• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Ali ljudi, kak da vidim i čujem kaj se dešava kad sad nemrem upaliti traktor kad sam ga raskopao kao što je vica rekao, skinuo haubu, rezervar i poklopac ventila????
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,072
Dođi, da pripremim pečenog zekana, racu, susjedovu kokoš?

Može sutra, ja bum ko primarijus, sama pamet i masna brada.

Tarifa forumaška, a popravak zagarantiran :(angel):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,778
A lepo smo ti rekli da kupiš Zetora.
Te Muha najviše voli :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ZJ Muhač voli i rusa (samo teško prizna) kad ga kod mene skoro spikale ose odma je svatil da je to ekološki traktor :icon_thumright:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
O

Odessa88

Guest
Pre neki dan sam iskrivio zadnje stop svetlo sa prikolicom i od tad mi ne radi stop sijalica nego ona donja koja sluzi kao svetlo zadnje.
Jel zna neko sto?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Skini staklo signalizacije, izvadi sijalicu stop svijetla i pogledaj da dovod struje - stop svijetla nije u prekidu. Može biti da je sijalica pregorjela ako je gorila prilikom udara prikolice, zatim mogla je pasti buksna ako je bila rasklimana, a to se povezuje sa osiguračima. Možda je pregorio neki osigurač usljed kratkog spoja. Isprobaj obvezno sijalicu dali radi. Nit joj može biti cijela, a ona ipak pregorjela.

Ovo ti nije ništa komplicirano, da su svi kvarovi takve prirode, kvara ne bih bilo.
 
O

Odessa88

Guest
Sijalica je dobra,a desni stop radi.I fora je kad je pritisnem malo i okrecem kao da dobije kontakt ne upali nju nego donju sijalicu.
Sta mislite za ove gume bi isle na 539?
 
O

Odessa88

Guest
Ne rade mi casovi rada na satu.Al mi radi obrti motora i remenice rade.Jel to do sajle ili do cega je?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,778
Ura nevalja.
Da je do sajle, nebi ni okretaje pokazival.
 
O

Odessa88

Guest
Edit by daniels: ne citiraj zadnje objavljeni post.

ura = sat

Kakva Ura??Sta je to?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh