• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Prije njega je bil neki MF (ursus 355 ga šljepal do majstora i natrag nije slagan ) a prvi je bil 555 njega je često šljepal 3511 s i moja malenkost . A rampa pa kaj će, od kad sem kupil usru više te nema mojim putem :icon_fU::icon_fU:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,673
Kad ih imate obadva pa se nemožete nahvaliti jedan drugom čiji je bolji:icon_scratch::mad::
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
A rampa pa kaj će, od kad sem kupil usru više te nema mojim putem :icon_fU::icon_fU:
To si ti rekel. Ja ako kad prolazim šaltam dvije niže i gas da me ne zasljepi blještavilo :8):

Meni se nekak čini da je na tom dvoru bil jedan 533, a ne MF ali da su ga se riješili jer je bil jako uništen, možda se krivo sječam, Davno je to bilo,

Kad ih imate obadva pa se nemožete nahvaliti jedan drugom čiji je bolji:icon_scratch::mad::
Nema do Štoreta iz tvog kraja :(hi):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Joj taj nevaljani Imt kak je los svi koji ga se zelite rijesit da ga vise ne gledate nebitno kak izgleda ja odvozim od Vas o svom trosku jos placam jelo i pice:(rofl)::(rofl):
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,673
Nema do Štoreta iz tvog kraja :(hi):[/QUOTE]
Štoreta ili oraha sa terasom:icon_kidra::tractor::icon_scratch:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,673
Bučo kasniš u mojem naseljku su ih rasprodavali pred 35 godina .
Željac odmah da si išel na spoved kvelečasnom z netočan navod koliko mi je poznat ima ima još za Bučosa robe ili Zentu :cool2::icon_kidra::mad:::icon_fU:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Meni je danas zao ko i tati sta smo prodali 533 prije 10 god trebali smo ga bili ostavit i pomalo sredit sad bi uz ove dva bio za spanciranje samo:cool2::cool2:
Željac daj vidi koji su ti kaj su ostali!!
 

jugio

Član
Tu od
29 Srp 2014
Poruka
102
Pozdrav kolege, imam problem sa desnom bolcnom imt 539 hidraulike, cedi ulje, znam da je ovde negde bila kompletna slika kako izgleda kada se skine cizma, ali nikako ne mogu da nadjem... Danas planiram da skinem desni tocak i sve po redu i da zategnem bolcnu. Molim pomoc?
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
734
Pomagajte, na 539 mi je spustilo vodu, gledao sam pred 2 sedmice i bilo je ok, malo sam radio od onda, gledam danas vide se saće u hladnjaku,
Čini se da pušta na pumpi vodena onom dijelu di se kači i ventilator.
Šta preporučate, zamjena pumpe, ima na trgoagenciji neki hrv proizvod 260kn, ili da se promjene brtve ako ima šta za promjenit.
Na trgoagenciji također ima nešto pod nazivom pakung vodene pumpe, vjerovatno za reparaciju stare.
]
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Preporučam tu pumpu koju spominješ ugraditi i antifriz staviti (čak i ako do sad nije stavljan) tak sam ja napravil svojevremeno... nemreš dovijeka odgađati neminovno.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,274
Kupi drugu pumpu,po potrebi i nova crijeva i teraj dalje...pumpa drzi kojih 3-4 godine i popusti
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
734
Uvijek je bio u njemu antifriz, bas u inat sam ga promjenio pred godinu dana i sad procjedi.
Znaci nova pumpa, dali se sa njom dobiju dihtunzi ili da i njih kupim.
 

Najnoviji postovi

Na vrh