• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

dorcolac94

Novi član
Tu od
13 Ožu 2015
Poruka
9
Ma ko ce da skida to sve,to kad generalna bude onda,za sad cu da ga napunim sa onaj crveni dihtung i to mu je to prefarbam to sa sivu boju i nek tera tako ko ga sisa. :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Tu curi i Tineku, mora kompresija nekam van :icon_fU:

Nije zeznuto.
Treba skinuti haubu, hladnjak, prednji trap, vodenu pumpu, poklopac razvoda, boš pumpu, i pogon boš pumpe od večih djelova, ove sitne ne računam.
Naravno, to treba skinuti da bi tu gumicu kvalitetno zamjenil. Ako hoćeš zamusati onda operi i namaži diht masom.

Ima kompresija svoju rupu.Mogu da se ugrade dvije.Zadnji sem. rad. nemora pustati ..Bar nemora 7-8 godina...
 

dorcolac94

Novi član
Tu od
13 Ožu 2015
Poruka
9
Sta moze biti da mi je desni tocak ukrivljen u levu stranu a levi tocak u desnu stranu,moze se videti na slici kako desni tocak ide dosta u levo,sta moze biti problem ? rukavac iskrivljen ili nesto drugo ?
DSCN0208.jpg
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
E to su bili dani odnosno par dana dok nije kapal ispod,a gle ga sada kak je crno dole od ulja...
Oni koji normalno delaju s 533 netrebaju takve inovacije.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,162
Sta moze biti da mi je desni tocak ukrivljen u levu stranu a levi tocak u desnu stranu,moze se videti na slici kako desni tocak ide dosta u levo,sta moze biti problem ? rukavac iskrivljen ili nesto drugo ?
Za špur nevidim kakav je, ali nagib ti nevalja.
Možda su samo pikse poderane
A ono,kaj da vam velim... :icon_axe:
Svaka čast, i čekič si uspel polomiti :(clap):
Sad se spona nebu savinula ali bi mogla ovaj put ipak zapeti u alternator ili polomiti nekaj drugo kaj je slabije od nje
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Tino je htel kucnuti macolom po anlaseru ali mu se omaklo i paf po sponi i ftrgel štil i sponu spigal nema drugog objašnjenja :icon_rolleyes:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,162
Normalno da nije htel kurblati kad je mali mjenjač u brzini :(angel):
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Trebali ste zavariti cijev od skele...pa zar niste mogli to malo ljepše napraviti?
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
722
Koliki je fi karika za klip kompresora na imt 539?
Vidim u antos trgovini imaju 66,6 i 75.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,203
Kolko dođu dizne za 533? Meni trebaju nove,pa da vidimo dal bu onda vjlekel kak se spada,procurila mi je jedna
 

Najnoviji postovi

Na vrh