• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prosvjedi

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Zar je problem iz Gorjana,preko Satnice dođi do Đakova,nekim od postoječih lenija. Žalosno je to što u ovoj državi ne možeš ni izraziti svoje nezadovoljstvo i pravo na prosvjed

Ja bi rekao da je tu loša organizacija, koliko vidim dosta članova i ne zna kad su počeli protesti niti ih je ko obavjestio. Nisu krivi seljaci nego organizatori! Možda neko namjerno opstruiše te proteste da odziv bude što manji!?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Čekamo da nam jave šta je bilo na sastanku u ministarstvu..
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
860
Koji Mato i koga on predstavlja,tj od koga je izabran?Moramo shvatiti da moramo imati jedinstveno predstavničko tijelo koje bi bilo izabrano od večine,a ne da pregovaraju propali poljoprivrednici koji u pregovorima traže spas prvenstveno za sebe.Šteta je što smo propustili priliku sa poljop.komorom,jer tamo bi barem imali mogučnost izbora.
 

orašar

Član
Tu od
17 Lip 2013
Poruka
74
Jebena je stvar kad se moraš braniti od naroda za kojeg se zalažeš i kojeg zastupaš. Brani se samo radno mjesto, provode se pravila po tuđim uputama (eu) i ustvari nesmije se raditi ništa jer čim se počne raditi odma je to protiv eu i plana poretka kojeg piše tamo netko, tamo daleko.
Ma bljuv....

Da dodam samo; ste primjetili u kojoj tišini je prošla prva rata obveza prema zajednici?

http://www.poslovni.hr/hrvatska/hrvatska-prvi-put-uplatila-sredstva-u-eu-proracun-248858#
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ovi prosvjedi budu zaratili seljake međusobno,101 udruga,isto toliko vođa,katastrofa.baš danas gledam i čitam na portalu agrokluba,bivši pege 25 se kolje sa nekoliko komentatora,nama više ni dragi Bog ne pomogne samo dobar Dragunov i kalaš
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
slažem se sa vama ali neznam kako bi bilo da ste mi jučer kada sam se vračao sa mora negdje u Lici ili na Baniji blokirali cestu i rekli mi da moram u Hrvatskoj za koju sam se borio i za koju sam ostavio svoju mladost i zdravlje da ne mogu više raditi oni za što sam se školovao pa taj posao sada rade zidari,vozači i ostali sposobniji od mene jer oni su kvalificirani, voziti okolo 50 i više kilometara,, BARIKADE SU POSTAVLJALI ČETNICI,, NE SRBI VEČ ČETNICI A VI STE SLIČNI TIM TERORISTIMA OSIM ŠTA NEMATE ORUŽJE,,, odite i blokirajte VLADU za koju ste glasali za Zokija i sliče i snjima se borite a HRVATSKI NAROD i ostalee pustite na miru i nemojte maltretirat
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Zar je problem iz Gorjana,preko Satnice dođi do Đakova,nekim od postoječih lenija. Žalosno je to što u ovoj državi ne možeš ni izraziti svoje nezadovoljstvo i pravo na prosvjed

--- nisam zadovoljan sa računom od komunalnog poduzeča pa ću sutra blokirati svoju ulicu a ljudi koji idu na posao tko ih jebe,, a i ovi iz komunalog su na godišnjem pa kroz mjesec dana moja ulica će biti blokirana.............

--------- ajde malo stani na ,loptu i razmisli ...... svima nam je teško a nije način da jedni druge maltretiramo,, baš sam malo prije pričao sa kumom išao je iz ZG za požegu i u Lužanima nijee mogao sa autu puta več je morao u Slavonski Brod ................ ma molim vas koga vi tu maltretirate i na koga vršite pritisak....... ovo je stvarno sramota............... GLASALI STE SVI ZA MILANOVIĆA,,,, E PA SADA LIJEPO SNOSITE I POSLJEDICE......... HRVATSKE PROMETNICE NISU MJESTO ZA BORBU STAVITE SE SAMI U KOŽU OBIČNIH LJUDI KOJI MORAJU VOZITI TIM CESTAMA
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Decki mjenjajte si vode prosvjeda jer jedno pricaju vama a drugo vladi i bereju lovu pojedinci.
Sve je to jedan veliki plan koji si ostvaruju pojedini mocnici a to je kompletan uvoz srot robe i gasenje HR sela da bi se s tim uvozom dobro zaradilo i potrovalo HR gradane,i farmacija cvate.

Danas je bilo u jednoj emisiji da se je jako povecala potrosnja raznih ljekova u RH.
I tu se vrti velika lova koja ide u proracun kao i veliki dio love od cigareta i goriva jer RH NEMA GOSPODARSTVA,PROIZVODNJE I IZVOZA pa negdje mora uzimat od napacenog naroda da pokrpa rupe koje su pojedinici napravili i slobodno hodaju.
Da ne pricam o porezima koji nas cekaju,al to je za drugu temu.

Od HR sela i zita nista sve ce ugasit i raspacat u druge svrhe i napravit sirotinju.
Prvo su vas navukli kreditima i bajkama pa vas pokrali i nedaju vam disat.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
sutra kada si malo ja i kum popijemo lijepo svaki zakvačimo pa 4 prikolice i blokiramo Zdenku pa onda vi meni mljekari blorajte ceste,,,,,,,,,


------- RAZMISLITE ŠTO RADITE............


------- ZAR ŽELITE BITI ISTI KAO ČETNICI---- BORITE SE ZA SVOJA PRAVA ALI NA PRAVOM MJESTU A NE DA MORATE POŠTENI NAROD ZAJEBAVAT KAKO VAS SAMO NIJE SRAMOTA
 

kerum

Član
Tu od
14 Stu 2011
Poruka
48
Ovi prosvjedi budu zaratili seljake međusobno,101 udruga,isto toliko vođa,katastrofa.baš danas gledam i čitam na portalu agrokluba,bivši pege 25 se kolje sa nekoliko komentatora,nama više ni dragi Bog ne pomogne samo dobar Dragunov i kalaš

Kad je silovit, komentira tek tolko da komentira, svaki post ima 1230 slova a nit 5 pametnih, samo ja ja ja ja kao da nema nikoga drugoga na ovom svijetu, a takvi se ne dopadaju narodu....

sutra kada si malo ja i kum popijemo lijepo svaki zakvačimo pa 4 prikolice i blokiramo Zdenku pa onda vi meni mljekari blorajte ceste,,,,,,,,,


------- RAZMISLITE ŠTO RADITE............


------- ZAR ŽELITE BITI ISTI KAO ČETNICI---- BORITE SE ZA SVOJA PRAVA ALI NA PRAVOM MJESTU A NE DA MORATE POŠTENI NAROD ZAJEBAVAT KAKO VAS SAMO NIJE SRAMOTA

A di da prosvjedujemo, da se ko zagorci zakljucamo u klet i odbijamo vodu :) heheh, nemoj benavit malo ohladi pa pročitaj ponovo što pišeš, ovo bude urodilo plodom samo da ovako nastavi, jer će bit pre velika sramota i svi od reda će dobit po prstima jer će se neko pitat pa dobro zašto ti ljudi su već 3 dana na cestama i njihov se broj povećava, pa će neko malo više zagrebat ispod površine pune muljanja i laži.... Samo smireno, a da će bit kojekakvih smicalica naravno da hoće, sve je to je dio političke igre, samo je pitanje kolko su Hrvati debelokožci i kolko će to sve trpit, jer danas seljak, sutra prosvjetar, prekosutra doktori sve će to doć na red, proizvodnje nema, a potrošnja je velika, a sve to uzima svoj danak, najgore od svega je, ne vidjeti tuđe probleme nego samo svoje, to nikuda ne vodi, jer kad dođu tvoji problemi na red neće nikoga biti da ti pomogne, a koliko toliko ujedinjeni i imamo neke šanse, jer za opstanak onoga što je stvarano desetljećima trebaju promjene iz korjena...
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
....... ovo je stvarno sramota............... GLASALI STE SVI ZA MILANOVIĆA,,,, E PA SADA LIJEPO SNOSITE I POSLJEDICE......... HRVATSKE PROMETNICE NISU MJESTO ZA BORBU STAVITE SE SAMI U KOŽU OBIČNIH LJUDI KOJI MORAJU VOZITI TIM CESTAMA

je...glasalismo i za one lopove prije "kradezeovce",pa su bas zive pokrali... mozda si se za njih u ratu borio a vidi sto ti to donijelo..
hrvatske ceste su u vlasnistvu drzave,drzava nam duguje novce pa zasto si onda nebi posvojili dio drzavne ceste kao sto su oni nase novce??cesta nije rjesenje ali hebiga,kad drugacije neide neide..
sto bi bilo da se srezu place u zdravstvu i svim drzavnim sluzbenicima za 40%??? izbio bi gradanski rat! a vi seljaci sutite i ko vas je...???
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
barikade su postavljali četnici a zašto se ponašati kao i oni,, blokirajte vladu, blokirajte Jakovinu ali narod pustite na miru i nemojte ga maltretirat po cestama
 

KREÅ O

Član
Tu od
10 Lis 2011
Poruka
532
Nije baš primjerno na poljoprivrednom forumu bavit se sa četnicima. Drugi put kad naiđeš na obilazak radi radova brzo doma po kalaš i streljaj da ne maltretiraju narod. Volio bi vidjet kako bi poveo traktore da blokiraju Markov trg u Zagrebu. Nakon svega što su napravila gamad koja se sad normalno šeču i žive i nakon svega što sad radi nova gamad i što su napravili od svega sa svojim donošenjem zakona i nakraju svega oduzimanjem imovine, jedino su logičke puno gore stvari od ovih sada. Ako se bude nešto blokiralo budeš se strpio i obišao sa autom.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
---- a šta misliš da se vozači kamiona organiziraju pa npr. blokiraju neku mljekaru da cisterne ne mogu po mljeko,, blokiranje prometnica i maltretiranje građana nije rješenje i s tom praksom će se prestati vjerujte mi da če se s time prestati
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
nek blokiraju ako su im duzni i nemogu doci do nekog rjesenja...neka se svatko bori za svoja prava...treba pokazati da smo demokratska drzava, ekstremne situacije zahtjevaju i ekstremne i radikalne mjere... samo sto kad i ode i ova gamad opet ce doci nova koja ce opet gledat samo svoje interese...
 
Na vrh