• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
., evo moj narode još par slikic ove kištrice!
., ča se metne na hidraulik od traktora tome za prevoz stvari!., zeka me fotić!, krade skoro svake slikice pol!...


2011bjelovar025.jpg


2011bjelovar024.jpg
 
G

GROF

Guest
., evo VAM moj narode!., jedna slikica, /druge nisu uspile!/., da vidite kako sam smislil nosač za brze spojke hidraulike prednjega utovarača!., fala mome rodji i prijatelju VranićD!, na izradi.-

2011bjelovar028.jpg
 
G

GROF

Guest
., e moj narode!

., evo još par slikic drito iz tvornice tomo vinković - PRIMA Bjelovar!., da VAM svim skupa još malo dočaram tu kuhinju naši domaći traktorićev!!!...

2011bjelovar042.jpg


., evo na voj slikic ova gvoždjurija - prednji kraj tome!, maknut sa proizvodne trake!, greška u matrijalu - odljevku, porzna - pokidana rupa vijka - šarafa na spoju!.-
2011bjelovar040.jpg


2011bjelovar041.jpg
 
G

GROF

Guest
., e moj narode!., ki o čemu?, a ja o voj "našoj" - HRVACKOJ proizvodnji!!!

., a čaćete odmene?., svaka budaletina ima svoje veselje., pa tako i ja svoje!!!

2011bjelovar043.jpg


2011bjelovar045.jpg
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
., evo VAM moj narode!., jedna slikica, /druge nisu uspile!/., da vidite kako sam smislil nosač za brze spojke hidraulike prednjega utovarača!., fala mome rodji i prijatelju VranićD!, na izradi.-

2011bjelovar028.jpg

A čepovi su gore svaka čast i to u bojama.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Grofe pa di je završilo tih 20 komada prototipova tome 45 ks? niko ga nikad nije vidio ili? Dečki pa jel ga vidio ikad itko u živo?

Jao si onome tko ga je kupil a sad dijelova nema...
 
G

GROF

Guest
., narode moj!., još malo slikic iz tvornice PRIMA!., finiširanje gotovi proizvoda!!!

2011bjelovar058.jpg


2011bjelovar059.jpg


2011bjelovar060.jpg
 
G

GROF

Guest
Grofe pa di je završilo tih 20 komada prototipova tome 45 ks? niko ga nikad nije vidio ili? Dečki pa jel ga vidio ikad itko u živo?

Jao si onome tko ga je kupil a sad dijelova nema...

., lipi pozdrav forumašu mrga!

., traktorići su završili u svakoj bivšoj republiki po nekoliko nji., najveći broj u susednoj nam Deželi Sloveniji!., pa vidilo je nji veliki broj ljudi!, svuda po izložbama su bili., i JA sam ji vidil na Zagrebačkome Velesajmu!, još davne gospodnje godine 1986.!!!., JESENSKI ZAGREBAČKI VELESAJAM!
., e DA, traktorići su jako dobri., dan - danas deladu!, dijelova ima jer je puno stvari uzeto od postojeće metalske industrije bivše Yuge!., od; štorea, torpeda, imt-a, rakovice, tome!!!, ...

., aj Bog!, moj narode!, čitamo se ...
 
G

GROF

Guest
grofe vidim da si ti u tvornici kao domaći

., JESS!!!., DA!., domaći sam!!!., :D ...

., ove dane čim dobim na lottu!., kupujem tvornicu!., svi ste narode moj! pozvani na tulum do zore., a onda nakon trižnjenja delo!., pokrićemo novu proizvodnju sa puno NOVI izboljšanja na traktorićima!!! :rolfer: ...

., aj Bog!., čitamo se ...
 
G

GROF

Guest
., narode moj!., evo još malo slikic iz finiširanja proizvodnoga ciklusa!.-

2011bjelovar061.jpg


2011bjelovar062.jpg


2011bjelovar063.jpg
 
G

GROF

Guest
., narode moj!
., i još malo slikic iz proizvodnje!!!., parite oči ko ča i sam parim!!!

2011bjelovar064.jpg


2011bjelovar065.jpg


2011bjelovar066.jpg
 
G

GROF

Guest
., narode moj!, još malo gotovi proizvoda iz tvornice PRIMA!.-

2011bjelovar067.jpg


2011bjelovar068.jpg


., evo ponovljena slikica traktorića tome - prime 826 sa ralicom., za našega novoga člana - forumaša iz Senja!, točnije iz Senjske drage!!!...

2011bjelovar069.jpg
 
G

GROF

Guest
., narode moj!., evo nekoliko slikic priključnih orudja iz istoimene tvornice sa čim se deladu testiranja - ispitivanja traktorića!!!...

2011bjelovar073.jpg


2011bjelovar071.jpg


2011bjelovar072.jpg
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Slikice su ok ali me srce boli kada ih gledam jer izgleda kao da je sve kompjuterizirano , nigdje niti jednog radnika. Do 90 - tih je to bila puno ljepša slika . Na liniji na svakoj poziciji po 1 - 2 radnika , a kada se sa brijega oko kilometar udaljeno pogledalo na skladišni (svi traktori su slagani vani po tipu ) sve se lijepo žutilo , plavilo , zelenilo Kao da je neko pofarbao zemlju u bojama .
Nekada bilo više sigurno nikada neće biti . Sada možemo biti sretni da je ostalo i to što sada imamao.
 
G

GROF

Guest
Slikice su ok ali me srce boli kada ih gledam jer izgleda kao da je sve kompjuterizirano , nigdje niti jednog radnika. Do 90 - tih je to bila puno ljepša slika . Na liniji na svakoj poziciji po 1 - 2 radnika , a kada se sa brijega oko kilometar udaljeno pogledalo na skladišni (svi traktori su slagani vani po tipu ) sve se lijepo žutilo , plavilo , zelenilo Kao da je neko pofarbao zemlju u bojama .
Nekada bilo više sigurno nikada neće biti . Sada možemo biti sretni da je ostalo i to što sada imamao.

., TOČNO!., potpisujem u cijelosti dragi moj forumašu! ARNO!!!

., bilo je to u NO! vrime lipota i divota za vidit!.-

., lipi VAM svim skupa pozdrav!., čitamo se!., ide još malo slikic!...
 
G

GROF

Guest
., e moj narode!., evo još par slikic iz moje Like - Jezeran!., slikic o mojoj prikoličici!!!

jezeraneprikolica001.jpg


jezeraneprikolica002.jpg


jezeraneprikolica003.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh