• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Da li membranu na PVP moze promjeniti lokalni mehanicar ili treba skidat PVP i nosit boschisti?

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
Tako je, rebra ima samo na gornjem dijelu.
ili probaj zvati u Masivu.

Da li membranu na PVP moze promjeniti lokalni mehanicar ili treba skidat PVP i nosit boschisti?

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
To moreš i sam.
Najlakše je ako skineš pumpu dole, samo odšarafiš ona četiri vijka na šarafciger i izvadiš rascjepku pa je membrana vani.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Jedino mozes imati problem ako u međuvremenu okreces flansnu pa je pomjeris za 180 stepeni..
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
100_8916.jpg
[/URL][/IMG]
100_8916.jpg.html
http://s1094.photobucket.com/user/muhanicar/media/100_8916.jpg.html
ovo tvoje jednostepeno, je zapravo dvostepeno samo bez hidraulične lamele????

da li je isti promjer spojničke kod jednostepenog i vučna kod dvostepenog????


kako ubaciti dvostepeno, da radi kao jednostepeno?


Ovako je kod mene slicno koliko ve capice trbaju da imaju lufta, ima neko pravilo, kako se to uopce podesava, kvacilo mi je inace bilo visoko, moze l se tu na tim capicama sta napraviti,

100_8916.jpg.html
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Visinu papuce podesavas vani,Na spoju papuce i osovine kvacila.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Evo je, morala je dok se traktor skoro pa ne gasi..


Danas cijeli dan kosim livade i ugasim ga navece i pocne curiti..
Bude sutra videl dok ga upalim, jel bude curila, ako ne jos ovaj tjedan bude u pogonu, pa makar i pridoljeval vodu, samo da spremim sjenazu i posijem do kraja, pa onda dok se malo posao smiri , mu stavim novu pumpu..
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
729
Cini se da ne bude nis od tog klipa.
Zvao sam sve trgovine, svi mi nude samo karike po 180kn, a taj klip fi 66 da se ne proizvodi odavno. Stavit cem za sada sve nazad, neka slini polako, i probat di nabavit drugi kompresor sa fi75.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
729
Danas došla pumpa vode, koštala 260kn u Trgoagenciji, samo da vam kažem da polako skidate ploču sa stare pumpe, jer u novoj ne dobijete nju ni brtvu. Inače ima 2 godine jamstva pa cemo vidit kako ce se ponašat.





 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
I mene ceka isto ovo za kupiti..
I jos dva tri nova crijeva, novi remen i ode 300kn..

A danas sam natocil vodu u traktor i upalil ga i pumpa na okretajima motora vecim od 1000 ne pusta nista, a ispod malo slini, a kad ugasim traktor pocne curiti, jos bude par dana tak radil pa ju onda zamjenim, jel sad stvarno nemam vremena..
Jedino kaj moram moliti Boga da se ventilator ne zaleti v hladnjak.. :D:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Ja sam oral lani 5 sati u komadu s sjebanom pumpum i molil Boga da mi ne frkne ventilator,samo da ne vozim ursusa :D:

Nezz koju pumpu vi kupujete al ja sam sa svojom dobil i ploču i dihtunge
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ako malo pušta tj. kaplje postoje tekućina koja se stavi u hladnjak i ona to začepi. Može se kupiti na benzinskoj pumpi
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,321
Pušta oko 2 litre na dan, kad je traktor upaljen ne vidi se jer ventilator rasprši kapljice, kad je ugašen kapne 2 kapi pa stane.
 

Najnoviji postovi

Na vrh