• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

J

jura-vg

Guest
Najjednostyvnij način je štelanje ventila na dizlima ;)
odšrafiš holender matice sa dizna i vrtiš motor kad lajtung pljune naftu štelaš taj cilindra i to je to

Hvala na odgovoru,već sam naštelao.
stavio sam šarafciger u rupu od dizne i vrtio motor do GMT u taktu sabijanja.
Svejedno hvala na odgovoru jer ću morati štelati nakon dotezanja glave.

Nego pojavio se i novi problem nakon cca. sat vremena rada na leru pojavilo se ulje ispod dihtunga glave kod usisa.Jel će to prestati,ako ništa bar nakon dotezanja glave?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Hvala na odgovoru,već sam naštelao.
stavio sam šarafciger u rupu od dizne i vrtio motor do GMT u taktu sabijanja.
Svejedno hvala na odgovoru jer ću morati štelati nakon dotezanja glave.

Nego pojavio se i novi problem nakon cca. sat vremena rada na leru pojavilo se ulje ispod dihtunga glave kod usisa.Jel će to prestati,ako ništa bar nakon dotezanja glave?
To je bil neki grbavi, ili jako tanki šarafciger :scratch

Brtva glave se bu napuhnula kad staviš kvalitetniju ili ........
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Hvala na odgovoru,već sam naštelao.
stavio sam šarafciger u rupu od dizne i vrtio motor do GMT u taktu sabijanja.
Svejedno hvala na odgovoru jer ću morati štelati nakon dotezanja glave.

Nego pojavio se i novi problem nakon cca. sat vremena rada na leru pojavilo se ulje ispod dihtunga glave kod usisa.Jel će to prestati,ako ništa bar nakon dotezanja glave?
Ako mozes nabavi i meni takav namjenski srafciger.Mislim da ga IMT jos nije izmislio.:rolleyess::lol::supris:
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
[QUOTENego pojavio se i novi problem nakon cca. sat vremena rada na leru pojavilo se ulje ispod dihtunga glave kod usisa.Jel će to prestati,ako ništa bar nakon dotezanja glave?

Dobro pogledaj da ti možda ulje curi na plutenoj brtvi poklopca ventila , pa se cijedi dolje po glavi.
 
J

jura-vg

Guest
Ne kužim u čemu sam pogriješio sa šarafcigerom,kad ga bez problema možeš gurnut kroz rupu od dizne i vidit tako kad ti je klip u GMT-i.

Isti rezultat se dobije ako se na remenici radilice označi kad je klip u GMT na prijelazu iz ispuha u usis te se zavrti za 360.

Ako nije problem recite mi kako vi štelate na IMT-u jer sam ja sada prvi put štelao,a da ne vidim oznaku na radilici i bregastoj.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ajd pitanje da ne kupujem drugi alternator.

ne puni nema struje na izlazu iz njega,četkice su još dobre,alternator je od stojadina/jugiča.
radil normalno i sam crkel odjednom mjerim napon nema niš mrtav.
jel regler crko il pobudna dioda?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
lampica mrtva,amper metar na nuli,to je do sad uredno radilo.
mjernim instrumentom,mjeril sam prije čist da vidim koliko puni i sad niš mrtvo.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Posto su to sve stariji alternatori najcesci kvar je kolektor.Dio gdje nasjedaju cetkice reglera.Skini regler i pogledaj koliki je utor na kolektoru.
 
J

jura-vg

Guest
ma 99% nije pregorila lampica,nego su otišle diode,tak da treba stavit drugi diodni most,
a lampicu provjeri tak da daš kontakt,a žicu koji sa lampice ide na alternator spoji na masu i mora zasvjetlit
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Nemre biti niš /mrtvo , moraš mjeriti 12,nešto
Ako je lampica mrtva znaći da je pregorila a bez nje nema punjenja .
Preko lampice dobija pobudu .
Svakako prije nego odbaciš sve skupa probaj zamjeniti regler
bem ti ovo nis znal da prek lampice dobija pobudu,a moglo bi bit da je zgorela sam sad di nač komplet lampicu jel ovu izvadit nebu išlo.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Najlaksa provjera .Uzmi auto-problampu jedan kraj stavi na alternator na debelu zicu a drugi na tanku.Tad bi trebalo da svijetli.Kad upalis traktor treba da se ugasi.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
sve radi,skinul očistil bil pun smeča alternator,malo pošmirglal kolektor i četkice i eto radi.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
išlo dost lagano kvrcnul malo klučem i pustila,
ak ga otvaraš gurni i malo grafitne u ležaje,naravno ak možeš da nisu oni sa metalnim semeringom.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ak smijem primjetiti, ja nikako ne bih preporučio grafitnu u kotrljajuće ležajeve....u anlaser sa kliznim da...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
zakaj?pojasni ak ni problem
ja ju guram u sve ležaje ipak su stari a bolja mi od obićne,
sad možda griješim pa pojasni koja je bolja il neka druga,pa budem koristil nekaj drugo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh