reč,,,makar i ja kad pišem pa jednostavno derem po domaču,,:mrgreen::mrgreen::supz:samo ti mazni,,bolje da se pije nego da stoji.....:rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,861
A ča reč,,,makar i ja kad pišem pa jednostavno derem po domaču,,:mrgreen::mrgreen::supz:samo ti mazni,,bolje da se pije nego da stoji.....:rolfer:

stoji mi,stoji....:rolfer:..............................................al za pišanje...:(
 
B

BAGERISTA

Guest
.,lipi pozdrav prijatelju moj BAGERISTA! tebi i tvojima!!!

., nevolim da neki pati zbog mene!, a ja sam se lipo munjeno zajebaval sa čovikom, ispričal sam mu se, ma znaš i sam, vidili smo se jedamput i odma si vidil koliki sam majmun i koliko sam munjen!., pital sam odma lipo čovika, oprosti!, ako ti smeta?, vo moje sračkanje., ili ću pobrisat, ili ću preformularat?., ON je lipo sve prihvatil ko pravi frajer i gospon NE!., ali su očito sastrane dušobrižnici moji, savjetnici moji, ... lipicaneri NE!., rekli ne!., pa kaj se ti daš jednom bedaku fort zjebavat., daj ga lipo i ti odreži ne!., neka i on vidi da se nemre ne, sa nami zekat ne!!!., lako je oganj - vatru palit!., ma treba je moj narode gasit!!!...

., aj Bog!., narode moj!., čitamo se ... ., p.s. sad mi je odma lakše kada sam se vako javno ispovidal., nemoram kod popa!.,hehehe :supz:


A reka si ča si mislija,,i to je to,,,ja kod čovika podržavam takav stav....mada nekima ni bitno,meni je,,,bilo uvjek i bit če.
To da smo lajavi,,,da ga oprosti na izrazu se...o,da se volin zajbavat i da dojden vidit u društvo,,kako je i ča ki dela,,,ali nevolin kad neko nekog,,,prca,,a da se ostali lagano nasmiju,,,,,,,,,,.....:(
Ali nema veze grofe,,,to je bilo,,,i bit če dovijeka,,na jednoj ruci prsti i svi su različiti,pa neka svako izabere svoj put,,,ja sam mog odavna zibra,,,j...e mi se,,imam fameju(obitelj)i to mi je najbitnije,,pokle su mu pretelji,,,i poznanici,,bi rekli sad po noven(makar ih ne kapin),,pa za ostalo kome ne paše nek ne pita...........8)
 
B

BAGERISTA

Guest
stoji mi,stoji....:rolfer:..............................................al za pišanje...:(

Ni ni poli mene bolje,,,,ako te tiješi,,,,,,,,,,,,,ač RUSI deru ofenzivu..........:mrgreen::mrgreen::rolfer::rolfer:
Inače to im je jedna vrsta škuže,,,,,pa sad ko kako protumači..:mrgreen::mrgreen:
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
284
., poštovanje moj dragi forumski prijatelju ivane33!

., ako si mislil na onu narandžastu prikolicu?!., to je moja mala prikolica ku je delal moj pokojni otac, /laka mu crna zemlja!/., znači! made in home!!! i ta prikolica ima preko 30 godin!!!., samo sam je malo pobitural - pofarbal i metnul sam osovine, felge, gume od golfa keca!

., a ako si mislil na vu sivu prikolicu?!., to je od moga kumića, susjeda - komšije - gazde od kotla za rakiju peć!!! :partyman:

Bog!., čitamo se ...

Mislio sam na narandžastu, zgodna prikolica, samo me zanimalo jeli home made, jako volim vidjeti takve stvari
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,001
kak dojti do nekog novijeg cijenika za prima traktore i priključke,a može i neki broj od prodaje u firmi
 
G

GROF

Guest
kak dojti do nekog novijeg cijenika za prima traktore i priključke,a može i neki broj od prodaje u firmi

., poštovanje uvaženi forumašu danek!

., ma ni problema niš., a najmanje vo ča tebi treba!!!., na informacije i drito tražiš broj Prima traktori u Bjelovaru - prodaja!., sve ćeš dobit!!!
., ako smatraš to puno za tražit?!., javi se meni na p.p. ča god da te interesuje., sve ti javim i pojasnim!., dam ti osobni broj mobija čovika! kom se moreš javit!!!., ali samo ozbiljno!!!., ako ti ča treba., a NE čovik samo pita i pita, napinje i ========= 00000., :evil:

aj Bog!!!., čitamo se ...
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,001
bez zaj.... imam 10000eura a neznam kam s njima,pa me ozbiljno zanima prima 830-840,koliko bi me došel takav kak tvoj sa utovarivačem,a primu sam zval 4 put pa uvijek zauzeto
 

Najnoviji postovi

Na vrh