• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prosvjedi

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Zeko vidim dosta si aktivan po pisanju u ovoj temi, ali ne vidim apsolutno nikoga iz tvoga sela na prosvjedu ovih dana u DJ, ste negdje dalje mozda otisli ili?

Nije ni cudo pa nas ne dozivljavaju, lako lajat a kad treba ugrist onda ništa ...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Toliko o tome da su ovo HDZ prosvjedi.....

ŠEFICA Porezne uprave Nada Čavlović Smiljanec prije tri je godine bila saborska zastupnica SDP-a. U svoje ime i u ime SDP-a stala je na stranu seljaka kazavši da se "ona i njene kolege" protive rješenju HDZ-ove Vlade koja je smanjila poticaje! Danas, je SDP u istoj situaciji. I danas ne samo da ne podržavaju seljake, već ih premijer ne želi niti primiti!

Evo što je SDP, kroz riječi Nade Čavlović Smiljanec, mislio o prosvjedima seljaka 2010. godine:

"Ja osobno kao saborska zastupnica SDP podržavam prosvjede seljaka. Poljoprivrednici kažu da stanje u poljoprivredi otkad je hrvatske države, nije nikada bilo gore. Ne znaju kako i na koji način pokenuti ciklus proizvodnje u ovoj godini. Što je tome razlog? Neisplata poticaja u iznosu od 200 milijuna kuna iz prijašnjih godina. Tijekom 2009. Vlada je tijekom noći ukinula potpore! Poljoprivrednicima se šalju poruke da su poticaji smanjeni za oko 40 posto. Ja, kao saborska zastupnica SDP-a i moji kolege bili smo protiv takvog rješenja! Za stanje u hrvatskoj poljoprivredi odgovorna je upravo hrvatska Vlada".

Više pogledajte u video snimci koju je objavio portal virovitica.info.


http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=695435
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Jedni su otisli u silazu a ostatak na drugi polozaj blize nama...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Pustite šta politićari pričaju kad ti on nešta obeča nemoj se nadati ničemu dok nevidiš u stvarnosti da je to ispunjeno svi oni obečavaju samo da dobe vlast i dok ljudi vjeruju takvim ludorijama a nažalost velika večina još vjeruje u basne da su stvarne nemože biti dobro i onda se dešava ovo šta se dešava
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dovoljno mi je vidjeti što je politički podobna bagra napravila u mojoj općini u 12 godina,padne mi mrak u podne,nitko sa nikim ne može ,svi su pametni sa figom u džepu,sami sebi moramo pomoći tako da brišemo neke šablone koje su nam zacrtavali godinama likovi u političkim odijelima bez imalo znanja i volje za Hrvatskim selom,ako malo pogledamo prostor bivše države,vidimo da se i gora sranja dešavaju,u Bosni kaos od do,u Srbiji se isto podilazi velikom kapitalu i prodaje se zemljište strancima,ovi naši u 20 godina nikada nisu bili za selo nego protiv kao i njihovi djedovi,sve u svemu ne vidim nijednu političku opciju koja misli uzeti poljoprivredu kao najbitnije strateško oružje u svoje krilo i razvijati je u pravcu kojem bi trebala ići,donositi profit seljaku i državi,
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
nema srece od ovoga svega đabe smo se trudili,
drzimo se one stare
Žito rodi kukuruzi mali ej seljaci al smo najebali :icon_pidu: :icon_pray::icon_pray:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Najbolje riješenje kak se prića da se iznese van u javnost ko i koliko prima poticaja na taj način eliminirati one koji nisu to zaslužili a i riješile bi se sve nedoumice oko poticaja kolikoo obrađuje zemlje i prima poticaja i stvar riješena...
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
Nema nama seljacma sreće u ovoj državi dok god nebudemo imali svoju poljoprivrednu političku stranku koja će nas zastupati u saboru.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Pa imaš HSS koja se poziva na seljaka prije izbora a po viđenom nakraju ništa isto bi ti bilo i sa poljoprivredenom strankom udobna fotelja dobra plaća misliš da bi nešta dobro napravili i da imaju namjeru niko ih nebi shvaćal ozbiljno jer to su podmukle guzonje sjetite se pokojnog Jože Pankretića kad je za govornicom izjavil da je bil najbogatiji u saboru a za dvije godine najsiromašniji sabornik dobil je samo ciničan smjeh žalosno ali istinito...
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
Pa imaš HSS koja se poziva na seljaka prije izbora a po viđenom nakraju ništa isto bi ti bilo i sa poljoprivredenom strankom udobna fotelja dobra plaća misliš da bi nešta dobro napravili i da imaju namjeru niko ih nebi shvaćal ozbiljno jer to su podmukle guzonje sjetite se pokojnog Jože Pankretića kad je za govornicom izjavil da je bil najbogatiji u saboru a za dvije godine najsiromašniji sabornik dobil je samo ciničan smjeh žalosno ali istinito...

Ma HSS nema nikakve veze sa selom i poljoprivredom osim samo imena "seljačka" u nazivu stranke a mislim da je stari pokojni joža bio i jedini u toj stranci koji se bavio poljoprivredom i borio za polljoprivredu
 

Mister No

Član
Tu od
26 Svi 2007
Poruka
366
Hehe danas dok sam bio sa ekipom na plaži i pio koktelčić,pustili su jednu zanimljivu pjesmu na radiju trebalo bi je prosvjednicima pustit...ako ništra drugo mogli bi te se zaposlit ko skupljači golf loptica =P...

Kratko traje a puno govori..
http://www.youtube.com/watch?v=PYXWjv14W8U

Nisam mislio komentirati sve ovo jer se odavno zna tko kosi a tko vodu nosi u hr... nwo u punom galopu na nasim prostorima.
Ipak..ovaj "intelektualno" disfunkcionalan komentar "krumpira" cu pocastiti sa nekoliko rijeci..

Molim te napisi pismo grupi "hladno pivo" i pitaj autora teksta sto je htio reci ovom pjesmom. Upucujem te na to jer mislim da imas problema sa lingvistikom hrvatskog jezika ili interpretacijom iste.
Kada dobijes odg. tada budi toliko hrabar (imaj j..a) - kao sto si hrabar izrugivati se tudoj muci sa idiotskim pseudonimima ("koktelcic" - od pravopisa na dalje u osnovnu opet!!) - pa napisi odg.autora ovdje na forumu...onako..da ostatak koji to ne slusa vidi koliko tvoj intelekt ide u sklad sa ipak postovanja vrijednom izrekom : "kratko traje - puno govori"...

Izreka A.Lincolna "Bolje je šutjeti i biti smatran budalom nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju." je vec izrecena na ovoj raspravi...no implementacija iste je neminovna kada se ne razumije.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj vi decki mislite da ce se nekaj dobiti sutskim putem i tuzbama?:icon_axe:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Nisam mislio komentirati sve ovo jer se odavno zna tko kosi a tko vodu nosi u hr... nwo u punom galopu na nasim prostorima.
Ipak..ovaj "intelektualno" disfunkcionalan komentar "krumpira" cu pocastiti sa nekoliko rijeci..

Molim te napisi pismo grupi "hladno pivo" i pitaj autora teksta sto je htio reci ovom pjesmom. Upucujem te na to jer mislim da imas problema sa lingvistikom hrvatskog jezika ili interpretacijom iste.
Kada dobijes odg. tada budi toliko hrabar (imaj j..a) - kao sto si hrabar izrugivati se tudoj muci sa idiotskim pseudonimima ("koktelcic" - od pravopisa na dalje u osnovnu opet!!) - pa napisi odg.autora ovdje na forumu...onako..da ostatak koji to ne slusa vidi koliko tvoj intelekt ide u sklad sa ipak postovanja vrijednom izrekom : "kratko traje - puno govori"...

Izreka A.Lincolna "Bolje je šutjeti i biti smatran budalom nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju." je vec izrecena na ovoj raspravi...no implementacija iste je neminovna kada se ne razumije.

Heheh vodonoša =P a sta ti si ovaj post piso zadnjih mjesec dana dok si tražio ove "pametne" riječi ili si dao nekome da ti napiše...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Znaš šta @krumpironja,ja zbilja neznam jesi li ti neozbiljno derište kao što si na svom profilu neveo-broj tvojih godina tako govori, pa je s toga gledišta još i oprostiv tvoj stav i način komunikacije. Ali se meni čini,a i neke tvoje postavljene slike i interesi govore tome u prilog, da si odrasla osoba u godinama koje zahtjevaju neki nivo osnovne kulture u komunikaciji kao i shvačanje i razumjevanje teme u kojoj se uključuješ u raspravu,pa time i suvislo iznošenje svojega mišljenja i viđenja rješenja problema.Tvoj način konverzacije je primjereniji predpubertetskom dečkiču,pa bi trebao ubuduće razmisliti prije nego prste staviš na tipkovnicu i zaposliš ih.
Duboko si me razočarao i kao osoba i kao forumaš pa ću te sada pobrisati sa liste prijatelja,zapravo sam sama kriva što si se uopće na njoj našao,trebala sam prije nego što sam tvoj zahtjev potvrdila provjeriti o kakvoj se osobi radi.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Duboko si me razočarao i kao osoba i kao forumaš pa ću te sada pobrisati sa liste prijatelja,zapravo sam sama kriva što si se uopće na njoj našao,trebala sam prije nego što sam tvoj zahtjev potvrdila provjeriti o kakvoj se osobi radi.

Iskreno,odlučno,hrabro,svaka čast.:icon_thumright::icon_thumright:
 
K

Koma

Guest
Netko je rekao,

objavit ćemo tko i koliko je dobio,

i gle čuda odoše traktoristi sa svojih punktova. :icon_pray::icon_pray::(clap)::(clap):
 

Kukuruz

Član
Tu od
4 Srp 2013
Poruka
90
Netko je rekao,

objavit ćemo tko i koliko je dobio,

i gle čuda odoše traktoristi sa svojih punktova. :icon_pray::icon_pray::(clap)::(clap):

Sve sam oćekiva al da će se osobno Jakovina regat na forum, :(wasntme): to nisam
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Netko je rekao,

objavit ćemo tko i koliko je dobio,

i gle čuda odoše traktoristi sa svojih punktova. :icon_pray::icon_pray::(clap)::(clap):


:icon_pray: :icon_pray: :icon_pray: :icon_pray: :icon_pray: :icon_pray:
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Netko je rekao,

objavit ćemo tko i koliko je dobio,

i gle čuda odoše traktoristi sa svojih punktova. :icon_pray::icon_pray::(clap)::(clap):

kao i svake godine
na stranici agencije za plaćanje
 

Najnoviji postovi

Na vrh