• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prosvjedi

manjo

Član
Tu od
18 Ruj 2012
Poruka
351
ma sve je to ok,sam se krivi ljudi pritiscu,zna se tko drzi cijelu vladu sto se tice poljoprivrede i tko odreduje cijene,njega treba stisnut
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
:(clap):
bravo tako je gad jedan lažljivi.............
1176354_504167892997646_1624023992_n.jpg
..........................................................
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo nakon turbo radnog ljeta i završetka godišnjeg da se i ja malo uključim u ovu zanimljivu raspravu dal sam si truda pročitati sve postove jer su jako zanimljivi i čovjek se počne pitati koje je vrste ovaj forum da neznam da je poljoprivredni mislil bi da je neki forum slobodnog duha gdje se možeš prepucavati do mile volje..

Pa draga gospodo ja sam mislil da su tu na forumu poljoprivrednici bez obzira na veličinu veliko gospodarstvo ili vikend poljoprivrednici za mene su isti i jedni i drugi jer jednako doprinose državi i društvu neki manje neki više ali u biti svi su jednako vrijedni ali izgleda da to kod vas nije tak ..

Umjesto da ste skupa vi pljujete jedan po drugom pa šta mislite kak onda drugi neče pljuvati i loše misliti o vama jednostavno se zapitajte u prethodnim postovima ne svim šta ste pisali i kakvo mišljenje imate jedan o drugom...

Pljujete po ovoj vladi sve su vlade iste ona prošla ova sadašnja i ona buduča jeste li se razumno zapitali kad je prošla vlada gasila vatru sa poticajima i dizala kredite za isplatu samo da udovolji svima da kupi glasove za izbore sad kad love više nema onda su svi krivi pa to je trebalo napraviti puno prije pritisak na vladu da se več jednom riješi taj problem a ne sad kad je blaganja ne u minusu nego je rupa bez dna nemojte razmišljati stranački nego razumno kako riješiti ovaj nemali problem seljaka u jadnoj nam državi...
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
kakvo stranaćko razmišljanje tebe spopada , pa nije istina da je proračun rupa bez dna , najlakše je seljacima uzeti ali možda nije najpametnije jer da su tih 37% sjeli na račune seljaka možda bi mnogi imali za kvalitetniju agrotehniku u pšenici pa bi primjese bile puno bolje a hektolitar isto tako . Kod nas se uvijek krivi farmere je im se da pa opet kukaju samo nitko ne kaže da im se da uvijek malo kasno i malo manje a to uvijek da slabiji rezultat nego kad se da na vrijeme i ono što po zakonu ljudima pripada. ministarstvo danas zna koliko ima i hektara i grla pa i koliki bi poticaj za nagodinu trebao biti pa neka objave na stranici agencije da bi ljudi mogli što bolje isplanirati sjetvu 2014 .
ali ne ne treba od ljudi praviti budale pa neka nagađaju koliki će poticaj biti i kada
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
da se mene pita,uzeo bih od braniteljskih penzija dvi miljarde i dao za poticaje jer i ovako ove dvije miljarde odu u kladionice
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Gledaj jako dobro znam zašto sam napisal stranačko razmišljanje ovdje se radi da je trebalo tu situaciju riješiti puno prije seljaci su jako dobro znali da novca nema u blagajni a dobivali su poticaje i šutjeli a znali su da če tome jednom doći kraj zašto se nisu prije zapitali kuda odlazi večina njihovih poticaja ko su ljudi koji dobivaju velike poticaje nizašta ,bunu je trebalo dignuti prije desetak godina i riješiti te stvari sad je kasno do nekog novog boljeg vremena ,pojedincima je opet dobro neče u štrajk gdje su mljekari gdje je solidarnost ,
i puno drugih stvari za koje znamo a držimo zatvorene oči dok nezagusti onda je kasno...
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
:(clap): ..........................................................

jebo ga onaj tko je glasao za tebe (Milanovića) i tko nije izašao na izbore ja sam slikao svoj listić i dan danas mogu dokazati,, :icon_pidu:

a ti NERETVANINE SI JAKO PAMETAN , mogao bi isto raditi u vladi,
 
Posljednje uređivanje:

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Gledaj jako dobro znam zašto sam napisal stranačko razmišljanje ovdje se radi da je trebalo tu situaciju riješiti puno prije seljaci su jako dobro znali da novca nema u blagajni a dobivali su poticaje i šutjeli a znali su da če tome jednom doći kraj zašto se nisu prije zapitali kuda odlazi večina njihovih poticaja ko su ljudi koji dobivaju velike poticaje nizašta ,bunu je trebalo dignuti prije desetak godina i riješiti te stvari sad je kasno do nekog novog boljeg vremena ,pojedincima je opet dobro neče u štrajk gdje su mljekari gdje je solidarnost ,
i puno drugih stvari za koje znamo a držimo zatvorene oči dok nezagusti onda je kasno...

prika moj,bilo je lipo dok je kapila lovica a s druge strane hdz je haračio po poduzećima i punio crne torbe.TAd je svatko šutio,dizali su kredite i djelili šakom i kapom ali naravno najviše su sebi spremili u džep.e danas nam se to sve vraća plus kamate.lovice nema i neće bit a odgovorni gule krumpire u pučkim kuhinjama.zašto se tad šutilo?jeste li svjesni da je zbog abnormalne pljačke uništena budućnost idućih generacija i realno neće nikad biti oporavka jer je sve rasprodano.neki dan zvižde milanoviću i neka mu zvižde ali što nije nitko vikao čermaku da je lopov.Traže izručenje Perkovića jer je navodno ubio direktora ine velikog hrvata.koji je to direktor ine pošten?da ne govorim teže riječi da nebi kazneno odgovarao....Ovoj zemlji je ima već duže vrime sudnji dan i nikako ne popušta
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
danas je prvi dan ostatka moga života i ja ga ne mislim potrošiti na jadikovanje kako je moj stari trebao pred 15 god napraviti bla bla .Radim sad i živim za budućnost a ne za sanadere i milanoviće i ......
2011 je isplaćena U PUNOM IZNOSU ali 28,8,2012 zadnji dio .
Rečeno je da će isplatiti puni iznos za 2012 zbog suše ranije .
ako su rekli neka i naprave a ne ovako kako i se sprdne . Šta je kriv Čobanković za zabranu izvoza svinjetine i proizvoda od svinjetine u EU ,jakovina da nešto vrijedi radio bi u svojoj uspješnoj poljo apoteci ? Dosta je svima izvlačenja na ustaše partizane tuđmana pašalića itd . Treba se primiti posla . 2600 ljudi radi u ministarstvu poljoprivrede pitam se šta , 25% novca za poljoprivredu se troši na njihove plače a sve u banani .
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,446
prika moj,bilo je lipo dok je kapila lovica a s druge strane hdz je haračio po poduzećima i punio crne torbe.TAd je svatko šutio,dizali su kredite i djelili šakom i kapom ali naravno najviše su sebi spremili u džep.e danas nam se to sve vraća plus kamate.lovice nema i neće bit a odgovorni gule krumpire u pučkim kuhinjama.zašto se tad šutilo?jeste li svjesni da je zbog abnormalne pljačke uništena budućnost idućih generacija i realno neće nikad biti oporavka jer je sve rasprodano.neki dan zvižde milanoviću i neka mu zvižde ali što nije nitko vikao čermaku da je lopov.Traže izručenje Perkovića jer je navodno ubio direktora ine velikog hrvata.koji je to direktor ine pošten?da ne govorim teže riječi da nebi kazneno odgovarao....Ovoj zemlji je ima već duže vrime sudnji dan i nikako ne popušta

Ti opravdavas ubojstvo? O cemu ti. Prestani kukurikat. Covjek koji bi se trebao rukama i nogama borit da poljoprivredni sektor dobije sto vise novca kaze nemam ja veze s vama. Vama koji nemate sta izgubit nemate ni strah od ovakve vlade.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Ove godine je hrvatskim proizvođačima hrane za potporu dohotku isplaćeno samo 1,7 milijarda kuna što je za 800 milijuna kuna ili 33 posto manje od zakonom omogućenog iznosa (omotnice) odnosno za 43 posto manje od ispregovaranog iznosa". A lažovina tvrdi da nije nikada više isplaćeno.............Lažov!!!!!!!!!
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Novac je osiguran odavno za poljoprivredu,leži i šuti.Da se napravi opća blokada Hrvatske u roku od 24 sata,gospoda sa vrha dolaze helikopterom i na licu mjesta dolazi do riješenja problema.No koliko je poznato tek je izašlo oko 2000 OPG na cestu.Provjereno i 100% istinito.
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Ti opravdavas ubojstvo? O cemu ti. Prestani kukurikat. Covjek koji bi se trebao rukama i nogama borit da poljoprivredni sektor dobije sto vise novca kaze nemam ja veze s vama. Vama koji nemate sta izgubit nemate ni strah od ovakve vlade.

Jel ovo tvoj traktor na slici?kolko kapi znoja si iskapao za kupit ga
 

Kukuruz

Član
Tu od
4 Srp 2013
Poruka
90
Sve sam proćita i nažalost nemam komentara dovoljno pametnog da bih zadovoljio ovakve razlike u razmišljanju Problem nam je svima nažalost zajednički , nekog više a nekog manje pogađa a opet toliko različito ga shvačamo.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Od svih silnih komentara i komentatoraa nemozes nac dva s istim razmisljanjem....Upravo nam i je takva situacija kakva je zbog pohlepe,zavisti,gledanja samo vlastitog interesa, jebenog balkanskog mentalita
 
Posljednje uređivanje:

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Nedavno sam napisao da je počeo kraj za hrvatskog seljaka.
Nisam pogrešio, definitivno je ova godina pokazala da je tako.
Čestitam gospodine premijeru i svima oko vas, glasao sam za vas
i borio sam se za ovu državu,kao dragovoljac ali sam pogrešio.
Dok sam živ više me nećete prevariti sa lažnim obečanjima, da sam mlađi odmah bih otišao iz ove države.
Samo tako nastavite narod će vam suditi uskoro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mur:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Na bilo kojem portalu gdje je bio kakav komentar oko prosvjeda ,moj je stav oružjem i samo oružjem,evo i tu javno kažem da sam tražio kakovog donora za dobrog Dragunova ili sličnu pljucu ali NEMA NITKO,evo dolazi nam sajam u Gudovcu i trebalo bi lijepo dočekati svakog predstavnika ove pokvarene vlasti ako se tamo pojavi i nagraditi ga pokvarenim jajima,bojkotirati prilaženje svemu što se veže za todorića,zeko ja znam da su ljudi razočarani ali vjeruj da selo ne bude propalo,razvoj bude stao ali propali NE BUDEMO,samo trebamo malo posložiti stvari i promjeniti način razmišljanja,evo ja na svom primjeru iako sam zanemarivo malen i beznačajan u sustavu poticaja,već sam smislio da čim izađem iz sustava PDV a .prestajem sa davanjima ovoj pokvarenoj politici i snalazim se na svoj način bez ikakvih ugovora i obaveza,jer mi smo sada u ratu sa vlašću a pošto se oni bore prljavo mi se prilagođavamo ali se ne povlačimo samo mijenjamo taktiku,jer je postalo nemoguće nešto ogromno organizirati,preveliki je socijalni jaz na samom selu,evo kod mene u selu ima oko 1000 kom stoke,na 5 km dužine ali isto tako ima 7000 eura mjesečno izdataka za socijano davanje pojedincima,i ovi socijalci ne budu sigurno stali na SELJAČKU stranu,to je samo jedan mali primjer seljačke ne sloge,uglavnom ljudi se moraju smiriti i smisliti kako i što dalje bez pomoći ove gamadi od vlasti
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Pitam se čiji je to sve igrokaz dali od vlade ili seljaka ili je to dogovoren koncert za nove izbore više nemožeš vjerovati nikome kud to sve vodi neznam ali jedino šta znam da je glavna krivnja u remetincu i još bi trebalo pokoje mjesto tam osigurati za dodatnu skupinu ljudi.....
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365
trebao je ministar reći prije sjetve još stanje je takvo i takvo para po hektaru vam mogu isplatit toliko i toliko, da se znaju ljudi skalkulirat ovako su se zadužili na konto tog poticaja

sad kažu na godinu 312 milijuna eura iz EU fondova - ***** ja te brojke nego reci već sad to vam je toliko i toliko po hektaru - pečat, da se zna kad se žito skine dal uopće orat tj. trošit novce za gorivo il ne
 

Najnoviji postovi

Na vrh