• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Nemoze niti da je glava pukla!
Teralo bi kompresiju kroz pukotinu prema ulju a ne obratno!
 

Dacha

Novi član
Tu od
24 Lip 2016
Poruka
3
IMT 539 problem?

Pozdrav, evo resio sam da otvorim jednu temu da pitam nesto me enteresuje i da cujem vase misljenje imam IMT 539 86 godiste traktor radio super i palio i od jednom nece da pali i nema snage i kad pali vergla i kad upali ne sastavlja rad nego kao da radi na 2 klipa. I onda mu i takav rad nepravilan nadalje ali gas prima bez seckanja i ne dimi, i kad je vruc ista prica tesko pali vergla i kad upali opet ne sastavi rad da napomenem punpa je linijska nije rotaciona i ima jos jedna stvar ulozak na prvom klipu usteka nakon 1 h rada zamenimo novu traktor radi pali i onda crkne ulozak vec nekoliko uloska smo menjali i ista prica, i onda ja mislio nesto do kompresije i odvezem ga na generalnu puna generalna odradjena bosh pumpa pokazuje na aparatu da je donekle ispravna ali slabiji su joj elementi pa smo i sva 3 elementa zamenili i sve oke medjutim kad je uradjena generalna traktor da upali nece u sred leta i kad je upalio radio na 1 klip mozes mu dve cevi za otkaciti sto i jesmo sa majstorem i samo taj jedan klip je radio onda odneta pumpa opet na aparat stavljeni drugi elementi i traktor upalio i dok smo ga razradjivali radio je oke i poceo opet trokirati i opet teze pali ali znagu ima i reze ali nepali tj ne sastavlja rad i opet taj ulozak na prvom klipu usteka. Pa eto ako je neko imao slican problem ako moze da mi kaze sta bi moglo biti jer imamo vamo slabije bosiste za te pumpe, p mom misljenju je pumpa bosh ali sta moze joj biti da radi oke malo vreme i zezne?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
32,795
Ako je ta generalka napravljena kak treba onda je problem u pumpi ili dizama.
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Posudi od nekog pumpu PVP i ugradi je.
 
Posljednje uređivanje:

Dacha

Novi član
Tu od
24 Lip 2016
Poruka
3
Hvala na odgovorima i ja mislim da je do pumpe, sada imam neke druge obaveze ali uskoro cu da je nosim negde na popravku ili cu da kupim polovnu pa da vidim kako ce da radi pa javim ovde sta se dogadja
 

Tino

Iskusan lik
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,540
Mali ima fakat volju za šrafati :p:

13715979_499074690290313_7274457924815478642_n.jpg
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Neka se dečec uči i kak je sad vredan bude i dok naraste jedino šteta kaj šarafi IMT treba nekaj novije njegvo vrijeme tek dolazi .:icon_super:
 

Tino

Iskusan lik
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,540
Za sad se nek doma uči a onda bu išel i u radionu z menom :icon_e_smile:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
32,795
Kaj i on pod orah?
Dobro ti Puknuti veli, bilo kaj samo nek se masnih ruku kloni.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
2,120
A šta fali masnim rukama?????

Eto ja bi sad da sam mlađi, rado rado za mesara,,,
i tu su ruke masne:icon_scratch:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
32,795
Moreš ti i za perača suđa, ni tam nisu suhe.

Od crnog pod noktima se niko nije zapomogel.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Tinek nije sramota neznati pa pitati več kak tvoj majstor znati(ili misliti da znaš) a napraviti kak nevalja :icon_idea:
 

jugio

Član
Tu od
29 Srp 2014
Poruka
102
I onda bu postal ko pol foruma kaj ne znaju j***** kontakt bravicu spojiti.. :(rofl)::(rofl):
Tino drugar, ja sam ti oko struje slabo znam, ali eto muho mi je pomogao, naci struju plus, i ostalo smo sami raditi, tj i ja sam predpostavljao da je plus, ali mi je osigurac otisao pa me zato zbunilo sto crvena zica nema struju, u medjuvremenu ja menjam osigurac Muha odgovara i ujedno sam i ja nasao...
Ja nisam siguran, ali sam cuo iz price da su ljudi zapalili masinu nestrucnim rukovanjem.... Ne ljutim se ako si se meni smejao sto ne znam spojiti kontakt bravicu, ali si delimicno u pravu, jer kada mi se sledeci put dogodi znacu...
PS: Nista licno nisam mislio samo objasnjavam :)
:drink:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Ma što nećeš pročitat pomoći nekome je uvjek dobro ako možeš i znaš uvjek nešto podjeliš s drugima
 
Na vrh