• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

ralf

Novi član
Tu od
12 Ožu 2012
Poruka
16
Kad plug zaore zemlju sila se preko top linka prenosi na balansnu oprugu, a ona potiskuje jednu štangicu koja dalje djeluje na položje, a polužje na razvodnik koji vadi pluge iz zemlje van.
Kad spustiš kockice dole ti produžiš put toj štangici i onda plugovi idu do donjih ljudi.

Tebi nekaj ne valja oko podešenosti hidraulika i polužja.
Tu treba poraditi i poštelati i usput provjeriti i balansnu oprugu koja hoče puči pa raditi probleme.
Ovak na pamet je to teško

hvala Muha na odgovoru, jos samo a saznam ko to radi ovdje kod mene
 

thompsonzfa

Član
Tu od
20 Ožu 2009
Poruka
238
Ma samo ploču sam mjenjao, i to mi je previše bilo :(wasntme): ma lamele su u dobrom stanju, traktor ima oko 2000 sati, jedino što me pati da nisam možda okrenuo naopako onu oprugu/tanjur, evo slike ranije sa ove treme, druga "stvar" u gornjem redu. Dali je to uopće moguće naopako staviti? Nije problem rastaviti, ali ako neznam u čemu je problem nema baš puno koristi od rastavljanja.

image.jpg

image.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Japanski šešir na ovoj slici je pravilno okrenut, ako ne vidiš dobro ja stavim bolju.
Moguče je naopako staviti ali vjerujem da bi to skužil i da bi nekakvi zvukovi dolazili kod stiskanja kvačila.

2000 sati i lamele dobre :icon_scratch:, možda i jesu debele ali ako su jednom bile masne
1347536052.gif
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Lamele su trebale ic nove pogotovo ako je ulje došlo do njih ... a kaj se sad dešava bu se vidlo tek kad se rastavi :8):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Expres lonac od nehrđajučeg čelika debljine dna 10 milimetara!! :icon_rofl:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Odoše,danas ujutro sednem na traktor kad neče zaverglati,otvorim haubu kad imam kaj videt,curelo iz akumulatora dok sam oral...

10678816_317461698441557_4404660395605050664_n.jpg
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tino akumulator dole miniwas u ruke i deri,da nebu jadnicka kiselina pojela na pol.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Sinek (i), to nije curel zbog nagiba u oranju.
Taj akumulator je kuhal
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Znam,već prije je šumel poslje malo večeg gasa :icon_e_confused:
 

Najnoviji postovi

Na vrh