Bolje da mi djeca imaju crno pod noktom nego bijelo pod nosom!Moreš ti i za perača suđa, ni tam nisu suhe.
Od crnog pod noktima se niko nije zapomogel.
bolje ga daj u kuhare ,
Tino drugar, ja sam ti oko struje slabo znam, ali eto muho mi je pomogao, naci struju plus, i ostalo smo sami raditi, tj i ja sam predpostavljao da je plus, ali mi je osigurac otisao pa me zato zbunilo sto crvena zica nema struju, u medjuvremenu ja menjam osigurac Muha odgovara i ujedno sam i ja nasao...I onda bu postal ko pol foruma kaj ne znaju j***** kontakt bravicu spojiti..rofl):
rofl):
I onda bu postal ko pol foruma kaj ne znaju j***** kontakt bravicu spojiti..rofl):
rofl):
Evo pile
Renault thalia 1,5 dci
dizel
2003. godište
5 brzina
4 vrata
ajnšpric motor,pali po zimi ko mina