• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice AGROMEHANIKA Kranj

  • Temu pokrenuo BAGERISTA
  • Datum prvog posta

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,164
Dođe puno, ali ako bude šprica trebala imati atest ja ću morati kupiti novu, jer imam staru Moravinu špricu 350l. Tu Agromehaniku od 450l ima jedan kolega na forumu i gledao sam na sajmu u Gudovcu dođe oko 16 000 kn sa pdv-om.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
A nemru se samo dodati protukapne dize i spremnik vode za pranje? To te sve košta reda veličine ~1000kn.
Mislim da je ovo pretjerivanje i tjeranje ljudi u dugove. Codex alimentarius na djelu.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ja sam u poziciji da svom željeznom majstoru dam na volju da malo uredi neke nosače i prispojiti dva plastična bureta,jedan za otrov a drugi za čistu vodu,pa tko to može platiti ove nove prskalice a moja od 340 litri mi sasvim dovoljna,jer teren je nepogodan na 70% površina,za veču zapreminu
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
El znaš možda kolika je kod nas otprilike!? Ako se ne varam netko je platio 600 litara oko 3500 eura, samo ne sjećam se gdje sam to vidio.
 

matijas311

Član
Tu od
19 Tra 2010
Poruka
243
Mi smo svoju 1000 l, 15 m kopirajuće grane prošle godine na samu u Osijeku platili 36 tisuća s PDVom, kupljena kod Agromehanike Bjelovar.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Posljednje uređivanje:

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Da li netko zna gdje se mogu kupiti nosači dizni sa membranom, ne računajući Ferenčaka.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Agromehanika Bjelovar?
Leško?

Pričekaj sajam u Gudovcu. Tam budu i jedni i drugi.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Da li netko zna gdje se mogu kupiti nosači dizni sa membranom, ne računajući Ferenčaka.
Ako netrebaš račun ja znam sve za Leškov rasporednik (reparatura sa tri ručice) sam platil 90kn i poklon rezna ploča mala .
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Pronašao sam na internetu u Poljskoj jednu firmu koja prodaje sve za šprice upola i više jeftinije nego što je kod nas. Imaju dvije vrste pumpi kojima je cijena oko 100 eura i jednu za tristo, jednostruke i viošestruke dizne i sl. Ako smijem napisati ime i koga zanima neka ukuca Agroplast.pl i sve će vidjeti, a ko zna neka postavi link na tu firmu. Kako smo sada Unija ako se naručuje preko interneta plati se samo dostava.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Htio sam reći kada mi sada kupujemo u Uniji za vlastite potrebe nema više plaćanja poreza, carine i sl. Samo da dodam još jednu stvar u vezi tih pumpi, jedan koji se bavi slaganjem šprica i prodaje ih pod svojim imenom takovu pumpu prodaje po skoro 1700 kn. Što se kaže ni luk jeo ni luk mirisao ako nađe žrtvu 100 eura čista zarada. A ja da bih toliko zaradio moram prodati bar dva odojka i pola godine se zaj...... da tu lovu dobijem.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Za @Tomo1987. Dovoljno?

IO0mU0v.jpg


SXpn2SE.jpg
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Danas u planu bilo špricanje...u rezervaru bilo malo trunja,naspem kantu vode da saperem i odem ispustit na ventil(oprugu) .... I ljepo ja to isperem ,i, poslje krenem sipat vodu u rezervar kad ono curi....kako god da okrenem oprugu nema šanse zaustavit...vjerovatno se opruga zaštopala,zablokirala ...Probam malo mrdat ništa,rastavim ništa....onda popizdim i riješim zatvorit taj ispust za vodu ...Kad sam na kraju zatvorio izlaz da necuri naspem malo vode pa odem isprobat...na kraju uopće nema pritiska i pumpa uopće netjera vodu...
Jbt. popizdio više ni sam neznam...pa jesam sad zatvorio dovod vode???
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Vjerovatno si uključio crpku da povlači vodu to ti je zadnji utor na ispustu srednji je ispust a prvi zatvara izlaz.
Najvjerovatnije ti je gumica od izvoda pukla ili se u nju zabila nečistoča pa ne zatvara do krajs pa curi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh