Pozdrav svima novi sam ovdje pa se jos borim sa web stranicom.
Kupio sam sat rada za imt 533 orginal teleoptik i sajlu za sat zanima me da li mi moze neko pomoc jer nemogu nikako ustekat sajlu? I da li se ona ustekava kod ac pumpe di je matica velicine 27?
Kupio sam sat rada za imt 533 orginal teleoptik i sajlu za sat zanima me da li mi moze neko pomoc jer nemogu nikako ustekat sajlu? I da li se ona ustekava kod ac pumpe di je matica velicine 27?