• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2014. do 2017.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
OK, što se tiče hrvatskog, meni tako svejedno.
No da ljudi ne bi mislili da je OLAF zabluda evo im nekih podataka:

Od 1999. 3500 istraga, 335 osoba je osuđeno na zatvorske kazne u trajanju ukupno 900 godina, vraćeno je oko 1,1 mlrd eura bez kamata, trenutno se vraća oko 100 milijuna eura godišnje.

Pa eto zamislite sad što ćete napraviti. Velim ako imate štofa šaljite.
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Pa valjda je Udruga Život dovoljno pametna i trezvena da to odradi zbog svojih članova !
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Ja nisam imao dovoljan broj bodova, a i da jesam dobio sam odbijenicu jer je ponuda bila na slovenskom jeziku, piše isključivo engleski ili sudskim tumačom prevedeno na hrvatski.
Nije mi žao što nisam dobio, žao mi je samo što je dobilo svega 200 ljudi...
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
Dobro si me nasmijao. Nisu još dobili lovu.
Sad moraju na potpisivanje ugovora i onda bi trebali. Nemoj zaboraviti da država mora dati 15 posto, a pitanje je ima li novca. plus što su nam danas izbori i svima se tresu gaće što će se dogoditi, pa će sve agancije biti u šturcu jedno desetak dana.
Sad će se početi žaliti oni koji su prošli a ne dobivaju lovu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Pozitron

Član
Tu od
20 Lip 2011
Poruka
154
Uzmite jedn propalu firmu Natura kupi juxxxxxx podjeli na puno firmi i svaka dobije milijonske iznose .Uz matićnu koja također dobije maksimalan iznos, probajte to zbrojit pa izlazi da bi namirili sa tim novcem većinu OPG ovaca.Sve to štima samo ne naziv ruralni razvoj , to ste trebali nazvati djeljenje Europskih i HRVATSKIH NOVACA par ljudi da naprave još veći monopol . Da nas male zgaze do kraja. T

Potpisujem svako slovo...

inače... pozicija broj 264
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
A pričekaj...žali se...dovoljno je da jedan veliki od 30ak milijuna odustane (a to je moguće) i odma se spušta crta...

nista ti ne košta pričekat malo...nemoj prihvatit odluku o odbijanju ako je dobijes
 

GentlemanJim

Novi član
Tu od
10 Stu 2015
Poruka
4
Imam jedno pitanje u vezi ruralnog
Naime moj bratic je prosao na prvom natjecaju mjera 4.1 pa me zanima kako ide postupak isplate novca za strojeve jer on nije dobio nikakvu povratnu informaciju da je prosao a na listi je jedan medju prvih 100.
Dali se treba cekati rjesenje iz agencije ili nesta drugo?
 

agronom

Član
Tu od
16 Stu 2014
Poruka
55
Nista nemora cekati on kupuje opremu (ako vec nije kupio) i predaje zahtjev. sve negdje pise
 

GentlemanJim

Novi član
Tu od
10 Stu 2015
Poruka
4
I ja mislim da treba cekati poziv,jer sam cuo da zasad nitko nije dobio odobrenje osim od onih koji su odabrani...
Ima li netko sa foruma da je prosao?
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Prvo se dobije odluka o dodijeli sredstava, pa nakon toga potpis ugovora. U ugovoru ce sve bit definirano o isplati sredstava, ali to bude više-manje isto kao u pravilniku pa nek tamo pogleda procedure za zahtjev za isplatu sredstava.
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
Nešto sam ja pomiješao. A uostalom nazovite agenciju i pitajte.
Gledam sada, vama koji ste se prijavljivali je ovo bio iznos za 50 % ulaganja?
Pa ovi sa maksimalnom potporom moraju imati 10 mil. eura. Kako će banke opet profitirati.



[FONT=Times New Roman, serif]
[FONT=Times New Roman, serif]6. NAČIN I UVJETI PODNOŠENJA ZAHTJEVA ZA ISPLATU[/FONT]


  1. [FONT=Times New Roman, serif]Korisnik je nakon završenog projekta dužan dostaviti Zahtjev za isplatu u elektronskom obliku putem AGRONET-a. [/FONT][FONT=Times New Roman, serif]Način podnošenja Zahtjeva za isplatu pojašnjen je i u Vodiču za korisnike potpora iz Europskog poljoprivrednog fonda za ruralni razvoj podmjera 4.1. „Potpora za ulaganja u poljoprivredna gospodarstva“ i podmjera 4.2. „Potpora za ulaganja u preradu, marketing i/ili razvoj poljoprivrednih proizvoda“, koji je dostupan na mrežnim stranicama Agencije za plaćanja (www.apprrr.hr).[/FONT]
  2. [FONT=Times New Roman, serif]Prilikom podnošenja Zahtjeva za isplatu korisnici su obavezni učitati u AGRONET svu dokumentaciju propisanu Prilogom IV ovoga Natječaja koja je njegov sastavni dio.[/FONT]
  3. [FONT=Times New Roman, serif]Po završetku elektronskog popunjavanja Zahtjeva za isplatu u AGRONET-u, korisnik je dužan ispisati, ovjeriti/pečatiti i potpisati Potvrdu o podnošenju Zahtjeva za isplatu s originalima računa/ovjerenim Kupoprodajnim ugovorima u izvorniku u papirnatom obliku, koje korisnik dostavlja preporučenom poštom s povratnicom ili osobno,[/FONT][FONT=Times New Roman, serif]najkasnije do 24 mjeseca od izdavanja Odluke o dodjeli sredstava za građenje i podizanje nasada odnosno do 12 mjeseci od izdavanja Odluke o dodjeli sredstava za opremanje, u zatvorenoj omotnici s nazivom i adresom korisnika napisanom na poleđini, s naznakom[/FONT]
[/FONT]
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
734
Nitko, pa ni most, nitko nas ne spominje...kao i svi predhodnici, za njih smo seljaci...sta reci nego: laku noc!
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
Sad kad si obavio građansku dužnost i izašao na glasanje više nisi bitan.
Bitne su fotelje. Sve će to doći na isto.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh