• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
@muhaničar
na ovom je hidraulika bolesna, i treba doktora..
izgleda da ju je netko presilio pa nemre dići plug višlje od 10cm od poda...
Ako ima snage onda ga bi trebalo možda samo malo preštelati, ali o tome kad ga kupiš ;)
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
ursus je za oranje odlican meni ima snage a sta se tice hidraulike moras se naviknut ja jesam :D
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Ako ima snage onda ga bi trebalo možda samo malo preštelati, ali o tome kad ga kupiš ;)

nadam se da ću biti aktivniji u temi ursus u narednih godinu,dvije...:drinkers::partyman::gitarist::rolfer:
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
nakon pol rali izoranih na temperaturi 65°C, azbestni polumjeseci ipak su pustili ulje, ne puno, ali kaplje.....
da li niste slučajno skraćivali te polumesece jer ima sistem montaže, ako ste sve dobro odradili nebi trebalo da curi (da li nije ulje iz menjača pa izlazi na spojničku)
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ako ima lufta na glavnim ležajima radilice nema tih polumjeseca koji mogu zaustaviti ulje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
nakon pol rali izoranih na temperaturi 65°C, azbestni polumjeseci ipak su pustili ulje, ne puno, ali kaplje.....
Možda curi na karteru :scratch
Mada rijetko koji ne pusti ni kapi.
 
B

Bobo

Guest
Meni je od drugi puta uspjelo pokrpati curenje ulja iz kartera. prvi put radio po radionickom prorucniku, a drugi puta kako sam i mislio da treba... Sta ti inzenjeri znaju, moz si mislit ;)


A kad smo vec tu, treba mi savjet sto mi je slijedece za raditi ako mi na "kihavac" baca ulje.

Ne bi ja to ni primjetio, da nemam tocno ispod kardan prednje vuce, pa ovaj "oljune" tocno na kardan i onda imam ulja po cjeloj lijevoj strani traktora... je li to do nekog ventila, karike u kompresoru, neki semering... Nikada to rastavljao nisam, pa molim savjet ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
A kad smo vec tu, treba mi savjet sto mi je slijedece za raditi ako mi na "kihavac" baca ulje.

Ne bi ja to ni primjetio, da nemam tocno ispod kardan prednje vuce, pa ovaj "oljune" tocno na kardan i onda imam ulja po cjeloj lijevoj strani traktora... je li to do nekog ventila, karike u kompresoru, neki semering... Nikada to rastavljao nisam, pa molim savjet ;)
Obično karike na kompresoru pomažu ;)
 
B

Bobo

Guest
oki doki ;)

Malo mi sumnjivo, jer traktor ima 1500 radnih sati, da je kompresor vec "prdnuo u sisu"
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A kad smo vec tu, treba mi savjet sto mi je slijedece za raditi ako mi na "kihavac" baca ulje.

"
Navuć komad crijeva da ne šprica po kardanu ili otpustiti maticu ispred kihavca da ne druka kad ne trebaš zrak .
Još je elegantnije da staviš neki T komad pa na njega slavinu .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
oki doki ;)

Malo mi sumnjivo, jer traktor ima 1500 radnih sati, da je kompresor vec "prdnuo u sisu"
Pa i meni :scratch, ali stalno radi, a i kvaliteta dijelova upitna, tak da najjeftinije je od tud krenuti i usput provjeriti u kakvom stanju je cilindar.
 
B

Bobo

Guest
navukao cika Bobo komad crijeva i cak sam ga zagrijavao i motao da ide sto dalje od kardana prednje vuce, ali svakih mjesec dana ono jednostavno pukne... i sad je na kihvacu selna i komadiccrijeva, sto je ostalo, ali na 539 mi NIKADA ulje nije bacao iz kompresora, a bocu na traktoru ne pamtim montiranu, posto je ona dugacka bila i smetala za bocnu kosilicu...

549 1500 rh i vec kompresor masti...

taman rijesio da na karteru na curi, a samo mi kompresor jos ostao za rijesiti ove zime, i onda od zamjene do zamjene nema nadosipanja ulja, koji ce to tek komfor biti ;)

Glave sam podotezao na obadva traktora, prestelao ventila, malo si dao truda prije jeseni, na 549 zamjenio SVA ulja, a ima ga bome... najtuznije od svega je to sto sam iz mjenjaca, motora, prednje vuce ispustio oko 25l ulja sve skupa?!? u mjenjacu ne da je ulja falilo, vec JAOOO...
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
da li niste slučajno skraćivali te polumesece jer ima sistem montaže, ako ste sve dobro odradili nebi trebalo da curi (da li nije ulje iz menjača pa izlazi na spojničku)

kapa i na spoju spojke i mašine, kapa na onom tzv repiću ispod mjenjača ispod traktora....
mislim da njemački traktori ipak to ne rade, 2,5cm ulja više na mjeraču u karteru nego kaj treba, i jučer nova ac pumpa ugrađena, original TELEOPTIK, dosad bila V.I.B. ZAGREB, sva mastila, sad je suha....
love sam ulupal već za neki bolji traktor u njega.....užas.....a tek živaca.....
 
K

krpiguz

Guest
Čini mi se da je neko tražio presek IMT-a 533 pa evo ga.

URL=http://img826.imageshack.us/i/cimg0236c.jpg/]
cimg0236c.jpg
[/URL]
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ka da ja objasnim a da me se razumje.
eto prodal bi malog 533 traktor je bez greške,generalka prije nekih 450h.
il bi ga mjenjal za imt 560.
sad realno koliko vrijede i jedan i drugi.
problem je kod mojeg kaj nema dvostepeno kvačilo,meni osobno ne smeta.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
ka da ja objasnim a da me se razumje.
eto prodal bi malog 533 traktor je bez greške,generalka prije nekih 450h.
il bi ga mjenjal za imt 560.
sad realno koliko vrijede i jedan i drugi.
problem je kod mojeg kaj nema dvostepeno kvačilo,meni osobno ne smeta.
Lijepi strojček, samo šteta kaj je 533 i kaj nema dvostepeno.
Mislim da bu to teško išlo s obzirom da si najvjerojatnije dosta uložil.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Lijepi strojček, samo šteta kaj je 533 i kaj nema dvostepeno.
Mislim da bu to teško išlo s obzirom da si najvjerojatnije dosta uložil.

moje ulaganje je sic,auspuh,reparatura anlasera,akumulator,potisni ležaj lamela je bila nova pa ju nis diral.
ja sam ga kupil tek složenog jel traktor je bil uzet pod neki dug, i dobil sam ga dost povoljno.
ma gledam cijene po oglasniku i ne vjerujem da su po 20000kn i di su traktori lošji.dam g< ja i nekaj ispod nekaj dodam jel vidim da si 560 od 20000kn na dalje.nedavno sam gledal jednog sa plugom i tanjuračama dida htel 26000kn,il da bi manjeg nekaj pod račun,ja mu daval svog sa plugom i tanjuračama+5000kn.al deda odustal da bi ipak probal prodat.
 

karlo22

Član
Tu od
22 Srp 2009
Poruka
122
imam jedan problem kada hoču blikirati desni kotač stisnem polugu ali ga ne uključi traktor je IMT 533 što je tu problem?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
imam jedan problem kada hoču blikirati desni kotač stisnem polugu ali ga ne uključi traktor je IMT 533 što je tu problem?
Hočeš reči kad uključiš šperu :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh