• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2014. do 2017.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
Smišljaju način kako za.....i eu i podjeliti velikima ali nemogu nači način. Inspecija iz Eu našla niz nepravilnosti navodno više u nedelju u poljoprivrednoj.
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Cekas godinu dana,da bi ti rekli ,donesite jos to to to ..pa cekaj godinu dana opet. Bas se zurno podize poljoprivreda.
 

zarumfo

Novi član
Tu od
2 Svi 2016
Poruka
26
Aco jel se to odnosi na mjeru 6.3.1? I ovi ostali sto su dobili odbijenice zanima me jel to stigne na mail, poštom ili kako?
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Dođe ti na mail (koji je prijavljen u poslovnom planu) da je odluka izdana i da se može preuzet u AGRONET aplikaciji...i onda odeš vidit jeli pozitivna ili negativna odluka...nakon toga je moraš prihvatit jer možeš se i žalit pa je ne smiš prihvatit nego poslat žalbu.

Ako je nisi prihvatija, i nisi se žalija u određenom roku onda se smatra da prihvaćaš odluku i šalju ti je poštom.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Izgleda da u 12-om mjesecu krecu natjecaji za mjeru 4. Danas me je zvao konzultant, da bi on krenuo s pripremama u 9-om.
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
haha nasmija si me :D

to je plan kad ce se objavit novi natječaji u tim mjerama (novi)

a niko ne zna kada ce rezultati već odrađenih natječaja...
kad dobiješ odluku onda isplate idu kako je definirano natječajem...
 

zarumfo

Novi član
Tu od
2 Svi 2016
Poruka
26
haha nasmija si me :D

to je plan kad ce se objavit novi natječaji u tim mjerama (novi)

a niko ne zna kada ce rezultati već odrađenih natječaja...
kad dobiješ odluku onda isplate idu kako je definirano natječajem...

Aha ok, krivo sam skuzio, znaci ako ne prođem sad, bit ce jos prilika za prijavit se ponovno... Ugl hvala
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Bit će prilika za prijavit se...zapravo je najgore s ovim prvim natječajima jer nitko ne zna kakvi projekti prolaze.

Kad saznamo što zapravo žele u natječajima onda će se bit puno lakše prijavit na idući natječaj. :(nod):
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
726
Na email ti dodje i ako imas neku nepravilnost, pa ti daju neki kratki rok da ispravis. Znaci, redovito provjeravati inbox.
 

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
Pogledajte agro club možda Jakovina završi u prdekani,,,bilo bi jako šteta--------
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
726
Mene veseli 6.3.1 u toj mjeri ne sudjeluje najjaca trojka, tako sam uvjeren 100% da prolazim :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh