• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Brezoni su jedan od najboljih spojeva u masinstvu.Najkvalitetnije ces to rijesiti ako kod tokara napravis tih par brezona koje mjenjas.Znaci isti takvi brezoni samo sto bi taj dio bez navoja biti duzi za debljinu plocevine 8mm.
Inace sasvim dobro ce drzati i direktni vijci koji imaju nekih 20mm navoja a ostalo bez navoja.

da ali lakse mi je nabavit sarafe njih imam doma a tokar nisam pa mi je to laksa verzija a cek mislis da bi se htjeli odsarafit ili pucat? ako dajem druge sarafe radit ioi brezone da li bi morali bit na 8.8 cvrstocu
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,107
Ti vjerovatnno mjenjas po 3 vijka sa svake strane.Slobodno stavi obicne vijke.Samo bi bilo dobro da imaju kako sam ti napisao nekih 20mm navoja a ostalo bez navoja.Problem ti je sa obicnim vijcima ako ih cesce skidas i vracas.Oni su uvrnuti u gusani odlivak i lakse se navoj sjebe.Uglavnom mozes staviti vijke koje sam ti napisao.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ti vjerovatnno mjenjas po 3 vijka sa svake strane.Slobodno stavi obicne vijke.Samo bi bilo dobro da imaju kako sam ti napisao nekih 20mm navoja a ostalo bez navoja.Problem ti je sa obicnim vijcima ako ih cesce skidas i vracas.Oni su uvrnuti u gusani odlivak i lakse se navoj sjebe.Uglavnom mozes staviti vijke koje sam ti napisao.

ma to se jednom stavi i gotovo ne mice se vise znaci 20mm navoja i to je to netreba vise cini mi se dublje da je unutra brezon ...ok hvala svejedno na informaciji ...
 

Nosonja

Član
Tu od
15 Sij 2012
Poruka
70
traktometar za 539

Danas kupio sat obrtomjera za 539 kad ono šok, sat je mali i propadne kroz rupu, ja sam trgovcu još u trgovini rekao da mi sat izgleda malo manji ali veli on da paše a da stari ima samo veći onaj sjajni rub.
Sat je indijski, na kutiji lijepo piše da je za 539 ,a kakav je to onda 539?

traktometerimt539250x25.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Danas kupio sat obrtomjera za 539 kad ono šok, sat je mali i propadne kroz rupu, ja sam trgovcu još u trgovini rekao da mi sat izgleda malo manji ali veli on da paše a da stari ima samo veći onaj sjajni rub.
Sat je indijski, na kutiji lijepo piše da je za 539 ,a kakav je to onda 539?

traktometerimt539250x25.jpg

ja sam kupio isto takav i meni je odgovarao 539 je 89g.
 
E

Emirr

Guest
Moj bosh majstor ugrađuje IPM-ove dijelove.Nisam jos imao nikakvih problema.

i ja sam danas kupio sve novo pa cu dok dobijem vremena odnijet bosisti da mi to ugradi pred mojim ocima i da sve nastima,dijelove sam kupio u firmi total trade doboj i nisu bog zna skupi dijelovi, element po komadu 23 km,rasteretni ventil po komadu 12 km,ulozak dizne komad 15 km znaci sve komplet sto sam uzeo 150 km i jos dok platim majstora i to je to..nadam se da me nece iznevjeriti ovi dijelovi,zvao sam i fabriku ipm i oni kazu da je ova firma glavni zastupnik za bih njihovim dijelovima.
 

Nosonja

Član
Tu od
15 Sij 2012
Poruka
70
Ovaj na slici je teleoptik temun, moj je sličan tome samo indijski, reci mi jel ti je onaj sjajni okvir manjeg promjera od starog sata
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,107
i ja sam danas kupio sve novo pa cu dok dobijem vremena odnijet bosisti da mi to ugradi pred mojim ocima i da sve nastima,dijelove sam kupio u firmi total trade doboj i nisu bog zna skupi dijelovi, element po komadu 23 km,rasteretni ventil po komadu 12 km,ulozak dizne komad 15 km znaci sve komplet sto sam uzeo 150 km i jos dok platim majstora i to je to..nadam se da me nece iznevjeriti ovi dijelovi,zvao sam i fabriku ipm i oni kazu da je ova firma glavni zastupnik za bih njihovim dijelovima.

Tu i jeste problem.Pravi bosh majstor ugrađuje svoje dijelove koje on nabavlja i na njih daje garanciju.Znam da ima bezobraznih majstora.Kad te nesto zaj.... vadi se na dijelove,a dijelove si ti nabavljao.
Ja na taj nacin radim sa svojim majstorom vec 12 godina i nikad nisam imao problema.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,107
Danas kupio sat obrtomjera za 539 kad ono šok, sat je mali i propadne kroz rupu, ja sam trgovcu još u trgovini rekao da mi sat izgleda malo manji ali veli on da paše a da stari ima samo veći onaj sjajni rub.
Sat je indijski, na kutiji lijepo piše da je za 539 ,a kakav je to onda 539?

traktometerimt539250x25.jpg

Taj je vjerovatno namjenjen za englezca MF-a.
 
E

Emirr

Guest
ja nosim svoju pumpu jednom majstoru u brcko,on mi je rekao da je garancija 6 mjeseci nebitno da li on ugradi svoje dijelove ili mu ja donesem nove dijelove od istog proizvođača,a i on ugrađuje ipm dijelove pa mi je ovako ispalo malo jeftinije nego da to kupim kod njega,razmisljao sam i o tome da nosim pumpu u beograd pa sam zato zvao fabriku i oni su mi rekli za taj total trade i rekli da mi je najbolje da tu uzmem dijelove..samo jos da dobijem vremena i da skinem pumpu da to odradim i da vidim razliku i rad motora..
 

Nosonja

Član
Tu od
15 Sij 2012
Poruka
70
Novi problem

Počeo traktor sliniti na prednjem semeringu radilice, slinio je i prije, ja mislio više neće kad ono k...c. Primijetio sam da rupa na deklu razvoda nije baš u centru u odnosu na remenicu tako da ga donji dio remenice malo više stišće i tu izvlači ulje van. Semering je silikonski. Ima li tko kakvu ideju?:confused:

I da, sat sam riješio, stupido , uspoređivao sam po gornjem rubu starog sata, kada sam stari izvadio sve paše jer onaj stari isto ima gumu malo deblju oko kućišta. Uglavnom učim se polako.
 

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
274
Danas kupio sat obrtomjera za 539 kad ono šok, sat je mali i propadne kroz rupu, ja sam trgovcu još u trgovini rekao da mi sat izgleda malo manji ali veli on da paše a da stari ima samo veći onaj sjajni rub.
Sat je indijski, na kutiji lijepo piše da je za 539 ,a kakav je to onda 539?

traktometerimt539250x25.jpg

ovakav sat ima na prvi 539 1981g.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Počeo traktor sliniti na prednjem semeringu radilice, slinio je i prije, ja mislio više neće kad ono k...c. Primijetio sam da rupa na deklu razvoda nije baš u centru u odnosu na remenicu tako da ga donji dio remenice malo više stišće i tu izvlači ulje van. Semering je silikonski. Ima li tko kakvu ideju?:confused:

I da, sat sam riješio, stupido , uspoređivao sam po gornjem rubu starog sata, kada sam stari izvadio sve paše jer onaj stari isto ima gumu malo deblju oko kućišta. Uglavnom učim se polako.
Jel imaš štifte na poklopcu?
 

Nosonja

Član
Tu od
15 Sij 2012
Poruka
70
A jesi ih ti ubacil na njihovo mjesto?

Nisam ih ni vadio van, inače štifti su na kućištu razvoda i ja sam samo sve vratio natrag kako je bilo. Vozio sam danas traktor nekih 20 km i osjećam nekakav čudan miris kao neka plastika se pali, pokazivač temperature pokazuje 82 stupnja, gledam vodu, ne kuva, termostat sam probušio tako da me slučajno ne iznevjeri i tek kada sam došao kući shvatio sam što je to zapravo smrdjelo.
- Semering na radilici - azbestni, ***** mu oca, nešto sam sjebao kada sam ga postavljao jer vidim da mi opet kapa ulje, dobra mi je ova moja škola:scratch
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Ako je curelo prije i opet curi sad znači da je tvornički zajeb, tj najvjerojatnije nisu štifti dobro zbušeni, pomaknulo se u šabloni ili ............ Probaj bez njih pa onda ravnomjerno uokolo
termostat vrati za njegovo dobro ;)
Kaj sad curi i na sredini :scratch Popišanko jedan
 

Nosonja

Član
Tu od
15 Sij 2012
Poruka
70
Dobro si mi prije napisao " da ga namažem milosti božjom ...." opet će curiti
Što si mislio u vezi termostata, on je gore samo sam probušio jednu malu rupicu na njemu tako da ako zablokira voda ipak malo cirkulira.
Jedino mi nije jasno zašto je u vožnji pri 80 stupnjeva na pokazivaču temperature ono crijevo što vodi od pumpe do dna hladnjaka - hladno ili to tako mora biti, voda na vrhu hladnjaka je vruća što znači da je termostat otvorio.
 
Na vrh