• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Proizvodnja rajčice

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Tako je. Samo čini mi se da su ga izbacili iz ponude. Nema ni Maratona to je jedan od rijetkih paradajiza otporan na alternariu.

Još o Lideru F1..
Otporan je na bolesti i daje 6-7 kg ploda po biljci.
Nije loš prinos po kvadratu ;)


Pogrešno si obavješten ima maratona ja ga kupio a ima i ovog jabučara. A kakva mu je tvrdoća dali to znaš.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Znam ja ali ti neću reći ;) He he napisat ću ti. Matias F1 rajčica je od De Ruiter Seedsa, pošto ta firma služi kao skladište od Monsata koji još ima Seminis teško je reći tko ga proizvodi ali pakovanje je od Ruitera. E sad ćeš ti pitati gdje se to u HR može nabavaiti jel? E pa može se nabaviti kod jedne firme čiji broj telefona je 01 6530 968
Imaju ga na stanju, pripremi popriličnu svotu novca jer nije jeftin i to je čisto plastenička rajčica. Eto toliko... Poz

Jel se ti to šališ.


AGROSERVIS D.O.O.
Karta
Hrastovička 14M
10250 Lučko
01 6530968

@Tomica
Maratona nema kod nas kao ni ništa drugo od Superiora. Moraš se snać.

Cjena ti je 12 km a marku računaš 2marke 1 euro.
 

tomica

Član
Tu od
7 Pro 2011
Poruka
106
Znam ja ali ti neću reći ;) He he napisat ću ti. Matias F1 rajčica je od De Ruiter Seedsa, pošto ta firma služi kao skladište od Monsata koji još ima Seminis teško je reći tko ga proizvodi ali pakovanje je od Ruitera. E sad ćeš ti pitati gdje se to u HR može nabavaiti jel? E pa može se nabaviti kod jedne firme čiji broj telefona je 01 6530 968
Imaju ga na stanju, pripremi popriličnu svotu novca jer nije jeftin i to je čisto plastenička rajčica. Eto toliko... Poz

Jel se ti to šališ.


AGROSERVIS D.O.O.
Karta
Hrastovička 14M
10250 Lučko
01 6530968

hvala!a cijena?
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Htio sam pomoći da nađeš Matias a nisam htio reklamirat tvrtku. Što dokazuje da je telefon pravi ;) Cijena je paprena. Preko tisuću kuna 500 sjemenki. Možda griješim...
Maraton i Lider su ratne zalihe...
"Superior" iz Velike Plane, prva domaća privatna selekciona stanica, u 2007. godini, zajedno sa grčkim preduzećem "Agromarket- hellas" u Ioannini napravila je oglede u okviru kojih je zasađen poznati hibrid paradajza "Maraton F1", srpskog proizvođača.

Kako je naveo "Superior", "Maraton F1" je postigao rezultate od 30 kg po biljci u zatvorenom prostoru. Ostali rezultati ovog ogleda pokazali su da je "Maraton F1" jedan od najprinosnijih paradajza na svetu. Naime, na drugim lokalitetima u Grčkoj prinos je bio 16 kg po biljci, sto je 40 kg po kvadratu.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Znam da sam jednog papreno platio za 0,3 grama imam još jednog 0,3 grama taj nije bio skup. Moram pogledati kartice. Nije reklamno pakiranje!
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
Čekajte dok vam dođe asestic, pa da vam on održi predavanje o Maratonu.:icon_mrgreen:
 

panci lj

Član
Tu od
11 Stu 2012
Poruka
263
Znam da sam jednog papreno platio za 0,3 grama imam još jednog 0,3 grama taj nije bio skup. Moram pogledati kartice. Nije reklamno pakiranje!

Neznam ali kod mene su sva pakovanja po 1,3,5gr dok sam jedno (super beef) 0,3gr dobio kao reklamno:x:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Čekajte dok vam dođe asestic, pa da vam on održi predavanje o Maratonu.:icon_mrgreen:



Baš mi on treba nemam nikakve informacije o tom paradajzu gdje god da pitam svi šute, a on ga je sadio i mora sve da zna.


A ti si živ nije te zima ubila, jel imaš salate.
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
Baš mi on treba nemam nikakve informacije o tom paradajzu gdje god da pitam svi šute, a on ga je sadio i mora sve da zna.

Ma kune se u njega. :icon_mrgreen:


A ti si živ nije te zima ubila, jel imaš salate

Ne može meni zima ništa :icon_rofl: što više steže, ja više ložim. :icon_mrgreen: a, i ide mi polako na ...znaš već. Napravio sam plastenik sa dva spojena krova. Dobio grijač za oluk i kad sam spajao najlone na sastavu montirao sam i grijač. Taman kad sam bio pri kraju zafali mi jedno šest metara :icon_pray: 'aj reko nek stoji pa ću se popeti kasnije kad nabavim da ga nastavim. I tako ti padne snijeg i naravno sav se zadrži u onom V :icon_mrgreen: kažem ja sebi kasnije; oooo jesam glup što ga ne skopča gdje je stao, mogo sam otopiti onoliko koliko ga ima, a ono gdje ga nema bi otišlo od tople vode koja bi curila niz oluk. Šta'š, što stariji sve g.

A, salate ima malo. Trebala bi za dvadesetak dana (Weston). zasijao sam jednu turu Jolita i 5000 Nadin za vani. Nikla je. Za koji dan ću još. Krastavac ima trri lista.
 

Najnoviji postovi

Na vrh