• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
ljudi pozdrav,
primjetio sam jucer da mi kapi ulje na spoju rukavaca poluosovina i kucista diferencijala...
Dotegnuo sam sarafe i ulje je prestalo tec.
Ali me iznenadilo koliko se matica popustilo.
Jel moglo to popustanje sarafa napravit kakvu stetu?
Sta da pripazim, getriba mi se cuje malo (slicno ko u Ursusa samo manje) kad je 3 brzini i vuce npr prikolicu pun gas...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajmo majstori tko na bližem području Bjelovara (DOBRO)slaže pumpu visokog pritiska za malog 539 bila je samo jednom skidana a mali je okrenuo preko 7000rsdefinitivno treba generalni pretes,pumpa je mislim linijska :madmana:ne rotaciona koliko je moje skromno znanje o finoj mehanici:rolfer:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
ljudi pozdrav,
primjetio sam jucer da mi kapi ulje na spoju rukavaca poluosovina i kucista diferencijala...
Dotegnuo sam sarafe i ulje je prestalo tec.
Ali me iznenadilo koliko se matica popustilo.
Jel moglo to popustanje sarafa napravit kakvu stetu?
Sta da pripazim, getriba mi se cuje malo (slicno ko u Ursusa samo manje) kad je 3 brzini i vuce npr prikolicu pun gas...
Pripazi da te diferencijal ne pogodi u guzicu.
Lijeva truba dole, diferencijal van i onda trkom sim sa slikama ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
ajmo majstori tko na bližem području Bjelovara (DOBRO)slaže pumpu visokog pritiska za malog 539 bila je samo jednom skidana a mali je okrenuo preko 7000rsdefinitivno treba generalni pretes,pumpa je mislim linijska :madmana:ne rotaciona koliko je moje skromno znanje o finoj mehanici:rolfer:
Jako teško pitanje, ali ako je linijska i ako stvarno treba generalni pretres, pa čak i regulator, dobro se pripremi.
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
Pripazi da te diferencijal ne pogodi u guzicu.
Lijeva truba dole, diferencijal van i onda trkom sim sa slikama ;)

duzan sam ti i one slike od glave, moram skinut rezervoar, da vidis onaj saraf sta se ne zavida...

nisam te razumio, je li moja straznjica vec ugrozena od strane mr diff?:(
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Ja sam riješio problem sa kontakt bravicom tako da sam našel stari ključ od stare bravice koji je original bio i njega sam gurnul u ursusovu bravicu i budući da je stari ključ vidno deblji daje dobar kontakt!

Nego zanima me da li netko zna ko more napraviti dobar remont kompresora sa imt539? Prednost sjeverna hrvatska i Zagorje. Dosta lupa dok se pumpa i užasno pljuje ulje(instalacija s posudom za zrak je skinuta inače bi nutra ulje pumpal)
Znači ja mislim da bi trebalo prepiksirati njegovu klipnjaču, možda zamjeniti lagere?:scratch Karike svakako itd.
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
ajmo majstori tko na bližem području Bjelovara (DOBRO)slaže pumpu visokog pritiska za malog 539 bila je samo jednom skidana a mali je okrenuo preko 7000rsdefinitivno treba generalni pretes,pumpa je mislim linijska :madmana:ne rotaciona koliko je moje skromno znanje o finoj mehanici:rolfer:

Za ovoga vjerojatno znaš:
http://www.dizel.hr/index.aspx
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Ja sam riješio problem sa kontakt bravicom tako da sam našel stari ključ od stare bravice koji je original bio i njega sam gurnul u ursusovu bravicu i budući da je stari ključ vidno deblji daje dobar kontakt!

Nego zanima me da li netko zna ko more napraviti dobar remont kompresora sa imt539? Prednost sjeverna hrvatska i Zagorje. Dosta lupa dok se pumpa i užasno pljuje ulje(instalacija s posudom za zrak je skinuta inače bi nutra ulje pumpal)
Znači ja mislim da bi trebalo prepiksirati njegovu klipnjaču, možda zamjeniti lagere?:scratch Karike svakako itd.
Eto vidiš strikane, kao što sam ti i rekel, mada to nebu baš za predugo ;) Malo manje ključ nutra van i onda bu potrajalo :?

Kompresor veliš :scratch
A zakej se nebi sam u to upustil? Pa nije to neki osobiti problem.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
A tek Waser pumpa :rolfer::rolfer::rolfer:
A elektropokretač, to je bila živa rasprava. Neki su ga odma pri ruci imali :rolfer:
Kak je ono bilo, drveni šuk :scratch
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,312
Eto vidiš strikane, kao što sam ti i rekel, mada to nebu baš za predugo ;) Malo manje ključ nutra van i onda bu potrajalo :?

Kompresor veliš :scratch
A zakej se nebi sam u to upustil? Pa nije to neki osobiti problem.

Di ima za nabaviti dijelove za tog kompresora?
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Eto vidiš strikane, kao što sam ti i rekel, mada to nebu baš za predugo ;) Malo manje ključ nutra van i onda bu potrajalo :?

Kompresor veliš :scratch
A zakej se nebi sam u to upustil? Pa nije to neki osobiti problem.

Jaz se bi itekak rado toga prihvatil ali ak treba izvlaciti lagere i pikse? Nemam s cim to napraviti.:? Ak toga netreba onda moze.
Mislim da nebu lako naci djelove, ali voljan sam probati. Da li bi promjena karike na klipu kompresora zaustavila prekomjerno izbacivanje ulja?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Di ima za nabaviti dijelove za tog kompresora?
U svakom malo bolje opskrbljenom dučanu.
Ako treba pošaljem ti link od jednog koji garant ima.
Jaz se bi itekak rado toga prihvatil ali ak treba izvlaciti lagere i pikse? Nemam s cim to napraviti.:? Ak toga netreba onda moze.
Mislim da nebu lako naci djelove, ali voljan sam probati. Da li bi promjena karike na klipu kompresora zaustavila prekomjerno izbacivanje ulja?
Ako je cilindar i klip donekle karike bi trebale uspješno savladati taj zadatak. Još ako je makina dobra ........

Ima kompresor i dva lagera, ali mislim da tu nebi trebalo biti problema. Ako slučajno kaj zajebeš, nije problem, mislim da bi još jedan trebal biti na lageru, a ako nema znam gde ima.
Klipnjaču bu malo teže najti, ali karike nisu problem.
 

Najnoviji postovi

Na vrh