• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,181
Tino, lako 533 zapali tak ko ovaj tvoj, ali samo na +30 stupnjeva i ako je taj dan prethodno zapaljen jos pet puta..

Moj 539 prvi puta muku muci ovih jutara, znaci dok je do 5 stupnjeva, dalje pali ko mina, ide dobro, pritisak ulja odlican, ne dimi na cep, ne baca uje na mjerac..
Ovih dana ide bosh pumpa dolje..
 

Indos

Novi član
Tu od
4 Sij 2015
Poruka
4
imam pitanje vezano za imt 539 - hidraulika je upitanju - dali na imt 539 na hidro pumpi ima kakav filter...i ako postoji , kako ga zamjeniti
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,203
Ajde ajde,molim bez ljubomore :icon_e_wink:
Vjerujem da ovaj gore kaj pali na guranac nije stariji od mojeg...
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Danas su mi blokirale poluge hidraulike u gornjem položaju nakon šta sam zakačio o kamen i vise se ne spustaju.
Dali se to rjesava sa udarcem u onaj dio di se kopča toplink, znam da je ispod ona opruga?
To se znaju nekad vilice ukljestiti. Ja sam to stigao sa rucicama odblokirati samo pomicanjem gore dolje. Ili mozda otvori onaj poklopac na desnoj strani pa probaj rucno vilice odblokirati, moglo bi curiti ulje kad otvoris
 

margonalis

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
45
Hej ljudi, pozdrav.

Mali problemčić, prije nekih 5 godina puknuo je blok motora, pa je povaren, i lijepo je držao.No jučer sam primjetio da na gornjem spoju vara i bloka izlazi voda, slini, ali poprilično, nešto manje kada je motor zagrijan na radnu temperaturu.Još sam i primjetio da mi pri niskim obrtajima motora kapa ulje na onoj rupi iza kartera, što nije od jučer ali mi prije nije kapalo u radu motora.Provjerio sam štangicu od ulja i nema porasta na štangici preko maksimuma, ili mjehurića od vode, u ulju koje sam jučer stavio novo.

Dakle pitanje prvo, mogu li sa tim curenjem na bloku orati i tanjurati uz nadolivanje vode, i da li postoji mogućnost da se ulje i voda pomješaju ili da motor zariba, ako bi sa ovakvim traktorom orao i tanjurao.I pitanje drugo, ima li kakvo curenje vode na bloku i kapanje ulja na semeringu veze jedno sa drugim.Dakle, da li raditi, ili nikako ne.
Nemam puno za napraviti, nekih 2000 hvati.Nakon čega bi sredio taj blok.

Pitanje za kraj, koliko bi me došao sport sa izmjenom bloka i svime što se mora napraviti uz to.Ili je puno jeftinije jednostavno napraviti novi var preko starog vara, tamo gdje pušta.

PS
Zna li netko tko bi mogao povariti taj blok motora u okolici Zaprešića.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Mozes radit sa traktorom uz ucestaliju kontrolu ulja i vode!
To sto ti curi ulje i voda nema veze jedno s drugim i zbog razloga koji si naveo nemoze pomjesat jedno s drugim.
Najbolje ga zavari ponovo s tim da bi bilo najbolje stari zavar izbrusit i napravit sregu i potom zavariti a valja ga i predgrijat!
 

margonalis

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
45
Hvala na odgovoru.

Samo mi nije jasno kako je popustio spoj vara i bloka, kada sam na jesen ispustio vodu a nadolio je tek prije nekih tri do četri dana kada temperatura vani nije padala ispod 0.A izgleda lijepo zavareno, vidi se da nije vario netko tko ne zna već profesionalac.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,181
Koliko kvadrata moraju biti oni debeli kabli od plusa i minusa na akumulatoru?
539 je..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,162
Samo mi nije jasno kako je popustio spoj vara i bloka, kada sam na jesen ispustio vodu a nadolio je tek prije nekih tri do četri dana.
Rassušil se preko zime ...
Hoču reči otpal je kamenac pa pušta.

To ti se ne isplati variti, namaži tekučim metalom i par let bu dobro. Varil buš kad bu motor širom jer ovak gore se to meni ne sviđa.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,203
Samo sam ga čekal...

a90408c51e56452e9a95eb0341c65c42.jpg


6f3aced90885120fddacb79a7bf5b278.jpg
 

dorcolac94

Novi član
Tu od
13 Ožu 2015
Poruka
9
image.jpg


meni tu pusta ulje,sta je to tu ? da li je zeznuto da se to zameni ? jel mora bosh pumpa van da bi se to zamenilo :s:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,162
meni tu pusta ulje,sta je to tu ? da li je zeznuto da se to zameni ? jel mora bosh pumpa van da bi se to zamenilo :s:
Tu curi i Tineku, mora kompresija nekam van :icon_fU:

Nije zeznuto.
Treba skinuti haubu, hladnjak, prednji trap, vodenu pumpu, poklopac razvoda, boš pumpu, i pogon boš pumpe od večih djelova, ove sitne ne računam.
Naravno, to treba skinuti da bi tu gumicu kvalitetno zamjenil. Ako hoćeš zamusati onda operi i namaži diht masom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh