• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice AGROMEHANIKA Kranj

  • Temu pokrenuo BAGERISTA
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
hvala muha jos samo jel ima sta blize zagrebu
Imaš u Adamovcu čovjeka koji ih servisira, neznam broj telefona ali bil sam kod njega.
Mogu pitati
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Najsigurnije za sve dijelove i najsitnije brtvice kod njih šalju pouzećem,i kada sve zbrojiš i poštarinu ispadne jeftinije tako ja radim baš ovih dana sam naručio na ovoj adresi:

agromehanika-bj@bj.t-com.hr

Kako si riješio problem?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
To mi miriši na ventile pumpe,dok ima dosta tekućine u spremniku ima slobodno punjenje pumpe a kad padne nivo slabije je punjenje i odmah ne može održavati tlak.Moglo bi se ispitati da se proba uvlačiti voda iz niže točke ako ima injektor,ako slabo vuče loši su ventili ili negdje povlači zrak na usisnoj strani
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
Marijan - 0915756475

Hvala forumašu novcky koji se potrudil za broj
 
Posljednje uređivanje:

marko1985

Član
Tu od
22 Ožu 2012
Poruka
47
Pozdrav, imam problem na atomizeru kžk 200l, kada uključim kardan na traktoru kazaljka na regulatoru tlaka stalno skače nikako se ne smiri tako da je nemoguče naštimati tlak. Dali netko zna u čemu je problem?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Imaš li koliko zraka iznad membrane u pumpi? Napumpaj na 2 bara ručnom pumpom, pa probaj onda.
Slijedeća stvar za provjeru je regulator tlaka.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nedavno kupljena prskalica ne u bas bajnom stanju al nema veze pumpa je dobra a ove sitnice izvana cemo lako rijesit vec su dijelovi kupljeni plastike idu druge na ventile ventili zatvaraju crijeva idu sva nova gore dizne koje fale idu nove i malo farbe i bit ce ok!!


 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Nek te dugo služi i ako bi mogo reć kolko si platio ak nije tajna.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala kolega dosla je u kompenzaciji s vise stvari i jos malo para dobio tak da neznam tocno oko 1200kn gledo sam samo da je pumpa ispravna i spremnik ovo ostalo me nije diralo sad cu ju rastepst i pofarbat i poslozit da sam jedno vrijeme miran i da mi radi kak se spada!!
 

marko1985

Član
Tu od
22 Ožu 2012
Poruka
47
Pozdrav,evo napokon uhvatio vremena da provjerim tlak u pumpi i na nuli je. Probam napumpat,međutim šušti i pušta na ventilu.Kako da to rješim,dali je otišla membrana ili šta?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
Ako pušta na ventilu onda je valjda iglica ventila otišla
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Imaš i za kupiti tih novih guma što idu gore u poklopac!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ne pumpa je ona sta je bila na njoj samo je oprana i zamijenjen semering jedan pusto je ulje i promijenio ulje i radi super!!
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
@Bučo, ako sam dobro primjetio ti ne koristiš mjesalicu? :icon_scratch:
 

Najnoviji postovi

Na vrh