• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice AGROMEHANIKA Kranj

  • Temu pokrenuo BAGERISTA
  • Datum prvog posta

izzyvz

Član
Tu od
14 Ruj 2009
Poruka
185
Decki?
gdje mogu kupiti posebno ovaj komad plastike od regulatora pritiska?
I dal znate cijenu?
 

Prilozi

  • 20130620_203519.jpg
    20130620_203519.jpg
    37.4 KB · Pregleda: 418

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ajde ljudi,pomozite mi!

bojim se da nigdje, da moraš uzeti komplet.. za ventile se sječam da ih je bilo prije posebno za uzeti... regulator sa 2 ventila ti dođe od 450-500 kn negdje
 

izzyvz

Član
Tu od
14 Ruj 2009
Poruka
185
bojim se da nigdje, da moraš uzeti komplet.. za ventile se sječam da ih je bilo prije posebno za uzeti... regulator sa 2 ventila ti dođe od 450-500 kn negdje

Ooo samo mi je to jos trebalo!
Ja sam mislil da se moze kupiti posebno.
ahhh
ako ko sazna di mogu kupiti taj dio slobodno se javite.
 
B

BAGERISTA

Guest
Decki?
gdje mogu kupiti posebno ovaj komad plastike od regulatora pritiska?
I dal znate cijenu?

Nažalost samo komplet,,,:(

Ali evo ti broj,probaj zvat u agromehaniku bijelovar,,,,043 217100
 

izzyvz

Član
Tu od
14 Ruj 2009
Poruka
185
Nažalost samo komplet,,,:(

Ali evo ti broj,probaj zvat u agromehaniku bijelovar,,,,043 217100
ima za kupiti kuciste,cijena prava sitnica 297,65 kn golo bez icega,cijena je sa PDV-om
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Nemam pojma. To sam vidio u ns na sajmu nedavno. Bude sigurno i u sidu na vasaru i po svim ostalim vasarima. Neidem preko nikad pa ti nebi mogo nabavit, a neznam ko bi mogo.
 
B

BAGERISTA

Guest
Sramota ,,,,ali zna banda di če pokrast seljaka,,,,,,,,:icon_hang::icon_hang:,nema cijene ko da ih beremo sa stabla...
 

roten

Član
Tu od
20 Velj 2014
Poruka
33
hvala ti abarth to mi je blize
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
U blizini Brežica ima još jedna dobro založena trgovina i to od firme INO Brežice,jednom sam bio tamo i imaju dobru založenost mogu reč med boljimi u SLO.
 

Najnoviji postovi

Na vrh