• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2014. do 2017.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
248
Takvu sam i ja informaciju dobio i još su mi napomenuli da se plaćanje mora obaviti preko banke (žiro računa) kako bi se vidio "trag" novca.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
729
20161027_102435_zpshcfg7b0u.jpg
[/URL][/IMG]
 

Picok!

Član
Tu od
20 Srp 2012
Poruka
68
Da li je ko išao na mjeru 6.3. i koji su uvjeti? Kome se obratiti za više informacija?
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
729
Ja nisam jos ni prvi dio dobio. Netko je rekao 90 dana nakon zahtjeva. Jesi li podnio zahtjev za drugu ratu?
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
523
Ni ja jos nisam dobio prvi dio , rekli su za 1-2 tjedna , kazu da su imali problema sa sustavom . Mislio sam sa da je neko dobio pa pitam kolko je cekao na isplatu.
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
Sta je da raspusivanjem natjecaja za 6.3.1...receno je da ce ta mjera ici svake godine jednom?
 

iivana

Novi član
Tu od
17 Velj 2016
Poruka
11
Bok! Jeli tko dobio informaciju da je došlo do promjene za podnošenja isplate II rate.?

Kao da nije potrebno prikazat da smo isplatili drugu ratu npr. "izvođaču radova" već samo prikaz svih dokaza završenih radova koji smo napisali u projektu mjere 6.3.

Ili je po starom. Da tek kad završimo sve radove i priložimo sve dokaze .kao i dokaz da smo platili drug ratu "izvođaču radove", pa tek onda možemo podnijeti u agronetu zahtjev za isplatu druge rate.
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Bok! Jeli tko dobio informaciju da je došlo do promjene za podnošenja isplate II rate.?

Kao da nije potrebno prikazat da smo isplatili drugu ratu npr. "izvođaču radova" već samo prikaz svih dokaza završenih radova koji smo napisali u projektu mjere 6.3.

Ili je po starom. Da tek kad završimo sve radove i priložimo sve dokaze .kao i dokaz da smo platili drug ratu "izvođaču radove", pa tek onda možemo podnijeti u agronetu zahtjev za isplatu druge rate.


To su rekli na radionici u Splitu ali to nema nikakvog smisla...po tome ispada da se ne treba platiti račun već nakon što dobavljač isporuči uslougu, pošaljemo zahtjev agenciji i onda platimo račun kada dođe isplata...tako su rekli ali to mi je čudno...

Imaš li možda novu informaciju o tome od prošlog posta?
 

manjo

Član
Tu od
18 Ruj 2012
Poruka
351
Koji su uvjeti za mjeru 6.3. dali zna netko,dali bas mora biti vrijednost gospodarstva 2000 eura....,ja sam ove godine otvorio opg i gledao sam na stranici od savjetodavne kalkulator za izracun i on mi izbaciva 1750 eura
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Koji su uvjeti za mjeru 6.3. dali zna netko,dali bas mora biti vrijednost gospodarstva 2000 eura....,ja sam ove godine otvorio opg i gledao sam na stranici od savjetodavne kalkulator za izracun i on mi izbaciva 1750 eura

Mora...ali samo zasadi dodatne kulture koje će ti podići vrijednost iznad 2.000 eura prije natječaja.
 

manjo

Član
Tu od
18 Ruj 2012
Poruka
351
E a sto i kako,ove godine sam otvorio opg i imam samo 1,10 hektara zemlje,od zivotinja imam jednog toplokrvnog konja ,na jednoj parceli sam imao zasadeno kukuruz 0,68 hektara,a na drugoj uljanu tikvu 0,42 hektar,i kad to unesem u kalkulator za izracun fali mi ,sto bi sad mogao napraviti? Neznam ni sam
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
da bi se prijavio za mjeru 6.3.1. moraš imat OPG minimalno 5 godina

bdw , koliko se dugo čeka za isplatu prve rate , dobio sam konačnu odluku o isplati prije 20 dana.

Potvrdio sam isplatu i još ništa :(sweat):
 

Josa

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
78
da bi se prijavio za mjeru 6.3.1. moraš imat OPG minimalno 5 godina

bdw , koliko se dugo čeka za isplatu prve rate , dobio sam konačnu odluku o isplati prije 20 dana.

Potvrdio sam isplatu i još ništa :(sweat):

Zar nije da ne smiješ biti nositelj duže od 5 godina a ne minimalno toliko?
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
729
ne moraš imati opg ni godinu. tako je bilo na prošlom natječaju. možda sada izmjenu na idućem. i ja sam dobio odluku o isplati prije 20 dana, nisu nikome isplaćivali. stali su sa odlukama na 997. broju i isplate 46.202 000 kn i ne miče se, dakle nikome nisu isplaćivali zadnjih 20 dana
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Zanima me jel tko radio promjenu nositelja opg-a ?
Konkretno ako netko zna, zanima me šta se dešava sa trenutnim nositeljom:
Znači trenutni nositelj postaje član, a netko novi nositelj, kako se rješava sa poreznom upravom?

Da li se prenosi npr dugotrajna imovina na novog člana ili kako?

Eto ako netko zna, može pojasnit...
 

tomislav84

Član
Tu od
12 Tra 2009
Poruka
69
bok. najbolje pitaj na poreznoj al mislim da moze ici ugovor o ortakluku između novog i starog nositelja.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Prvi put čujem taj pojam, al vidim da je to to, da je to moguće.

Hvala :D
 

tomislav84

Član
Tu od
12 Tra 2009
Poruka
69
pa mi zivimo u ljepoj nasoj.... ak nekaj ne postoji onda to izmislimo. pitaj prije ako to prihvacaju al to je najjednostavnije.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh