• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Po meni prefilava cim tak jako kipi. Daj ti to probaj dobro zmerit. Jal crne cepovi?
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Postoji neki razlog zakaj se to događa. Probaj s drugim akumulatorom. Možda ti se dešava povremeno da prefilava. Na primjer kad se jako zagrije.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Imam jos jednog u garaži al ej neispravan,curi,bumo vidli sad kad tata dopelja novi...
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Pazi samo da ti ne skuri novi akumulator. Poprati to malo. Inace kad vec kupuješ akumulator znam di ima jako jeftino akumulatora. 600 kuna akumulator od 100ah
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Ma kupujem kod Prelčeca u Jazvinama,platit mozemo kak nam paše,garancija 5-6 godina...isto 500-600 kn
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Garancija 5- 6 godina? :(rofl): :(rofl):
Dečec... kaj je mošt već tak jaki? Smanji malo...:icon_jook:


Bez brige, bude ti i novi prekuhal, vjerojatno do zime.

Uzmi,kupi,posudi najobičniji univerzalni instrument i izmjeri napon pri 1000 okretaja motora te pri 2000. Pak javiš...

M4005.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,688
Dobili novog...to je vec 3. reklamacija

Ako je već 3 reklamacija akumulatora čisto sumnjam da je u sva 3 bila greška,mora da se kod vas na traktoru nešto dešava.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Kod mene na autu je bio isto problem sa akumulatorima, tri otišla u garantnom roku. Problem je bio nešta sa alternatorom, a ne sa njima, ali ne mogu se sjetit šta je točno bilo
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Ali nije nam jasno ak traktor fila onolko kolko treba svaki...autoelektricar nam mjeril koji zna napravit IMT-ovu struju na čoravo... :fiery:
 

Najnoviji postovi

Na vrh