• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

E

Emirr

Guest
najbolje mu je odnijeti pumpu majstoru jer kada se zamijenji taj nazubljeni segment mora se nastimati kolicina goriva koju ce bacati taj element,to se moze ovako necim zagrebati da se oznaci ali po meni to nije to,tako da je naj bolje da pumpu odradi majstor da to zamijeni i da nastima kolicinu goriva i provjeri mu stanje elemenata
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Iz iskustva znam da se bosh majstori netrude previse u stelanju ubrizgavanja kolicine goriva.
Stanje elemenata cesto nevidis golim okom.Uglavnom svaki majstor vodi vodu na svoj mlin.
Cim je pocne pregledati odmah kaze ovi elementi nevaljaju.PVP je najbolje uvijek nositi majstoru s nekim ko ima iskustva ili je dobar snjim.Inace te bosh majstori kupaju bez vode.To ti je kao kad ides kod doktora.Sto ti on kaze tako je.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,310
Danas malo nadogradnje na 533-ci
Još friška bila boja....
ponekad i zatreba....

29022012762.jpg


29022012761.jpg


29022012760.jpg
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Pjero....kad si već dao truda,možda da si probao nešto ovako.....ova prednja ploča dosta štiti ovaj limi koji je ,vidim,kod tebe dosta izderan....



.....mislimi da si previše to spustio........mogao bi sa tim negdje dobro nasjesti....
 
Posljednje uređivanje:

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,310
Nije da je izderan, već, trulo je...namjerno sam tako napravio da ne bude toliko vidljivo i da bude ekstremno jako...
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,310
Zašto da kupim kad sam to napravio u slobodnom vremenu na poslu...napravio i utege za 539....0 kn.
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Vidi se da si ti to čvsto napravio,samo kažem da si to dosta spustio pa si smanjio klirens traktora..........
...Sa tim bi ja osobno nasjeo već u oranju...
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,310
smanjio sam za 7cm...ionako dublje od 25 cm ne oremo...tako da neće smetati...Da bi orao dulje bi samo povadio kamenje...kuka pozadi je još niža jer stari je napravio da se može kačiti prikolcu bez skidanja remenice za bočnu kosu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Zašto da kupim kad sam to napravio u slobodnom vremenu na poslu...napravio i utege za 539....0 kn.
Mislil sam na onaj natruli dio lima (mada se kod tebe još može i pokrpati) ;)
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,310
krpati ćemo :finga: danas napunio rezervoar na svim strojevima do vrha, valjda dobar potez...
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Pjero....kad si već dao truda,možda da si probao nešto ovako.....ova prednja ploča dosta štiti ovaj limi koji je ,vidim,kod tebe dosta izderan....



.....mislimi da si previše to spustio........mogao bi sa tim negdje dobro nasjesti....

a cemu sluzi ova rupa dole na poklopcu, za kurblu, heheh
 
B

BAGERISTA

Guest
Nekad za paljenje............moj dido je palija stari 33,tu na polugu,,,,mislim da bi trebala bit negdje doma još..ako je nismo bacili..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Ja još nisam nijednoga videl koji ima rupu kroz centralni .........
 
B

BAGERISTA

Guest
Pa dali sui vidija ili nisi,,ja neznam,,,,ali mojeg je dido palija tu,,,i to se lipo siječam,,,.......ko oče nek vijeruje,,ko ne nemora........

A di je onda stavija polugu,,m,na punpu vode..
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
pa jeli uopce moguce motor ove velicine bez dekompresora upaliti na kurblu, kad mu treba pokretac snage 3KW, a covjek masksimalno moze dati 1KW i to u samo odredjenoj tehnici ispoljavanja snage i natprosjecno jaki ljudi, tako da ovo za upaliti 533,,,,
 
B

BAGERISTA

Guest
Znam da ga je polako okreta,,dok ga nije stavija u točku,,i dernu po poluzi,,,i svaki put ga je upalija.........
na kraju poluge,,mi se čini(nisam siguran),,dali je bila na njoj šusta,,ili na remenici di si zube uglavija,..,.,.,,,.
Samo šta bi bija lako ruke pomeja ako nisi znao palit s njom........

Pa vijerovatno,,,se dalo,,kad je postojala..
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Bili su pokušaji palenja mede 335 na krblu.
I nije uspjelo.
Porbal je i član mrga i bilo se dost o tom pisalo tam.
Uglavnom ga nitko nije zapalil nit sa dekompresorom!
Problem je kad ga zavrtiš koliko možeš i pustiš dekompresor, jednostavno nije dosta energije da prevagne.Bar je kod mene tak bilo.8)8)8)

Kad malo razmislim možda bi se IMT 533 ipak dal i bez dekompresora okrenut:finga::finga::finga:
 

Najnoviji postovi

Na vrh