• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2014. do 2017.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Ja sam zvao prije nekih tjedan i pol do dva pa su mi rekli u agenciji da bi trebale odluke bit na agronetu za nekih mjesec dana a ujedno kad dođu odluke da bi trebala automatski doći i poruka na mail, ja sam predao za mjeru 6.3.1.

Javili su mi se mailom za neke isparavke,a sadkad je konacna odluka ...
 

matt750

Novi član
Tu od
22 Velj 2016
Poruka
6
Molim malu pomoć. Htio bi promijeniti infrastrukturu (stupove, žice) u vinogradu te kupiti vinogradarski traktor. Prije godinu dana je bio taj natječaj al sam se prekasno informirao, jel ima što ili će biti što od toga u skoro vrijeme?
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
726
I na sam predao 6.3.1 u 7 mjesecu. Imam 23 boda. Nitkk nista ne javlja. Sutra cu zvati, pa ako budem imao kakvih informacija, pisem.
 

iivana

Novi član
Tu od
17 Velj 2016
Poruka
11
ja sam se prijavila za mjeru 6.3. imam 31 bod.
Kaže mi žena na telefonu da očekujem rezultate u četvrtom mjesecu.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Bit će dobro ako bude i u 4 mj. ja sam zvao pred 1 mj i rekli su mi da mi je obrađena prijava i da je ok.
rekla mi je gospođa onda da je odijeno oko 370 prijava do tada.
 

agro

Član
Tu od
5 Pro 2015
Poruka
89
Prvi pregledi projekata se pregledavaju u regionalnim agencijama, i tamo po 2 djelatnika citaju kontroliraju po jedan projekt, tako zvana kontrola 4 oka, zatim se to salje u sredisnji ured agencije gdje se dalje vrse financijske i ostale analize.

Mozda ce vam se sad ovo ciniti smjesnim i za nepovjerovat al agencija nema dovoljno kapaciteta tj. ljudi da obradi tako veliki broj zahtjeva. Jer ti ljudi koji tamo rade najcesce uz taj posao rade jos nekoliko drugih poslova.

Kada se obradi neciji zahtjev ne zove ga se na telefon da ga se obavijesti da je prosao, tek kada se pregledaju i obrade svi zahtjevi, objavljuje se rang lista.
 

adan

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
410
Prvi pregledi projekata se pregledavaju u regionalnim agencijama, i tamo po 2 djelatnika citaju kontroliraju po jedan projekt, tako zvana kontrola 4 oka, zatim se to salje u sredisnji ured agencije gdje se dalje vrse financijske i ostale analize.

Mozda ce vam se sad ovo ciniti smjesnim i za nepovjerovat al agencija nema dovoljno kapaciteta tj. ljudi da obradi tako veliki broj zahtjeva. Jer ti ljudi koji tamo rade najcesce uz taj posao rade jos nekoliko drugih poslova.

Kada se obradi neciji zahtjev ne zove ga se na telefon da ga se obavijesti da je prosao, tek kada se pregledaju i obrade svi zahtjevi, objavljuje se rang lista.

"Jer ti ljudi koji tamo rade najcesce uz taj posao rade jos nekoliko drugih poslova. "
Da, rade, kavica u gradu, plac, rasprodaja. Da nabrajam dalje?
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Sad Kad ste spomenuli bodove,bilo bi zanimljivo znati koliko tko ima ,ja 30 ,sad dali to sto znaci ... Ja mislim da sam sad na drugoj provjri,jer ispravljao sam prije nekih 2mjeseca,sad opet...
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Predao sam zahtjev u 7. mjesecu,ako mi i odobre ,novaca nema do ko zna kad,tako da opet prije jeseni nista od projekta ...sadnje visegodisnjih nasada. Ode godina ...
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Bit će dobro ako bude i u 4 mj. ja sam zvao pred 1 mj i rekli su mi da mi je obrađena prijava i da je ok.
rekla mi je gospođa onda da je odijeno oko 370 prijava do tada.

Odradjeno ili odbijeno ??? Gdje si to zvao ,koji ured ??
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh