• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
., lipi pozdrav svim mojim dragim forumašima i forumskim prijateljima!

., evo, odlučil sam se ipak vratit na nagovor moji dragi i iskreni prijatelja!!!., kada kažem prijatelja!., to stvarno i mislim!., poseban pozdrav i fala doneba dragome, mladome, dalekome forumskome prijatelju; danot-u! iz predivne nam zemlje Makedonije!!!., fala ti!...

., sve skupa sam odlučil počastit domačim proizvodom., evo barem ovako umjetno kad nemogu zapravo dok nedojdete domene!., čatim VAS Ličkim viskijem!., i jednom, meni dragom Ličkom pismom iz srca Like - grada Gospića!!!., a pisma se zove; teci, teci Liko!!!., a usred i kroz grad Gospić teče rijeka ka se zove Lika!., njoj u čast je spivana pisma va., a ja je sada posvećujem VAM svim skupa ki navratite na ovaj dobar poljoprivredni - forumi na vu predivnu stranicu traktora tome vinkovića - PRIMA! - prijatelj mog DOMA!!!

., veliki i pravi, smrznuti zagrljaj iz moje Like - Jezeran! svim skupa šaljem od svega srca i iz dubine duše!., fala svim mojim dragim prijateljima ki su me nagovorili na povratak., fala jim doneba!.-

., ovaj misec dvanajsti - prosinac., misec je darivanja, molitve, oprosta, ISUSOVA - BOŽJEG rodjenja - iskupljenja za sve nas grešnike!., faljen budi Isuse!., sretan Vam svim skupa BOŽIĆ!., Isusovo rodjenje!!!...

., aj Bog!., moj narode., čitamo se ...
Grof-e, drago mi je da si ponovo sa nama:partyman:

Možda se baš nismo uvijek najbolje razumjeli ,možda ti baš uvijek nisi bil u pravu, a možda sam i ja negdje neku stvar usral, ali da ti iskreno velim meni je falelo tvoje umjetničko izražavanje u tvojim postovima.

Ja znam da ja sa tim baš i nemam previše veze, ali svejedno osječal sam potrebu da to napišem.

Čitamo se;)
 
G

GROF

Guest
Veliki pozdrav GROFE!
Fala ti zbog ubavi reci,drago mi je sta i ja sam imao udel u tvoja odluka, hvala jos jednom ca si se vratio na forum, ca drugo rec, sve smo vec pricali dok nisi bio "javno aktivan"....

., fala svim dragim ljudima!

., lomil sam se oko misec dan!., DA ili NE???., iskreno!., ja sam bil za NE!., jer sam velika budaletina i tup ko brav - čitaj ovan., ali., taj jebeni ALI je presudil zbog VAS dragi moj svite, dragi moj narode, dragi moji forumski prijatelji!!!., VI svi odreda bili ste za DA!!!., i je*eš čovika kaj se neda nagovorit!., pa sam onda lipo smislil., bolje privatit nagovor da me niko nejebe!., idem ovdeka nazad kod VAS!, kod dobre družine iz cele bivše!!!... :rolfer:

., fala doneba!; danot,Žuti,vinogradnik Tomo,ivan33,siniša,darkohittner,firemanpetar,iwanho, Aco93,Bagudina,BAGERISTA,orsic,ico?,muhanicar,jeffy,stipe,ddalibor,arijan,bećarina pusta,kontam,VranicD,aljoša,brane,zbalija,joekiki,gvozdeni1,mtd001,josix,Belić0209,Tomazy,zvonis01,... ima VAS još???., nemogu se sada sitit!., kad se sitim dopisat ću!!!... IDEMO DALJE!!!., a slikic i pisanoga materijala biće još dostaaaa, punooo, ... :finga:
..., dok jopet nepopizdimo SVI!!!...
..., čim skontamo - sredimo taj slikani materijal., ima slikica dostaaa, pokeljit ćemo rodjo VranicD i ja!!!., pa neka narod i svit gljeda!!!., a biće i lički pismic - tamburanja!!!.,:gitarist: ...

., aj Bog! ...
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Ko je ljudina.... ostaje ljudina za cijeli život ... Živio ti meni GROFE ...:partyman::partyman:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
., fala doneba!; danot, ivan33, darkohittner, firemanpetar, Aco93,Bagudina,BAGERISTA,orsic,ico?,muhanicar,jeffy,stipe,ddalibor,arijan,bećarina pusta,kontam,VranicD,aljoša,brane,zbalija,joekiki,gvozdeni1,mtd001,josix,... ima VAS još???., nemogu se sada sitit!., kad se sitim dopisat ću!!!... IDEMO DALJE!!!.,
Tko je mene izgura s popisa , krvi ću mu se napit:rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,862
puknuti se oteo kontroli,totalno se preobratio.......
14u8du8.jpg

od sada kad idem na forum obavezno....
8znz8m.jpg
...oko vrata...
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
GROFE svaka čast šta si se vratio natrag a trebalo te malo nagovarat al si se ipak vratio

Pozdrav!
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,167
aj fala Bogu sad cemo se opet nacitat plemenitih stihova,
srcu nam tako dragih...:partyman:
 
G

GROF

Guest
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Yy1zdMXae4I&feature=related[/YT]

., dragi moj svite!., dragi moji forumaši!!!

., evo vam još jedan moja - Lička pismica iz moji Jezeran!., iz moje snigom zavijane i smrznute Like!., uz svu lipotu i divotu ve moje puste prerije!, osim nekoliko srn, smrznuti i zbunjeni., imamo moderan Europski tunel; MALA KAPELA!., tunel se nalazi iznad moji Jezeran i ide kroz znamenitu Ličku planinu Kapelu!!!...
., Veliku i Malu!!!., nikako se nemoredu dogovorit ljudi od struke; GEOGRAFIJE - ZEMLJOPISA!., interesantno je, eto ča jedni velidu, ide tunel kroz MALU - tako i piše na TUNELU., dok drugi divanidu da ide kroz VELIKU Kapelu!!!., ma nima veze!., bitno da IDE kroz!
, mislim Kapelu!., da nemoramo preko Kapele po cure ko nekada., ko ča sam i sam išal preko Kapele u ravnu Slavoniju po moju predivnu ženicu!!!...
., aj Bog!., moj narode!., čitamo se i slušamo se., dok nedojdedu slikice!!!...
 
S

siniša

Guest
pozdrav forumaši,!
dugo me nije bilo ali vas čitam kad god mogu i mogu vam reći da ste jako jako dobri.

Grofe kad ćemo popiti tu kavu?I da pjesmica je stara ali uvjek dobro otpjevana uz čašicu dobrog vina i prijatelja .
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,167
., dragi moj svite!., dragi moji forumaši!!!

., evo vam još jedan moja - Lička pismica iz moji Jezeran!., iz moje snigom zavijane i smrznute Like!., uz svu lipotu i divotu ve moje puste prerije!, osim nekoliko srn, smrznuti i zbunjeni., imamo moderan Europski tunel; MALA KAPELA!., tunel se nalazi iznad moji Jezeran i ide kroz znamenitu Ličku planinu Kapelu!!!...
., Veliku i Malu!!!., nikako se nemoredu dogovorit ljudi od struke; GEOGRAFIJE - ZEMLJOPISA!., interesantno je, eto ča jedni velidu, ide tunel kroz MALU - tako i piše na TUNELU., dok drugi divanidu da ide kroz VELIKU Kapelu!!!., ma nima veze!., bitno da IDE kroz!
, mislim Kapelu!., da nemoramo preko Kapele po cure ko nekada., ko ča sam i sam išal preko Kapele u ravnu Slavoniju po moju predivnu ženicu!!!...
., aj Bog!., moj narode!., čitamo se i slušamo se., dok nedojdedu slikice!!!...

e moj prijatelju, meni je lipa cijela nam zemlja Hrvatska, a najlipse mi je doma!!
Duga Resa, na oko beznacajno mjesto, a tako specificno, vrata Gorskog kotra, kriziste dviju najpoznatijih starih cesta: Karoline i Jozefine!

Ali poanta ovoga kaj bih sad mogao u nedogled rastegnut je:
mi pjevamo i nase pavurske, i goranske, i licke i dalmatinske, a mozda i najvise slavonske pa tu i tam koju zagorsku (teske u triPM za pjevat, treba tekst zapamtit, a promjene tonaliteta da ne spominjem...)

i zato svim dobrim ljudima, dajem link da se malo nasmijete uz jednu nasu domacu stvar:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=AkvI8gyI1WQ[/YT]
 
G

GROF

Guest
Grofe mi slavonci ipak više volimo kroz malu,hehe:heart::rolfer:

., veliki pozdrav mojim dragim forumskim prijateljima!

.,a ča mogu pisat?., siniša!., lipo te za čitat i ostani med nami!!!

., e moj zvonis01!!!., kaže se kodmene u mojoj Liki., odkud si?!., od kud mi žena je?!., ča drugo pisat i poručit TI mogu?, nego već to, da se sa tvojom izjavom!; / ... mi slavonci ipak više volimo kroz malu! ... / apsolutno i u cijelosti slažem!!!...

., ej prijatelju moj Josipe! legendo!!!., svaka ti čast., ljudina si!., fala doneba na izvornoj i orginalnoj postavi, pismu, pismici,... ., e ta stara cestica "jozefina"!!!

., Bog!., narode moj!., :partyman:
 
G

GROF

Guest

., ako je ovo KAJANJE?!
., e onda ide OPROST!!!., ali samo ako je bilo ISKRENO! kajanje!!!... :idea:
., a nakon dobri želja, čestitaka i pozdrava ide; :partyman: !!!

., Bog!., dragi moj narode!., LIPI pozdrav svim., čitamo se ...
 
G

GROF

Guest
dsc02560o.jpg


dsc02561uz.jpg


dsc02562p.jpg


dsc02563p.jpg


dsc02564q.jpg


dsc02565e.jpg


dsc02566s.jpg


dsc02567t.jpg


dsc02568em.jpg


., evo moj narode!
., poslal sam moju prikolicu u tvornicu na izboljšanje!., delaćemo nekakova izboljšanja???!., ima ji dosta za odradit!!!..., biće slikica, komentara., svaki savjet u delu, kada budemo delali., biće dobar!!!., aj Bog!., čitamo se ...
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Došao i taj dan ode prikolica opet u tvornicu na neko izboljšanje, a šta li će sad ing.Viktor i ekipa napraviti od nje.
Kad dođe natrag doćemo to pregledati a znam da će biti za 5+.

Pozdrav!
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pozdrav GROFE
Sta se sad dela na prikolica:scratch
Da nisu mozda povisene stranice...?
 

Najnoviji postovi

Na vrh