• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To si napravi iz plocevine ili malo debljeg lima to ti je najjeftinija solucija sigurno imas i doma kakav komad koji bi mogo iskoristit!!
 

dorcolac94

Novi član
Tu od
13 Ožu 2015
Poruka
9
Pozdrav,imam jednu nedoumicu. Reparirao sam bosh pumpu na imt 533 znaci sve je promenjeno i dizne isto,i sad kad ga upalim pocne neravnomerno da radi dodaje i smanjuje gas i tako jedno pola minuta minut,posle radi normalno i kad dam gas negde na polovinu isto pocne da radi neravnomerno dodaje i smanjuje gas,da li je to normalno ili je neki problem ?
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
722
Danas su mi blokirale poluge hidraulike u gornjem položaju nakon šta sam zakačio o kamen i vise se ne spustaju.
Dali se to rjesava sa udarcem u onaj dio di se kopča toplink, znam da je ispod ona opruga?
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
NIje to normalno!!
Dobro pregledaj da ti cjev od vakuma nije negdje proglodana od usisne grane pa sve do bos pumpe!
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
ma ne udaraj ništa poklopac dolje,bar je meni tako bilo ispala mi poluga koju gura klip i tako zaglavilo
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Najcesce sipka za gas proglođe cijev za vakum ako naslanja na nju.Prvo pregledaj cijev na dijelu kod ac-pumpe..Ako sipka imalo naslanja na cijev pri dodavanju gasa onda je vjerovatno proglodana.

dsc09795-kopija.jpg
 

dorcolac94

Novi član
Tu od
13 Ožu 2015
Poruka
9
promenicu sve to,ja sam bio lepo gumenu cev od filtera ka usisnoj grani ali izgleda da to nije dobro uradjeno pa cu da promenim novo :) hvala na odgovoru usput cu pogleda i tu malu cevcicu :)

https://www.youtube.com/watch?v=-tF0WtT5abc
eto kako radi inace :/
To je moj brat palio pa malo ga suntavo startovo :D
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
I ovaj ne pali loše za svoje godine...

[YT]http://m.youtube.com/watch?v=5IEf3DuSrg8[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh