• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
601
Ako je pumpa bm65 odšarafi se sa svake strane po 4 šarafa i odmah skidaš poklopac ispod kojeg je uljna membrana zašarafljena jednim vijkom u klip, tako i sa druge strane i najlakše je smontirati nazad jednu stranu sa novom membranom a na drugu stranu odmah nasipaš ulje, lakše je tako natočiti mislim da ide jedno 6dcl i smontiraš i drugu membranu i poklopac i to je to, a trebalo bi promjeniti odmah i zračnu membranu jer nisu skupe
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Naravno, već je bilo u kontenjeru, ako netko to odcvika onda je majstorčina.
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
601
Malo smi si daleko Ludbreg i Bjelovar ali došao bi ja po nju da se igram malo
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Haha kakvi daleko samo preko brda i tu si.
Ima kod mene ozbiljnih stvari ako ti se šarafi a ne da se zjb s kršem.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,988
Ako je pumpa bm65 odšarafi se sa svake strane po 4 šarafa i odmah skidaš poklopac ispod kojeg je uljna membrana zašarafljena jednim vijkom u klip, tako i sa druge strane i najlakše je smontirati nazad jednu stranu sa novom membranom a na drugu stranu odmah nasipaš ulje, lakše je tako natočiti mislim da ide jedno 6dcl i smontiraš i drugu membranu i poklopac i to je to, a trebalo bi promjeniti odmah i zračnu membranu jer nisu skupe
Sve je ok,ali ponekad je najteže skinuti taj šaraf na klipu,meni su ga sredstva izgrizla,da sam jedva imao za šta sa vodovodnim kliještima ulovit
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
601
Znam ja sam vario matice gore i tako odšarafio a novi šaraf baš i nije jeftin mislim sa 60kn dva komada
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ne znam kako misliš?

Ja sam kod njih napravioatest za novu prskalicu.
Nazvao, čovjek mi rekao koje podatke da pošaljem, poslao traženo i nakon nekog vremena došla pošta sa naljepnicom, papirima i uplatnicom.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,656
Jel može neko slikati dizne s kojima se može špricati po vjetru? To su uglavnom triplex dizne ak se ne varam?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Tripleks su nosaci, dizne postavis i na normalne nosace, samo sto vremenski traje dok stavis ove pa kasnije vracas. Sto moze biti i vise puta dnevno.



Ovakve ja imam, postoji vise modela...
 

Najnoviji postovi

Na vrh