• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,310
Uz malu prepravku nosača, paše bilo koji. Stavi ampermetar i da vidiš koliko se puni/prazni akumulator.
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
Trebam pomoc. Upalim traktor i pritisak ulja ne pada ispod 5 bara. Kad je zagrijan onda je sve dobro, a sad sam nedavno nakon rada uocio da je vode bilo manje u kileru a ulja je bilo previse (iznad maksimuma). Jel to mozda dihtung glave otisel?
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,310
Otišla ti membrana ac pumpe i mješa ti se nafta -ulje. Pritisak je ok, bolje da ga ima nego da ga nema.
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
933
Trebam pomoc. Upalim traktor i pritisak ulja ne pada ispod 5 bara. Kad je zagrijan onda je sve dobro, a sad sam nedavno nakon rada uocio da je vode bilo manje u kileru a ulja je bilo previse (iznad maksimuma). Jel to mozda dihtung glave otisel?

Ka nije nafta u ulju. Čekiraj ac pumpu.
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
nisam rekao da traktor JAKO dimi dok se ne zagrije..ja sam mislio da je uzrok tome veliki pritisak ulja kad je hladni
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
Trebam pomoc. Upalim traktor i pritisak ulja ne pada ispod 5 bara. Kad je zagrijan onda je sve dobro, a sad sam nedavno nakon rada uocio da je vode bilo manje u kileru a ulja je bilo previse (iznad maksimuma). Jel to mozda dihtung glave otisel?
Fendonja, kaj je to 533 ili 539?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
Prvo moraš biti siguran da je to voda. Ako je voda onda obično ulje promjeni boju.

Termostat najvjerojatnije nemaš gore?
Jel nabija kakav pritisak u hladnjak?
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
siguran sam da je voda
termostata nema, a za ovaj pritisak u hladnjaku nisam siguran..neznam na kakav pritisak uopce mislis..izgleda sasvim normalno
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,310
Ako si siguran ok....kako izgleda ulje, koje je boje?? Drži ruku umjesto čepa hladnjaka i osjetit češ dali se stvara neki tlak.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
siguran sam da je voda
termostata nema, a za ovaj pritisak u hladnjaku nisam siguran..neznam na kakav pritisak uopce mislis..izgleda sasvim normalno
Ako je brtva glave onda bi trebal nabijati pritisak u hladnjak, znači kad traktor radi na leru, hladnjak pun vode, moralo bi biti vidljivih mjehuruča kad skineš čep.

Jel ti vodena pumpa ima možda lufta?
 

Nosonja

Član
Tu od
15 Sij 2012
Poruka
70
Potrebno puno savjeta

Pozdrav ekipo,
Moj drugi post na ovom forumu, pošto sam skurio 539 i sada je na generalki kod strojobravara, demontažu i montažu radim sam - prvi put u životu. Zanima me kako se postavlja zadnji semering radilice (azbestni) jer se bojim da nešto fulam pa da mi opet procuri ulje i kako se mijenja kardanska osovina jer curi ulje a i utori su malo poderani.
Ima li kakav način skidanja brtvi na poklopcu razvoda od struganja dlijetom jer je tvornički nalijepljen hermetikom pa sam već izludio, čistim čitav dan a nisam očistio ni trećinu.
Smiju li se naprednji bolcn staviti tolerancijske pločice da mu spriječim aksijalni hod, staviti ću novi bolcn i čahuru.
Koji silikon da koristim za nove brtve, dirko masu ili postoji nešto bolje.
Toliko za prvi put.
Hvala na odgovorima
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Pozdrav ekipo,
Moj drugi post na ovom forumu, pošto sam skurio 539 i sada je na generalki kod strojobravara, demontažu i montažu radim sam - prvi put u životu. 1Zanima me kako se postavlja zadnji semering radilice (azbestni) jer se bojim da nešto fulam pa da mi opet procuri ulje i 2 kako se mijenja kardanska osovina jer curi ulje a i utori su malo poderani.
3Ima li kakav način skidanja brtvi na poklopcu razvoda od struganja dlijetom jer je tvornički nalijepljen hermetikom pa sam već izludio, čistim čitav dan a nisam očistio ni trećinu.
3Smiju li se naprednji bolcn staviti tolerancijske pločice da mu spriječim aksijalni hod, staviti ću novi bolcn i čahuru.
4Koji silikon da koristim za nove brtve, dirko masu ili postoji nešto bolje.
Toliko za prvi put.
Hvala na odgovorima
1 to ti bude objasnil muhanicar
2 xxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx x xxxxxx x xxxxxx x x x x x x xxxxxxxxx x xxxxxxxxxxx x x xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxx x xxxxx x xxxxxxxxxx x x x
3 , vjerojatno nema
4 .ako su površine naljeganja uredne i ravne ne treba ništa osima malo obične masti
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh