• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

Đeni

Član
Tu od
10 Lip 2019
Poruka
87
Dali su uopće počele kontrole za drugi dio mjere 6.3.1.?
Jel itko dobio isplatu drugog djela?
I dal se zna kad će počet kontrole?
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Mi smo bili na oba potpisivanja tako da ne znam za koliko dođe na kućnu adresu.

Krivo sam procitala,mislila sam da pitate za ugovor.
Pozivnica dođe na mail, isto tako treba putem mail-a potvrditi dolazak.
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
160
Dali ima itko da je u obradi za drugu ratu u mjeri 6.1.1 ? ili ne daj bože da mu je kojim slučajem ista isplaćena
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
250
Zahtjev za drugu ratu predan 21.08.i ništa
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Pa ja imam odluku o isplati primljena 29.08.2019 i odbijeno pravo žalbe i do danas novac nije sjeo na račun. Zvao kažu da mole za strpeljnje i da čekaju priljev sredstava....
 

jugop

Član
Tu od
29 Stu 2012
Poruka
68
Evo danas vidim da je potpisani Ugovor o financiranju 6.3.1. unesen u AGRONET, pretpostavljam da je još potrebna i odluka Povjerenstva za konačni ishod ili....
 

SoundSystemF1

Novi član
Tu od
26 Tra 2019
Poruka
2
Ja sam isao na prvi 6.3.1 natjecaj, spletom okolnosti tek sam ga ove godine zavrsio, podnio zavrsni zahtijev u 7 mjesecu, i jos nije ni u obradi. al kolko se sjećam, projekat smo poslali u 5 mjesecu 2015. ja sam pola vec i kupio, a odluka o prolazku je dosla u 7 mjesecu 2016. novci sjeli mjesec dana kasnije... nejde to bas tak brzo
 

Zlaco

Novi član
Tu od
31 Srp 2019
Poruka
16
Pozdrav. Ima li tko informaciju kad bi ponovo bio natječaj za mjeru 6.3.1 Hvala
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Ništa više od 6.3.1. ni ove a niti 2020. Sva sredstva su raspisana za ovo prograqmsko razdoblje. Vjerojatno do novog programskog razdoblja od 2021 neće biti ništa.
 

Đeni

Član
Tu od
10 Lip 2019
Poruka
87
Kud novi ni stari nisu dobili,nezna se kad će,informacija nikakvih od nikud, samo da nebi bilo "čekaj mago dok trava naraste,kad trava naraste mago crko"😂😂😂
 

Pauk

Član
Tu od
19 Ožu 2019
Poruka
58
Dali netko zna za mjeru 6.3. do kojeg broja je došla obrada predmeta ideli preko 3082? Pozdrav
 

Najnoviji postovi

Na vrh