• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice AGROMEHANIKA Kranj

  • Temu pokrenuo BAGERISTA
  • Datum prvog posta

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Pokaži sliku šprice i završetka cijevi za miješanje. Ovo ti je rečeno napamet, bez da znam kak šprica izgleda
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Evo moje Agromehanike u malo skakljivoj situaciji

z4bta3ekjwrgxkry4f3c.jpg
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Jel 800l? Kako si zadovoljan. Do godine bi uzimali mozda novu a agromehanika ispada najjeftinja, pogotovo u srbiji.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
A siguran si da pumpa ima dotok tekucine?
Mozda nebi bilo lose pogledati u kakvom stanju je filter,,,
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Kako si izašao?

Lancina za trubu kotaca i lagano na rikverc.

Jel 800l? Kako si zadovoljan. Do godine bi uzimali mozda novu a agromehanika ispada najjeftinja, pogotovo u srbiji.

600 litri je, stara godinu dana. Odlicna stvar samo nedostaju hidraulicne grane, dobro bi dosle. Fino se narikta potrosnja malte ne u litru po rali/jutru. ZADOVOLJAN!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Kićo, kak radi ovaj sustav auto niveliranja? Vidi li se njegovo djelovanje?
Bi li to radilo na laganim, 6m granama? Naime, naša su polja mala i neravna, s puno jaraka, pa sam mislil da bi to bilo dobro napraviti na postojećim granama (Agromehanika 330lit, 6m grane). Originalne grane za tu su 8m, ali mi smo ju naručili s manjima, baš zbog polja kakva imamo.
 

poljoprivrednici

Novi član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
5
Hvala na ponuđenim rješenjima. Ti i ZJ ste zajedno rješili problem jer je ispao završetak cijevi mješalice i upao u rupu na ulazu u pumpu. Izvadio ga stavio šelnu i sve radi.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Eto vidis kako male stvari covjeka cine sretnim,,, :(grin):
a ti bi odmah isao raskopati pumpu,,,
nego kad smo vec kod pumpe nebi bilo lose prekontrolirati ima li dovoljno ulja i imas li dovoljno pritiska zraka u njoj,,,
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ajd da i ja pitam kaj je to restriktor??? Imam sličan problem da kad uključim mješalicu padne pritisak!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Završetak cijevi za miješanje, s malom rupom, na kojoj se stvara tlak, radi prigušenja (restrikcije) protoka kroz cijev za miješanje.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Kićo el bi mogao tu prskalicu nositi moj 549!? Koliko su široke grane!?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da se razumijemo, na toj prskalici su tvornički bolcni 2. kategorije tak da ako se ne izmjene bolcni nemožeš ju ni prikopčat na 549.
Ali pošto je dupljak, znači puno je teži od klasičnog, mislim da bi mogao bez problema nositi ju punu.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
600l nosi 549 i bez prednje vuče,znači DV ide s njom bez problema..
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Pa nije problem ih izmijeniti. Ova Agromehanikina mi se baš sviđa, a trebali bi kupovati novu jer ova moja ne može proći atest, a i trebala bi mi veća i šira..
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Decki koliku spricu bi mogao nositi moj Z3511 u brdovitom kraju, a da se ne propinje? Mislim da bi mu agromehanika od 450l bila taman.
 

Najnoviji postovi

Na vrh