• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Imam problem..radi se 533..kad ga upalim pritisak ulja na leru se popne na nekih 6 bara i ne pada skroz dok se ne zagrije, a dimi ko lokomotiva..ne vecem gasu ne dimi ili dok je topli
Možda šteka sigurnosni :scratch
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Molio bi cijenjena forumaše komentirat sljedeče slikice.
Radi se o 533, nedavno je kulpljen.
Nije moj :cool:

100_0532.jpg


100_0533.jpg


100_0534.jpg


100_0536.jpg


100_0535.jpg


Da čujem mišljenja :confused:
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
ovaj je već na pola rastavljen :prayer:
pa tko je to kupio
 
Posljednje uređivanje:

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Nema veze ko je kupil8)
JA fala bogu nisam!!
Al bi sad trebal to raskopat pa me zanima dal je tu neka ploča ili je to dijo kučišta?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Nema veze ko je kupil8)
JA fala bogu nisam!!
Al bi sad trebal to raskopat pa me zanima dal je tu neka ploča ili je to dijo kučišta?
Ali ti buš pare na popravcima zgrnul :lol::lol:

To je međuploča i to željezna. Nevidim baš najjasnije sa slika ali ako je puklo samo na ovoj jednoj rupi ne diraj za sad.
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
Di se tocno nalazi sigurnosni ventil?..ako je uopce u njemu problem..kad je motor zagrijan pritisak normalno padne na 2 bara(na leru)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Di se tocno nalazi sigurnosni ventil?..ako je uopce u njemu problem..kad je motor zagrijan pritisak normalno padne na 2 bara(na leru)
Onda je sve u redu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
neznam bas..nema sanse da ga slucajno upalim u garazi..ma bila bi puna dima za par sekundi
Dim na auspuh i pritisak ulja nemaju veze jedno sa drugim, a jel dimi na toplo?
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Fale 3 šrafa s donje strane.
2 su puknuta sigurno vidi se ostatak na 3. nisam mogel vidit.
Ma da bi bar bilo penez. To sve "familija".....
 
O

Odessa88

Guest
Ako postavim onu kuku za auto sto moze da se montira na rupcastu polugu jer nece da se okrece kad budem vozio auto prikolicu pa da ispada is kuke??Mislim na ovakvu ko na slici
 

Prilozi

  • tipE.jpg
    tipE.jpg
    5.4 KB · Pregleda: 89

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Fale 3 šrafa s donje strane.
2 su puknuta sigurno vidi se ostatak na 3. nisam mogel vidit.
Ma da bi bar bilo penez. To sve "familija".....
Kaj ti se bilo teško prignuti?
Jel pukla međuploča skroz ili samo preko ovog šarafa?

Bolje da ga niste prali, ništ nebi uočili :finga:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Samo da prijavim da sam te danas točno u podne zval, ali si valjda rešil pa se nisi htel javiti :scratch
Jel još uvek trebaš slike?

Ne nisam riješio ,,, u gužvi sam sa sjetvom ješma i pšenice ,,,,
Ne radim ništa veliko s njim samo je prikapčen za rasipač i to je to,,,, za vikend ide širom.....
Da vidio sam da me netko zvao al neznam tko,,,, mislil sam si da nisu možda iz firme :twisted:
Dobio sam nešto snage na pumpi s raspuštanjem al to nije to ,,,,, ne prima gas kak treba, kao da mu kasni 3-4 sekunde gas.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Kad rastaviš ako zapneš zovi. Broj imaš, a možda me i nagovoriš da dojdem u ispomoč
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Kaj ti se bilo teško prignuti?
Jel pukla međuploča skroz ili samo preko ovog šarafa?

Bolje da ga niste prali, ništ nebi uočili :finga:

Novi "gazda" ga nije pral.
Takav kakav je bil je kad ga je kupil, JA nisam sudjelovaj u kupnji tak da :roll::roll:
Jednoga samo stegnuli i malo se je smanil luft.Sutra nabavim kutnu bušilicu da probam zavditi ostatak šrafa pa da vidimo_Ovak izgleda da samo ploča pukla.
Ljepo sam ja njemu rekel da kupi medu :vragek:
 

Najnoviji postovi

Na vrh