• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

Ico22

Član
Tu od
11 Tra 2019
Poruka
32
Pozdrav svima novi sam ovdje pa se jos borim sa web stranicom.
Kupio sam sat rada za imt 533 orginal teleoptik i sajlu za sat zanima me da li mi moze neko pomoc jer nemogu nikako ustekat sajlu? I da li se ona ustekava kod ac pumpe di je matica velicine 27?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
32,804
Tak je, tam iza AC pumpe.
Najvjerojatnije je pukla i ostal komadič u bregastoj pa on sprečava ulazak nove sajle.
 

Ico22

Član
Tu od
11 Tra 2019
Poruka
32
Provjerit cu.Mozda ide tesko jer sajla ima plasticni navoj i kad god zakrenem ode u krivo?Muha hvala na odgovoru.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
32,804
Probaj prvo uštekati tu stranu na motoru. Gore nek neko vrti sajlu da si siguran da je uskočila a kasnije spojiš na sat.
 

Ico22

Član
Tu od
11 Tra 2019
Poruka
32
Kupio sam termometar i platio 120kuna kazu da je orginal konus da se samo na sarafi na glavu pa me zanima cime da odvrnem taj kockasti saraf?
 

Ico22

Član
Tu od
11 Tra 2019
Poruka
32
Zanima me kako da nastelam hidrauliku za plug na imt 533 jer kad spustim plug ode pre duboku i ne mogu nikako nac idealnu granicu pa moram stalnu dizat i spustat hidrauliku i tako je trgam.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
32,804
Probaj se poigrati s kockicama ako nejde s kuglicom.
Ako ni tak nejde onda treba poraditi na balansnoj oprugi ili na štelanju unutar poluga.
 

Pjero

Iskusan lik
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,966
Imt proklizava 2 stupanj kvačila prilikom nekog srednjeg opterećenja. Dali mora traktor na pola?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
32,804
Ako ima mrtvog hoda između prvog i drugog stepena onda mora na pola.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,733
Proviri ispod kroz otvor ima li razmaka između tri vijka M8 i kućišta korp. Razmak treba biti oko 1mm. Ako ga ima bar malo tada mora traktor na pola.
 

Nedim

Novi član
Tu od
20 Srp 2019
Poruka
4
Imam IMT 533 nisam ga palio duze vrijeme skoro pokusam upaliti nece,provjerim sve i skontam da je do filtera goriva i zamjenim i traktor upali odmah,ali nece da vuce ide on ali bukvalno uz malo manje brdo jedva izadem u 2 sporohodnoj brzini,malo baca vise dima i gas mu nekako neradi ravnomjerno
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
32,804
Jel si očistil sito u rezervaru, ako ga još uvjek ima.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
32,804
Pa ako nema nafte na kaj bu išel, na zrak?
Treba prvo to provjeriti pošto veliš da je do zadnjeg išel ko metak, a pokvaril se od stajanja. Najvjerojatnije se samo poštopal.
 

Nedim

Novi član
Tu od
20 Srp 2019
Poruka
4
Da traktor je radio i isaoko metak ali sada baca vise dima i nekad u ler gasu poveca gas pa smanji kako sam gledao po yt da je do dizni,provjerio sam i pumpu sve je ispravno naftu ima sve samo slabo vuce i baca puno dima,bukvalno nempgu izaci uz manje brdo u prvoj brzini
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
32,804
A da nisu miševi i štakori napravili gnjezdo u usisu?
 

Nedim

Novi član
Tu od
20 Srp 2019
Poruka
4
Kako sam gledao nije nista primjeceno,kako sam pitao vamo ljude neki kazu da je otisao motor a neki kazu da je remen preskocio
 

Najnoviji postovi

Na vrh